Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy idegen nőnek a telefons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idegen nőnek a telefonszámát találjátok a párotok telefonján, hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés
Kazahsztáni nőnek a számát találtam meg, aki szexpartnerkeresős oldalon hirdeti magát. Szerintetek van valami köze a nőhöz, vagy miért mentette el a számot? Arra van esély, hogy véletlenül került a szám a névjegyei közé?
2020. ápr. 10. 21:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

+7776-os előhívó szám alapján kazahsztáni. A nő profilképe pedig egy cicis kép a szexpartnerkereső oldal feliratával. Nem tudom milyen nemzetiségi nő, mert az arcát nem látom.


Csak azért gondolom, hogy kamu, mert nem hiszem, hogy a párom az ilyen nőkre bukna. Én fiatalabb vagyok sokkal és egyáltalán nem vagyok rossz nő, nem tudom miért csalna meg, jegyben járunk és semmi problémánk nincs. Mikor összejöttünk sok nője volt, de azóta megváltozott, és mindig tudom hol van, nem is lenne ideje elmenni egy ilyen nőhöz.

2020. ápr. 10. 22:09
 12/18 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak tervezett elmenni hozzá, de nem tette meg??
2020. ápr. 10. 22:11
 13/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nos olyan van az újabb androidos rendszerben, hogy egy ismeretlen telószámról, ha az amúgy ismert, akkor a Google hozzá is rendeli a nevet automata. Nekem is benne van a névjegyzékbe az állateledeles üzlet, és amikor hívták onnan csak készen, hogy én mikor írtam ezt így be??? (Soha nem hívtam még őket). De kiderült a Google volt a bűnös. Igaz ők hívtak engem és a Google csak kiegészítette az információt. Hogy ez hogy kapcsolható a te történetéhez... azt nem tudom.
2020. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszél a párod angolul egyáltalán? Tudna vele kommunikálni? Google helyelőzményeit nem nézted?
2020. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha a párod havi 150-et kereső gyárimelos, akkor nyugodj meg. Garantáltan nem lesz pénze arra, hogy Kazahsztánba menjen dugni.

Viszont valami hiányzik neki otthon...

2020. ápr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A Google mindent tud. Hozzászólást írtam a facén, miközben hívott a fiam, és mindazt, ami mondtam neki beleírta a ház mezőbe, még elküldése előtt.

De nem hiszem, hogy beírná a telefonkönyv be is.

Ahhoz legalább egy hívás kell valamelyik irányba.

Azzal ne általad magad, hogy te jobb nő vagy, az jó dolog, de semmit nem garantál.

A vírusok még vagy kárt okoznak, vagy adatot lopnak, de nem hoznak nőket Kból kazahsztáni telefonszámmal.

Bár nincs az a nő, amiért én oda elutaznék, az is biztos.

2020. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%

Az nem számít, hogy te jó jó vagy.

Izgalom, és plusszal P...ci kell ezeknek.


Nyilván ő írta be, de ha nem ezzel akkor mással fog megcsalni.

Sosem állnak le az ilyenek a csajozással

2020. ápr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Vírusos a telefonja 😂😂😂😂😂😂😂😂

Fú de hülyének néz!

2020. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!