Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megsértődött azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megsértődött azon, hogy én is nyaralok?

Figyelt kérdés

A párom egész nyáron nyaral, leginkább egyedül vagy barátokkal. Sok országba eljut, pár napot eltölt ezeken a helyeken. Én nem tudok ezekre vele menni, nagyon sokba kerülne és muszáj spórolnom a következő félévre. Nem tudtunk megegyezni semmiben, ami nekem olcsóbb lett volna. Minden helyet ő választott ki és meg se kérdezett, hogy én szeretnék-e mondjuk az adott helyre menni. Hanem csak mondta hogy ekkor ide megy és én is vele megyek-e? Nem szóltam egy rossz szót se, úgy voltam vele, hogy nyaraljon. A legjobb barátnőm talált egy nagyon akciós ajánlatot a Balatonnál, ami még nekem is belefér, ezért gyorsan kiválasztottuk ezt az ajánlatot. A páromnak mikor meséltem,akkor megsértődött,hogy nem is kérdeztem akar-e jönni és miattam nem tudunk együtt nyaralni.


20l és 26f


2019. júl. 10. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi sheggfej a gyerek. Gazdag szülők kecsege.
2019. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Önző barom!
2019. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés már csak az, hogy miért vagy vele... Te vagy a lány, ugye?
2019. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

"Nem tudtunk megegyezni semmiben, ami nekem olcsóbb lett volna."


Miért? Ha csak azért mert ő nem akar lentebb adni az igényeiből, akkor teljesen jogos a felháborodásod. Ha viszont ő is javasolt árban neked megfelelőeket, csak te valami problémát minddel találtál, akkor ő is jogosan sértődik meg, hogy kvázi ez az egy lehetőség lenne részedről, ami megfelel és nem hívod, mikor ő mindre hívott. Egyébként ő nem tudná legalább a nyaralásod felét fizetni, ha már olyan jól megy neki?

2019. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

Függetlenül attól, hogy nem illetek össze anyagi téren, ő megkérdezett, te meg nem kérdezted meg őt.

A kommunikáció ingyen van.

2019. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég bunkóság hogy elment nélküled. Választhatott volna olyat amit te is meg tudsz engedni, vagy ha ennyire pénzes akkor meg is hívhatott volna.

Ő is nélküled nyaralt, te is nélküle. Szerintem nem kellett volna megsértődnie.

2019. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy önző, kettős mércés gyökér, de valamiért mégis vele vagy... Valahogy kétlem, hogy csak ebben a kérdésben mutatkoznak meg ezek a jellemvonásai..
2019. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni kérdések nagy részére, erre is igaz, hogy beszélnetek kellene. Most már kicsit késő, akkor kellett volna, amikor ő szervezte a nyaralásait, aztán mikor te lefoglaltad a tiedet.


Amúgy meg nem véletlenül mondják, hogy nem jó nagyon különböző anyagi helyzetű párt választani. Te spórolsz a következő félévre, ő meg végigbulizza a nyarat külföldön, nyilván nem sok fogalma van a pénz értékéről. De te tudod.

2019. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

"Függetlenül attól, hogy nem illetek össze anyagi téren, ő megkérdezett, te meg nem kérdezted meg őt."


Ez igaz, de biztosan én sem tenném meg, ha a legjobb barátnőm feldob egy lehetőséget egy közös balatoni nyaralásra, amit én örömmel elfogadok, hogy akkor fogom magam és meghívom harmadiknak a barátomat.


Nyilván más lenne a helyzet, ha a barátnőm is a párjával jönne a balcsira, de így ....


Főleg egy ilyen kapcsolatban, ahol a férfi egyik helyről a másikra utazgat egész nyáron, de annyi jó érzés és nagylelkűség nincs benne, hogy legalább egy olcsóbb közös nyaralásra meghívja a párját, aki még diák, neki meg már nyilván évek óta van saját jövedelme 26 évesen - hacsak nem a szülei pénzéből utazgat ennyi idősen.


Az az érv meg, hogy a párja - utólag, már az út és az időpont kiválasztása után - minden alkalommal megkérdezte őt, hogy vele megy-e ....


Nyilván tisztában van az anyagi lehetőségeivel.


Lehet, hogy kicsit fura lesz a hasonlat, de nekem ez kb. olyan - és annyira esne jól, - mintha megkérdezték volna a barátaim, hogy van-e kedvem velük egy közös bringatúrára és kempingezésre, amikor mankóval és járógipsszel közlekedtem a bokatörésem és a szalagszakadásom miatt.


És amit a kérdező leírt, az szerintem kb. ennyi érzelmi intelligenciáról tanúskodik a párja részéről.

2019. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem te miattad nem mentek közös nyaralásra. Ha akart volna ilyet, akkor választották volna olyat, amit te is meg tudsz fizetni, vagy ha ragaszkodik a drágább uticèlokhoz, akkor kipótolhatta volna a rèszed. De eszèbe sem jutott. Ez az ő sara, nyugodtan meg is mondhatod neki. Azt még hagyjuk hogy ő megkèrdezett tèged...az kb. tènyleg olyan volt mint amit az egyik előttem szóló is említett, mintha egy sántát futóversenyre hívnanak. Szóval hívott, miközben borítèkolva volt a nemleges válasz. Erről ennyit. Most meg fèltèkeny, hogy valahova te is elmèsz jól èrezni magad nèlküle.

Ne legyen lelkifurdalásod. Azon meg gondolkodj el, hogy ilyen önző barom mellett mennyire van jövője a kapcsolatnak.

2019. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!