Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok hazudik?

Figyelt kérdés
A párommal mostanában esténként elköszönünk és azt mondja hogy fekszik de még fél órát fenn van. Megkérdeztem hogy mit csinál és az anyukájával beszélget. De akárhányszor beszélgetünk mindig ezt mondja. Nekem ez már nagyon furcsa meg nagyon rossz érzésem van mint ha hazudna.

2020. ápr. 11. 00:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Ennyiből nem tudhatjuk. De ha téged zavar, kérdezz rá, és a reakciójából ki fog derülni.
2020. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Ha tényleg csak ennyi az össz.probléma a barátoddal kapcsolatban, akkor szerintem nem kell aggódnod, kicsit mintha túlgondolnád a dolgokat. Velem is rendszeresen szokott olyan lenni, hogy elköszönök valakitől, de utána még fent vagyok Facebookon, de nem csalok meg senkit, csak üres fejjel bámulok az éterbe. :D Aztán ki tudja, barátod lehet, hogy tényleg az anyukájával beszél.


Adott már a barátod okot a bizonytalanságra? Volt-e esetleg korábban negatív tapasztalatod pasikkal, ami miatt most óvatos vagy? Van-e ennek az anyukahívós sztorinak olyan része, ami sántít (pl. nincsenek jóban, este 11-kor hívogatja, de anyuka korán fekvő típus, stb.)?

2020. ápr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, ilyet én is csináltam. Egyszerűen csak nem volt kedvem beszélgetni már, inkább néztem még videókat, filmeket, esetleg játszottam elköszönés után és lefekvés előtt.


Igaz én elég introvertált és magamba forduló vagyok, de soha nem is kértek számon emiatt. Azt már te tudod, hogy személyiségre ő milyen.

2020. ápr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen van mert az anyukája általában 10 körül lefekszik és csak késő este ébred fel. Meg azt mondta hogy ma már nem beszél az anyukájával, de akkor ma este kivel beszélgetett? Nekem ez az egész bűzlik
2020. ápr. 11. 01:09
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Ha valakitöl elköszönök attol még nem lépek ki egyböl. Ez nem telefon amit beszelgetes utan le kell tenni :D
2020. ápr. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Még nézelődök. Szegény ember.
2020. ápr. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem hinném, hogy éjszaka vele beszélne, lehet, hogy játszik, vagy mellékállása van, vagy chat-el valakivel, de nincs mögötte mellékes dolog.
2020. ápr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én nem értem miért védi ennyire mindenki a férfit, azért egy kicsi gyanúra ad okot ez a helyzet. Késő este melyik férfi beszél az anyukájával ágyban fekve? Minden este?


Ha az anyukájának van messengere, akkor biztosan írásban is beszélnek. De ha kell az a kis csevely minden nap, szerintem akkor sem elalvás előtt hívja fel anyucit. Nekem ez valahogy olyan abszurd. Egy felnőtt férfi elalvás előtt anyukájával beszélget a párja helyett...


“Lehet csak videókat néz, stb”. De akkor miért hazudja azt, hogy anyukával beszél? Meg az is ritka szerintem, hogy valaki facebookon néz videókat meg mindenfélét, vagy ott játszik.... Én elalvás előtt általában youtubozok, de ha a messenegert/facebookot bezárod, akkor nem jelez aktívnak. A facebook nem tudja, hogy te mikor alszol, csak annyit jelez, hogy mikor vagy fent az oldalon.



Szóval én megértem a kérdezőt, hogy ez felmerült benne. De erre az egyetlen megoldás, ha őszintén elmondod a párodnak, hogy téged ez aggaszt, legyen őszinte veled. Vagy kérdezgesd, hogy miről beszélnek az anyukájával. Vagy tudod mit? A hívásnak van nyoma. Ha nagyon meg akarsz nyugodni, akkor kérd meg, hogy küldjön screenshotot a hívásokról. Ez kicsit drasztikus, féltékenykedő, de szerintem inkább ez, minthogy minden nap azon aggódj, hogy vajon igazat mond-e.

2020. ápr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

"Én nem értem miért védi ennyire mindenki a férfit, azért egy kicsi gyanúra ad okot ez a helyzet."


Ugyan már, ezek az üzenetküldő alkalmazások amúgy se a legmegbízhatóbbak. Van amelyik kifejezetten online-nak jelöl fél óráig még miután letetted a telefont, pl. a Skype régen tuti ilyen volt. Messengerről meg annyit, hogy volt egyszer valaki rám írt hajnal 4-kor, hogy mivan még ébren vagyok? Aztán nagyban aludtam, csak valamiért online-nak jelzett. Nem kell egyből összeesküvés elméleteket szőni.


"De akkor miért hazudja azt, hogy anyukával beszél?"


Mert nem akarja megsérteni azzal, hogy "figyelj rohadtul unom már a beszélgetést és inkább nézelődnék még a Facebook-on vagy akárhol máshol ahelyett hogy veled beszélnék egész nap". Szerinted hogy esne egy ilyen szöveg? Kegyes hazugság amit csinál, ennyi, de ettől még nem fogja instant csalni.

2020. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

#9-es, Lehet te nem nagyon használod a messengert, de azért elég megbízható ilyen szempontból. Néha lehetnek bakik, de ha MINDEN NAP elérhetőnek jelzi az illetőt az elköszönés után, aztán nem, akkor az nem csak valami véletlen hiba.


Ilyet írsz:

- Mert nem akarja megsérteni azzal, hogy "figyelj rohadtul unom már a beszélgetést és inkább nézelődnék még a Facebook-on vagy akárhol máshol ahelyett hogy veled beszélnék egész nap". -


Ne haragudj, de ha ez a helyzet, akkor is probléma van. Vagy szerinted ennyire normális az, ha valaki inkább randomságokat néz Facebookon, ahelyett, hogy a párjával beszélne? Vagy normális, ha valaki a szerelmével való beszélgetést minden este megunja? A kérdező nem csak ismerkedik ezzel a személlyel, vagy nem csak összejárnak kefélni, hanem kapcsolatban vannak.

2020. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!