Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek ilyen lánnyal, illetve be kerülnétek ilyen családba?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, de mivel nagyon nehéz természetű, stresszes, hamar felhúzza magát szinte mindenen, már a 3. hónaptól kb. napi szinten csak a vita megy. Nem beszélgethetek lányokkal, a facemat le ellenőrzi random időpontokban, nélküle nem mehetek sehová, nagyon nehéz neki valamit elmagyarázni, megbeszélni vele, mert kiforgatja a szavaidat, olyat mond neked, hogy "takarodj a g***be mert te be szeretnél ülni étterembe kajálni egyet (neki ment a busza már haza).


A családja: már az elején nem voltam nekik szimpatikus, egyből a hátam mögött mondták, hogy az autót biztosan illegálisan vettem, mert mi az hogy a nagymama csak nyugdíjas korára tudott kihozni újabb típusú autót, én meg 19 évesen vettem egy 4 éves skoda fabia 3-at (ami fapados). Ha jött ajánlott levelem, felbontotta a nagymama, mert hozzájuk vagyok bejelentve így jogát érezte hozzá. Az egész családja hatalmaskodó, megsértődnek azon, ha a lány nem beszélget velük annyit, ha nincs annyit otthon (hiszen már húsz éves, megvan a saját élete).


Illetve nektek szimpatikus lenne, hogy a lány úgy ugrik mindig ahogy ők fütyülnek? Tehát ha például ő szeretné a Karácsonyt velem tölteni, de nekik nem tetszik, akkor inkább otthon marad a családdal, vagy ha nem tetszik nekik, hogy találkozunk akkor szintén nekik kedvez. Az anyja elnyomó, katonás típus. Engem be fenyegettek azzal, hogy a korona virus miatt ha be teszem a lábam az udvarba, akkor rögtön kijelentenek onnan engem, de a nagymama azzal nem védi a nagypapát ha ő meg megy kirándulni, csavarog, és több családtaggal is találkozik a házban. Szimplán őt nem érdekelte, ha én az utcán megfagyok.


Összességében mi a véleményetek erről?


20/l 22/f



2020. ápr. 8. 10:42
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Az lesz. Hónapokon keresztül próbáltam megbeszélni, megoldani a problémákat ha voltak, de minden nap volt valami. Ha nem a lány hisztizett, akkor családja minden szaron. Legelőször azon sértődtek meg mikor mentünk Balatonra, hogy megelőztem őket autóval.
2020. ápr. 8. 11:13
 12/32 anonim ***** válasza:
88%
Arra nagyon vigyázz hogy ne ejtsd teherbe.
2020. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%
De az a baj, hogy ha egy tündéri családja lenne, sem lennék hajlandó vele élni. Mi az, hogy ellenőrzi a telefonod meg úgy beszél veled mit laci a **? Az én családom is utálta a páromat. A húgom meg nagymamám kivételével mindenki. És azért tudtunk együtt maradni meg összeköltözni mert a családunktól eltekintve mi normálisak voltunk. Én nem értem miért bünteted magad ezzel a nővel. Hűséges? Ki nem az? Hidd el nagyon sok nő hűséges rajta kívül még...
2020. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lépsz tönkremész bele.
2020. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
90%
Végig se olvasom, ha napibszinten vita megy akkor otthagynám.
2020. ápr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Már sokkal másabb vagyok igen, kezdek tönkre menni bele. Bár már nem is kéne nagy feneket kerítenem neki, hiszen már így nem érzem ugyanazt. Megvárom a járvány végét, aztán lépek.
2020. ápr. 8. 12:53
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd itt ezeket a hülyéket és menjel vissza osztrákba!
2020. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Az első mondat elég ahhoz, hogy a válasz nem legyen. A többi hab a tortán. Így akarsz élni egész életedben?
2020. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Ember. Menekülj. Nem leszel boldog, lehúz teljesen és csak az időd pazarlod. Ez a nő nem neked való. (Sőt, valószínűleg senkinek.)
2020. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Az első adandó alkalommal hagyd el ezt a nőt!

Ffi.

2020. ápr. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!