Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megsértődött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megsértődött egy orbitális hülyeségen. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval most volt a 20. születésnapja és az egyik ajándék amit kapott az egy parfüm volt. Konkrétan egy Eau de Toilette parfüm ami ugye kb azt jelenti hogy közepes erősségű.


Viszont o ezt nem tudta és azt hitte hogy wc illatosítót adok neki (Toilette szó miatt). Az egészből azt vonta le hogy olyan büdösnek tartom őt mint a székletet...


Eddig még inkább vicces lenne a dolog de azonnal felállt és elviharzott (épp nálam voltunk és hazament). Se kép se hang, hiába próbáltam neki elmagyarázni hogy vannak különböző erősségű parfümök, meg se hallotta. Ennek már 2 napja. Próbáltam neki írni messengeren, meg küldtem az linkeket, de direkt nem nézi meg az uzeneteimet. Telefont meg ugye alapból nem veszi fel.


Mit csináljak azzal ha valaki ennyire hülye??



2020. ápr. 9. 12:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

# 8


Akár kamu is lehet, de minden korosztályban vannak olyan egyedek, akiknél elgondolkozol azon, hogyan tudnak egyáltalán életben maradni ennyi ésszel. :D


Bár ha a csajszi ilyen sötét, az más helyzetekben is fel kellett hogy tűnjön a kérdezőnek, így nem értem min lepődik meg.

2020. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%
Feldobtad a napom, köszi. :D Ebből csak annyi jött le, hogy nagyon buta lány. 20 éves, mégis mit vársz tőle? Nem veszítettél semmit.
2020. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu! Nem ő a legélesebb kés a fiókban ahogy mondani szokták de jól néz ki + az apja megfenyegetett hogy megver ha szakítok vele
2020. ápr. 9. 13:19
 14/30 A kérdező kommentje:
Mármint a lányával
2020. ápr. 9. 13:19
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Én simán bevállalnám a verést, ha csak ennyivel megszabadulhatnék egy ilyen pitsától :D De úgy fest ki se kell dobnod, megtette helyetted, neked csak annyi a dolgod, hogy többet nem keresed.

Ha meg olyan igénytelen vagy, hogy tűröd mert jól néz ki, akkor ne panaszkodj, megérdemled.

2020. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez eros muveletlenseg... Menthetetlen pluszban.
2020. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Aztaqrwa mindenit meghalok😂😂😂😂
2020. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Szétröhögtem a fejem!🤣
2020. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
Bakker, ez mem semmi! :D De legalább esélyt adna, hogy be lehet biznyítsni, hogy mekkorát tévedett!
2020. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Made my day
2020. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!