Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsi a pénisze, szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a pénisze, szakítani akarok!?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy kicsi, de abszolút nem tudja használni. Már előttem több csaja is volt, azt hinné az ember, biztos nagy tapasztalata van. HAHA - nem értem, azok a lányok hogy bírtak ki mellette hónapokat. Konkrétan felüdülés, mikor vége lesz az általa szexnek hazudott rángatózásnak. A kedvenc részem, mikor megkérdezi, hogy "Ugye nem fáj, édesem?" (:


Valóban nem látok rációt arra, hogy fejlődne és ez pedig így nem járhatja tovább. Milyen indokkal tudnék szakítani, amivel nem sértem meg?


2020. ápr. 10. 14:23
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
46%
Beleszerettél másba
2020. ápr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem próbálsz beszélni vele, és elmondani az igényeidet, hogy "hogyan kell használni", ha veled van?


Bár, szerintem te nem szereted őt, így nem sok értelme van.

2020. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Kukázd!
2020. ápr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

#2


Erre szokták néhányan azt mondani, hogy "Azt alapból tudnia kellene" - mintha ez így működne. Mindent tanulni kell.


#Kérdező


Szerintem te alapvetően nem szereted, ettől függetlenül sem, sőt, talán még a szimpátiád iránta is erősen megkérdőjelezhető. Ami nem baj persze, csak így a kérdés feltételezhetően elfogult, egy olyan témában ami amúgy is erősen relatív.

2020. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Amikor hasonló szituációba kerültem valakivel, akkor én azt mondtam neki, hogy még az exem szeretem, és nem érzem korrektnek vele szemben, hogy nem tudom érzelmileg megadni neki, amire vágyik. Rosszul esett neki így is, de még mindig jobb, mintha az igazságot hallja. Szerintem.
2020. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%

"Erre szokták néhányan azt mondani, hogy "Azt alapból tudnia kellene""


Azokat csak sajnálni tudom, mert nem igazán fognak olyat találni, aki alapból tudja, és gondolatolvasó.


Az én párom szűz volt, amikor összejöttünk, az elején nem volt túl jó vele a szex, félénk volt és fogalma se volt, hogy mi, hol, merre, hány méter, de azóta már tökéletes szexuális partnerré fejlődött.

2020. ápr. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%
Hát nálam több tényezős volt. Pedig egyáltalán nem szeretem, ha túl nagy. De az övét nem igazán éreztem. Nem tudtam eldönteni, hogy azért nem élvezem, mert nem vagyok szerelmes (nem voltam az) vagy mert kicsi neki. Amúgy nem volt nagyon kicsi, inkább sovány, de ez se lett volna gond, ha nem hajlik lefele, amivel képtelen volt a G pontomat ingerelni. Én se mondtam ezt neki, mert nagyon mély sebet okoztam volna vele és változtatni nem tudott volna rajta. Annyit mondtam, hogy megérdemli, hogy olyan valaki legyen mellette, aki nem mást szeret. A legnagyobb ok tényleg ez volt.
2020. ápr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%

A szerelem/szeretet lényege az hogy úgy fogadjuk el a másikat ahogy van! Te nem szereted, neked fontosabb a szex. Társkeresőn meg egyéb oldalakon találsz olyan férfiakat, akik már nagyon ürítenének, kedvedre válogathatsz méretre is akár...

31/F

2020. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem, nem fogok senkinek képet küldeni a farkáról, álljatok már ezekkel a privikkel!
2020. ápr. 10. 15:12
 10/24 anonim ***** válasza:
18%
Mond ki, neked pl.: egy csődör kell. Ennyi. Nem adsz semminél se alább, neked ez az igényed.
2020. ápr. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!