Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta, hogy jobban szereti a szüleit mint engem. Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Gyereket tervezünk. Az egyik nap azt mondta jobban szeret mindennél meg mindenkinél, de a szüleit egy hajszálnyival jobban. Ez nekem nagyon rosszul esett. Nem azért mert elvárom hogy engem szeressen a legjobban, hanem ha legalább azt mondta volna hogy egy szinten szeret, nem tud különbséget tenni. De nem. Igaz én őt szeretem a legjobban, de nem lehet összehasonlítani azt amit a szüleim iránt érzek vagy amit ő iránta. Ti hogy vélekedtek erről, ti megtudnátok mondani hogy kit szerettek a legjobban?
2020. ápr. 7. 11:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Én egyértelműen jobban szeretem a párom mint a szüleim. De alapból más típusú szeretet szóval fölösleges hasonlíthatni.

Viszont azon elfondolkoznék miért kellett neki ezt kiemelni vagy miért jött szóba egyáltalán.

Meg ha jobban is szereti a szüleit engem is sértene de az is hogy ő ezt nem tudja előre hogy sértő.

Gyereket biztos nem vállalnék vele.

2020. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Talán furcsán hangzik ez a kijelentés. Nem tudom hogy hogyan esne...az biztos hogy teljesen felesleges összehasonlítani. A szüleid (anyukád) kihordott, felneveltek, etettek, taníttattak, gondoskodtak rólad. Ezt semmi nem tudja helyettesíteni. Ahogy azt sem hogy gyereket meg csak a felesége/párja tud neki adni. Vagy hát egy nő, érted:D

Ne reagáld túl szerintem. Én sem tudnék dönteni hogy anyukámat, a testvéremet vagy a páromat szeretem jobban. Mindenki eszméletlenül közel áll hozzám, mindenki máshogy. Nem tudnék dönteni ha mondjuk arról kéne döntenem kit "tartsak meg" (persze ez fikció de érted mire célzok).

vagyok abban a szerencsés helyzetben hogy a családommal is nagyon jó a kapcsolatom és sok embert szeretek/szerethetek ennyire.

2020. ápr. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen masképp szereti az ember a szüleit, mint a párját, felesleges hasonlitgatni, semmi ertelme. Egy ilyen kerdest egyáltalán minek feltenni, es mi a jó válasz rá?
2020. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Téged szerelemmel szeret, őket szeretettel.


Majd csak esetleg akkor lesz összehasonlítható a dolog, ha már nektek is úgy lesz közös múltatok, mint ahogy bármelyik embernek van a szüleivel. Ha már leéltetek együtt egy fél életet, felneveltetek pár gyereket, akkor már valószínűleg ti is szeretettel fogjátok egymást szeretni, nem szerelemmel. Akkor esetleg összemérhető lesz a dolog.

2020. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
A szulei neveltek fel, te meg csak 4 éve vagy képben. Ki tudja meddig. Még csak házasok sem vagytok.
2020. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Azonnal hagyd ott! Az ilyen nem ember! Csak téged szerethet! A szüleivel, már rég össze kellett volna veszni! Mi az, hogy szóba áll velük! Sőt! Gondolni is mer rájuk!

Remélem minél hamarabb ott hagy!

Te meg, keress árva társat!

2020. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jaj de sajnállak kedves utolsó, hogy ennyi ment át neked. Többieknek köszönöm!
2020. ápr. 7. 14:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanannyira szeretem a szüleimet és a páromat, sőt a kutyusomat is,de mindegyiküket másképpen.
2020. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén, én azt sem értem, ez egyáltalán hogy jött szóba?

Mint ahogy írták, teljesen máshogy szereti az ember a barátját/barátnőjét és a szüleit. Van, aki függetlenebb típus, van, aki nem. De én alapból nem tudom ezt elképzelni.


Feküdtetek az ágyon, és akkor egyszer kijelentette, hogy kicsim, jobban szeretem a szüleimet egy hajszálnyival, mint téged?


Amúgy nekem anno az exbarátom mondta, hogy: "Drágám, te vagy az első nő az életemben....vagyis a második, Édesanyám után". Tudom, hogy részben azért mondta, mert Anya szoknyája alá bújt, másrészt viszont az Anyukájának iszonyat sokat köszönhetett az életben, többek között a munkahelyét, ami gyerekkori álma volt, illetve az életben való talpraesettségét, és műveltségét is, mivel az anyukája nagyon figyelt arra, hogy jó embert faragjon belőle.


Ha a párom megkérdezné, kit szeretek jobban, Apámat vagy Őt, biztos nem válaszolnék, mert a kettő összehasonlíthatatlan. Ha viszont ő ilyeneket mondana nekem, mint amit te fentebb leírtál, tuti nem akadnék ki, kivéve, ha amúgy rossz a kapcsolatunk és elhanyagol. Ennél sokkal nehezebb helyzetek is lesznek.


Szóval, nem értem ezt az egészet.

2020. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk. Ez konkrétan kérlek úgy történt hogy előtte kicsit összekaptunk, aztán mikor kibékültünk, meg már hülyéskedtünk, megkérdezem tőle (nyílván költői kérdés volt) hogy na akkor tisztázzuk szeretsz vagy nem és ekkor mondta: Szeretlek mindennél és mindenkinél jobban megpuszilt és mosolygott. Mondtam neki hogy akkor jó, nyílván tök jól esett ezt így hallani, mert előtte nem nagyon mondott ilyet, csak kb. 1x. Kisvártatva pedig hozzácsatolta hogy habár egy iciripicirit a szüleit jobban és ő nem sértődne meg ha én ezt mondanám. Mert hogy a szüleiknek sok mindent köszönhetünk stb. Ez egyértelmű, de nem tudom akkor is rosszul esett nem tehetek róla. Persze szerinte felfújom és kiröhögött. Mondtam neki ha így is gondolod jobb lett volna ha nem is mondod, minek mondta egyáltalán? Választ már erre nem kaptam.
2020. ápr. 7. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!