Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne hanyagoljo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micu93 kérdése:

Mit tegyek, hogy ne hanyagoljon el a párom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Lassan 8 hónapja vagyok együtt a párommal .... ő 24 évvel idősebb , én 26 vagyok ő pedig 50

( tudom ez nagyon sok) mégis szeretem őt

A lényeg az, hogy azért néha nagyon elbizonytalanodom kettőnket illetően ....úgy érzem,hogy nem igazán fordít rám kellő figyelmet ...természetesen már jeleztem neki,hogy picivel több törődést igényelnék ....de azóta sem vàltozott semmi ......szerintetek várjak még ? Vagy lépjek tovább? Jelenleg együtt élünk,de én mégis úgy érzem,hogy egyedül vagyok ...... ő a harmadik férfi az életemben , de én ilyen magányosnak még soha nem éreztem magam egy kapcsolatomban sem ......mit tegyek?



2020. ápr. 15. 19:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Már nem is érdekel az oka ..... eldöntöttem ,hogy túladok rajta .... 26 éves fiatal nő vagyok az élet java része még előttem áll nem szeretnék olyan kapcsolatban élni, amiben nem vagyok boldog ......
2020. ápr. 16. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!