Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megsértődött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megsértődött egy orbitális hülyeségen. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval most volt a 20. születésnapja és az egyik ajándék amit kapott az egy parfüm volt. Konkrétan egy Eau de Toilette parfüm ami ugye kb azt jelenti hogy közepes erősségű.


Viszont o ezt nem tudta és azt hitte hogy wc illatosítót adok neki (Toilette szó miatt). Az egészből azt vonta le hogy olyan büdösnek tartom őt mint a székletet...


Eddig még inkább vicces lenne a dolog de azonnal felállt és elviharzott (épp nálam voltunk és hazament). Se kép se hang, hiába próbáltam neki elmagyarázni hogy vannak különböző erősségű parfümök, meg se hallotta. Ennek már 2 napja. Próbáltam neki írni messengeren, meg küldtem az linkeket, de direkt nem nézi meg az uzeneteimet. Telefont meg ugye alapból nem veszi fel.


Mit csináljak azzal ha valaki ennyire hülye??



2020. ápr. 9. 12:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne te érezd rosszul magad. Tudom hogy rossz meg minden, de a barátnőd a tudatlan, és még hülyét is csinál magából. Én a helyedben röhögnék egyet aztán hagynám hadd duzzogja ki magát, majd felvilágosítanám a szó jelentéséről. Ha meg ilyen hülyeség miatt szakít veled esetleg, akkor annyit is ér.
2020. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Jééézus....oké sírok a nevetéstől. Én csak annyit mondok hogy elgondolkodnék azon hogy akarok-e egy ilyen ostoba emberrel együtt lenni. Istenem LOOOL :DDDD
2020. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

"az apja megfenyegetett hogy megver ha szakítok vele"


Látod, egy parfümnek köszönhetően megúsztad a verést. Szerencsés vagy, a parfümöt meg rásózhatod a következő csajodra.

2020. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Jó család lehet a csajodé... Egyik buta mint a föld, másik verekedéssrl fenyeget.


Mondjuk én akár azt is el tudnám képzelni, hogy rafkós a csaj és azon sértődött meg, hogy nem valódi parfümöt kapott. De leírásod alapján mégsincs annyi esze.


Nem tudom, mi baja a wc illatosítóval. Hasznos dolog.

2020. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Isten ments hogy szerelmes legyek, meg csak az kéne. Verekedésbe bele mennek de az apja egy 120 kilós hegyomlas, tavaly szabadult
2020. ápr. 9. 17:08
 26/30 A kérdező kommentje:
Gyereket ilyen bánat nőtől? Jó vicc
2020. ápr. 9. 17:10
 27/30 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem kamu, a kommentjeid meg még erősítenek is benne.

Egy nő nem azt nézi mi van ráírva ha parfümöt kap, hanem egyből illatozza. A másik, ránézésre nincs különbség az edt és az edp között, tehát oka sem lett volna nézni, hogy az toilet, így nem hihette, hogy wc illatosító. Szaglászás után meg a külseje alapján meg senki nem gondolná egy edt-ről, hogy wc frissítő.

2020. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Ember ki se lett bontva, nem tudom minek kell hulyesegeket beszélni. Mondtam neki hogy ez egy parfüm de közben látta a feliratot és azt hitte gunyolodom.


Kommentjeimmel nem tudom mi baki, erre felé így mennek a dolgok...

2020. ápr. 9. 19:40
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

"A másik, ránézésre nincs különbség az edt és az edp között"


Mindegyikre rá van írva. Az első amit megnézek, mert csak edp-ket használok.

2020. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
83%
#29 Vásárláskor én is először azt nézem, mert szintén csak edp-t használok, de ha ajándékba kapom, akkor szaglászom először. Akkor már tök mindegy, azt kaptam. De akkor se mondd nekem, hogy egy edt csomagolását összekevernéd egy wc illatosítójéval. :)
2020. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!