Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretjük egymást mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást mégsem jövünk ki, miért?

Figyelt kérdés
Párommal 6eve lennenk együtt de pár havonta felbukkannak olyan problémák amikor nem értünk egyet és ilyenkor hetekig nem beszélünk. Igazából mindig ő az aki mondja meg kimutatja hogy így-úgy szeret,de nekem már ez nem eleg. Már régóta szeretnek osszekoltozni vele és közös programokat csinalni egyutt,de ő ebben nem partner vmiért, a rendes okát úgy erzem nem meri elmondani.Anyjaval el az összes penze odamegy,mert az anyja “albeteg” vagy fogalmam sincs ezzel a dologgal kapcsolatban,de nekem annak tunik,ha munkáról van szó semmi nem tetszik neki..De nem is ez a lényeg,mert sztem minden megoldható mivel mindketten penzt keresünk. Legutobb azon vesztünk össze,hogy a főnökünk nagyon felidegesítette,mert beleelte magat olyan dologba aminek tudtam h semmi valóságalapja és ezt próbáltam elmondani neki de én lettem a rossz mert hogy én hulyesegeket beszelek allandoan meg hogy én jobban tudok mindent és húzzak haza.(Persze ez nem ilyen stílusban)De meg ezért bocsánatot sem kert,pedig minimum annyit megért volna,ahogy beszelt velem, azért megis mashogy hangozna az h ne haragudj hogy így beszéltem veled de ez meg az a bajom veled vagy valami.. és most tolem várna el hogy én keressem ot és kerjek bocsánatot..Szerintem gyerekes amit csinal,vagy legalább elmondaná a problémáját ha ilyen nagy szája van, ha én tudok hozzá alkalmazkodni akkor forditva is elvárnám azért néha.. és én nem tartom magam hibásnak,szerintem ez is egybe köthető azzal,hogy nem akar osszekoltozni mert ott szembe kell nezni a problémával. De képtelen vagyok megérteni a viselkedését..

2020. ápr. 10. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyikőtök, vagy mindketten nem tudtok és /vagy nem akartok hathatósan kommunikálni, ezért van. Az, hogy hat éve együtt vagytok, és nem akar összeköltözni veled, illetve nem akar közös programokat csinálni, ÉS ennek nem tudod az okát, erősen erre hajaz. Illetve eléggé nyomi egy kapcsolat, ha nem akar veled közös programokat csinálni. Akkor mégis mit akar? Első körben mindenképpen össze kellene hoznotok azt, hogy el tudjátok mondani egymásnak, hogy mit, miért úgy csináltok ahogy, mit gondoltok valamiről kettőtökkel kapcsolatban. Ha nem képes megbeszélni alapvető dolgokat veled a másik, akkor nem sok értelmét látom a kapcsolatnak, vagyis csak folyamatos bosszúságok lesznek.
2020. ápr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik olyannal vagy aki fejben egy hisztis, dacos gyerek, de ezt szerintem te is tudod. Nekem az az érzésem hogy most is csak annyi a gondod hogy nem ő keres.


6 éve vagytok együtt, nincs progresszió a kapcsolatotokban, nincs jövőképetek, nincs közös célotok, nem tudtok minimális problémákat se megbeszélni/megoldani. Az nem kapcsolat hogy hetekig eltűnünk a semmibe x időközönként. Mi ebben a jó azon kívül hogy van valakitek magatok mellett? Te érzed milyen kapcsolatot szeretnél, de ez értelmetlen időpazarlásnak látszódik.

2020. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ennyi a gondom,hogy nem ő keres,hanem ez az összes amit felsoroltam. Csak ha ő tényleg annyira szeret mint ahogy ki szokta mutatni,akkor ez mért problema neki,erre nem tudok rajonni..
2020. ápr. 10. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:

6 éve vagy vele, de még mindig nem költöztetek össze, sőt közös programokat sem tudtok szervezni?


Nem érdekel, hogy mennyire szeret, ez komolytalan. Ennyi idő után már erősen a közös jövőn kéne dolgozni, nem csak összejárni dugni.

2020. ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom..
2020. ápr. 10. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert kijárási tilalom van.
2020. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A te viselkedésedet nehéz megérteni, azt, hogy miért vagy együtt egy olyan emberrel, akivel még közös programokat sem tudsz csinálni. Azért nem akarja, hogy összeköltözzetek, mert látható, hogy nem illetek össze, és nem akar elvenni feleségül, pedig ha összeköltöznétek, akkor a lenne a következő "kérésed". Jobb, ha most te mutatod ki, hogy meg vagy sértve, és ne keresd a társaságát.
2020. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem keresem, ő sem keres.. Tudom ez így nem állapot,de en nagyon osszevagyok most zavarodva. Nem akarok már vele egyutt lenni,kozbe pedig ha meglatom összetörik bennem egy vilag és legszívesebben elsirnam magam :(
2020. ápr. 15. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!