Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen furdoruha felsőt találtam a lakásban! Help?

Figyelt kérdés

Elutaztam a hétvégén és mikor hazajöttem egy idegen fürdőruha felsőt találtam a szárítón. Nyilván rákérdeztem a páromnal aki a telefonban kis hallgatás után annyit mondott H biztos az enyém.kizart hiszen nem ismerős. De még ha az enyém is lenne régről akkor sem lenne a szennyesben mert nem voltunk mostanában fürdőben...úgy érzem kezdek megőrülni és elhinni H az az enyém csak nem emlékszem rá :((((

Mondtam neki H legyen őszinte nem fogok kiakadni amúgy sem tökéletes már a kapcsolatunk és legalább lenne egy ok a szét válásra..de ő azt mondja nem volt itt senki...csak nem tetszik amilyen nyugodtsaggal mondja...én biztos H kiakadnek ha alaptalanul ilyennel vádolnanak meg. Emellett ignoral és nem lehet elérni... mit tegyek:(


2019. nov. 19. 14:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz, amit akarsz, de komolyan. Ennyire egyértelmű lebukás után se tudod eldönteni, hogy mi lenne a helyes, mikor leírod, hogy a kapcsolat is kaki. Maradj vele! Majd kidob, ha fix lesz az új punci.
2019. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, te is az a hülye picha vagy, aki még a saját szemének sem hisz...
2019. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik fapofával tudnak hazudni, ő is valószínűleg ilyen.

Ha meg ignorál téged, akkor ennyi volt kérdező. Kuka az egész.

2019. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Hellmano ***** válasza:
73%
Várj velem jobb történt . Mikor nem volt párom egyszer csak egy idegen férfi boxert találtam a ruháim között. Soha nem emlékeztem rá, hogy lett volna ilyenem , mert azért tudom mit veszek/kapok. Ja és férfi vagyok és nem meleg meg bi, hogy idegen férfi alsókat találjak a ruháim között :D Szóval mai napig rejtély, hogy került a ruháim közé és mikor...
2019. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az a típus aki azt is kimagyarazná hogyha egy másik nővel látnád egy ágyban.


Szerintem ha ignorál akkor teljesen egyértelmű kell hogy legyen számodra is minden

2019. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

De mi van ha én vagyok a hülye és tényleg volt egy régi furdoruham ami ilyen?:(

Akkor meg alaptalanul vádoltam meg..de akkor sem értem hogy lenne a szárítón. Azt mondta mindent kimosott a hétvégén nem nézte mi van a szennyesben.. csak hogy én nem dobtam oda be ilyet az tuti..

2019. nov. 19. 15:07
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az övé, csak nem meri neked bevallani.
2019. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miert van a szariton? Gondolom arra mar emlekeznel ha hasznaltad vna
2019. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ja bocs csak a komment elso reszet olvastam el 😅sztem kamuzik , de a te dolgod
2019. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktunk nyaraláskor fényképet csinálni. Ha ti is, akkor mutasson egy olyat, amin ebben a bikiniben vagy. Vagy vegye élő az alsót.

Te meg annyira, de annyira akarod, hogy ne csaljon meg, hogy tényleg dugás közben is rajtakaphatod, akkor is elhiszed, hogy csak megbotlott álló faxxal és beleesett a punciba.

2019. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!