Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is azt gondoljátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is azt gondoljátok, hogy nem bűn elcsábítni egy foglalt pasit?

Figyelt kérdés
Ez az élet rendje. Ahogy a fiúknál igaz az, hogy az erősebb kutya..., úgy a lányoknál is a szebb lány viszi a pasit 😉

2020. ápr. 13. 18:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
71%
Szebb? Ostoba szar vagy te nem szép... A pasik az összképet nézik, csak akkor nézik a szépséget ha csak üríteni akarnak.
2020. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Olcsó portékára mindig akad vevő. 😉
2020. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
63%

Aki úgy kezdene ki a párommal, hogy tudja ott vagyok az egy utolsó kis rüfke.

Ha még partner is lenne a párom a dologban, akkor meg vigyed, mert nem lesz hosszú életű, mert ott hagyjátok egymást.

Csak mert az egódnak jól esik h szétszedsz egy párt... Komoly gondok vannak nálad.


Ha már el lehet kapni vkit a párja mellől akkor annak a kapcsinak vége lett volna nélküled is.


Helyedben nem kezdenék ki párkapcsolatban élővel, mert egyszer emberedre találsz és kiszaggatják az összes hajad... Én tuti megtenném annak ellenére hogy páromnak nem kellenél akármilyen sze* istennőnek tartod magad ;) puxy

2020. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
Akit lehet vinni, azt vigyék is. Most nagyon felháborodtak itt a válaszolók, nem szoktak abba belegondolni, hogy a főkolompos az nem a 3. fél (aki lehet mondjuk szingli is, vagy nem is tud a másik kapcsolatáról), hanem az, aki megcsalja a párját.
2020. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen, ilyen dolgot csak jellemtelen, erkölcstelen ribik tesznek a normális nők nem.
2020. máj. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet hogy car már a kapcsolat, csak a megszokás tartja össze. Egy kapcsolatot nem kell mindenáron megőrizni, ezt nem értik meg sokan, inkább szenvednek, kornyadoznak a rossz személy mellett. Általában ha valakit vinni lehet annak két oka van. 1. Erkölcstelen akit elcsábítottak, és amúgy is hajlamos megcsalásra 2. Szar a kapcsolat és az illető már csak arra várt, hogy oka legyen lelépni.

Mindkét esetben jobb a megcsalt félnek hosszú távon a szakítás.

2020. máj. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
78%

Ha tényleg szebb lenne az a nő... gyakran annyi a pozitívum, hogy "van másik puni", kb. Vagy hogy a veszélyeztetett terhes feleségét nem tudja úgy forgatni az ágyban, ahogy neki jólesik.


Ráadásul... attól, hogy erősebb kutya b...ik, attól még tarthatunk vmit erkölcstelennek.

2020. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem bűn, mivel én másfelől nézem: tényleg csak azt lehet vinni, aki menni akar. Igazából egy szívességet tesz ilyenkor az illető.


Pl az enyémet is vehetnéd, és meg is köszönném neked, ha így történne, hogy erre nem később került sor. Ilyenkor mindig a 3. felet ócsárolják az emberek, de valójában a párunk az aki megcsal vagy elhagy, nem a vadidegen. Ha a párod nem akar megcsalni, akkor nem fog, simple as that.

Akkor a kis segged a földhöz is csapkodhatod, meg qrvulhatsz megalázásig is.


Annyiban viszont téves a megállapításod, miszerint a "szebbért" hagyják ott. Vagy más bolygón élsz, de én szeretőt is láttam már olyat, akihez én pl bottal se, a barátnő meg bomba volt. Azzal remélem tisztában vagy, hogy téves, ha azt hiszed, ha megdugnak akkor te jobb vagy mint "egy másik csaj". Max könnyen kapható vagy és kihasználják a helyzetet, aki olyan.


Ettől se nem jobb, se nem szebb nem vagy, és előbb billen át az önképed hitványba. Sérült emberek szoktak csak így gondolkodni, ahogy te... Ezt mindig hamar észreveszik. Tedd rendbe magad, és az önbizalmad, komolyan. Bántás nélkül mondom..

2020. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
56%

Laza kapcsolatoknal szerintem nem bün. Az ilyen törtenetekben senki nem vesz senkit komolyan.


Pl eleve az csabithato aki a sajat parjat nem veszi komolyan. De aznkb a kövekezöt se fogja komolyan venni.

A csabito pedig ha csabithatora palyazik tudnia is kell, hogy a csabithato mellöle is ugyanugy csabithato marad.


Persze vannak kivetelek csak nem az az àltalànos.

2020. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Ugy èrtettem hogy a màsodhegesüs/potlék/szeretö/vigasztalo/manko(akinek a segitségével kilepett a kapcsolatàbol)- statuszokbol nagyon nem könnyü kitörni

2020. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!