Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek ilyen lánnyal, illetve be kerülnétek ilyen családba?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, de mivel nagyon nehéz természetű, stresszes, hamar felhúzza magát szinte mindenen, már a 3. hónaptól kb. napi szinten csak a vita megy. Nem beszélgethetek lányokkal, a facemat le ellenőrzi random időpontokban, nélküle nem mehetek sehová, nagyon nehéz neki valamit elmagyarázni, megbeszélni vele, mert kiforgatja a szavaidat, olyat mond neked, hogy "takarodj a g***be mert te be szeretnél ülni étterembe kajálni egyet (neki ment a busza már haza).


A családja: már az elején nem voltam nekik szimpatikus, egyből a hátam mögött mondták, hogy az autót biztosan illegálisan vettem, mert mi az hogy a nagymama csak nyugdíjas korára tudott kihozni újabb típusú autót, én meg 19 évesen vettem egy 4 éves skoda fabia 3-at (ami fapados). Ha jött ajánlott levelem, felbontotta a nagymama, mert hozzájuk vagyok bejelentve így jogát érezte hozzá. Az egész családja hatalmaskodó, megsértődnek azon, ha a lány nem beszélget velük annyit, ha nincs annyit otthon (hiszen már húsz éves, megvan a saját élete).


Illetve nektek szimpatikus lenne, hogy a lány úgy ugrik mindig ahogy ők fütyülnek? Tehát ha például ő szeretné a Karácsonyt velem tölteni, de nekik nem tetszik, akkor inkább otthon marad a családdal, vagy ha nem tetszik nekik, hogy találkozunk akkor szintén nekik kedvez. Az anyja elnyomó, katonás típus. Engem be fenyegettek azzal, hogy a korona virus miatt ha be teszem a lábam az udvarba, akkor rögtön kijelentenek onnan engem, de a nagymama azzal nem védi a nagypapát ha ő meg megy kirándulni, csavarog, és több családtaggal is találkozik a házban. Szimplán őt nem érdekelte, ha én az utcán megfagyok.


Összességében mi a véleményetek erről?


20/l 22/f



2020. ápr. 8. 10:42
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Nem lakok velük, különben már megzakkantam volna szerintem.


Ez volt a terv igen, hogy külön éljünk, de még kb. 1 évig iskolába jár a lány, eltartott nem akar lenni, és óriási botrány lenne a családban amitől egyből be is hódolna.

2020. ápr. 9. 15:10
 32/32 A kérdező kommentje:
A lány bátyja be teheti hozzájuk a lábát ilyen járvány helyzetben úgy, hogy nem velük lakik hanem Győrben. Engem nem engednek az udvarba sem. Illetve egy másik rokon is nyugodtan mehet hozzájuk. Ez mi, ha nem embertelenség velem szemben?
2020. ápr. 10. 08:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!