Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menstruálok, fáj mindenem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruálok, fáj mindenem. Megkértem páromat valamire és ezt kaptam válasznak. Jogos a hisztim?

Figyelt kérdés

Mikor vérzek rettentően görcsöl a hasam, fáj a hátam, rosszul vagyok. Ma jött meg, párommal még külön élünk de pénteken találkoznánk. (utoljára kedd reggel találkoztunk, mikor eljöttem tőle 4 együtt töltött nap után)

Megkértem, hogy jöjjön át ő pénteken, én elég rosszul vagyok.

Erre azt írta, hogy átjön szívesen, de csak este 7-8 fele, mert majd meló után lehet kicsit lepihenne, meg összepakolna előtte stb.

5.30-ig dolgozik amúgy, simán 6ra átjöhetne. Nekem ez rosszul esik hisz tudja, hogy ilyenkor mennyire fáj mindenem és én fordított helyzetben azonnal indulnék amint végzek.


Jogos?


Én 24L, ő 25F.


2020. ápr. 15. 19:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Nem mindegy, hogy 6 vagy 7? Mondta, hogy pihenne meg pakolna. Komolyan nem értem azokat a nőket, akik ilyeneken fennakadnak. (Én is nő vagyok.) Tök gáz, hogy ennyire ráakaszkodtok az illetőre.
2020. ápr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jogos. Most az az 1-2 óra mégis mit számít? Hagy pihenjen már egy fél órát...
2020. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem jogos, hisztis vagy. Nőként mondom
2020. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

irodai munkát végez home officeból, nem értem miben lehet ennyire kifáradni mondjuk....

én is ügyfélszolgálatos vagyok, 10-12 órában veszek hívást itthonról mégse dőlök le amikor végzek

2020. ápr. 15. 19:41
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem marhára mindegy? Ha csak 2 órát játszani szeretne, vagy olvasni, akkor mégis mi lenne? Semmi. Midig ilyen hisztis vagy, vagy csak akkor, ha menstruálsz?Amúgy is mi a fenét kezdjen veled? Gondolom azon kívül, hogy fetrengsz és nyavajogsz, hogy fáj a hasad, nem nagyon lehet veled csinálni semmit.
2020. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kaptad válasznak? Azt hittem, elküldött a bús p..csába vagy ilyenről van szó.

De ha jól értem, megkérted, menjen át pénteken, ő pedig azt mondta, rendben, átmegy. Csak előbb még hazaugrik egy órára.

Értem, hogy görcsöl a hasad, de ha egy órával előbb megy, akkor nem fog fájni, vagy miért ekkora probléma ez?

2020. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
2020. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos a hisztid.

Nőként mondom

2020. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
99%
Hisztis vagy. Én is home officeban dolgozom, általában 16ig, így 18ra megyek a páromhoz, mert előtte állatokat etetek, rendet teszek a lakásban stb. Eleve négy napot együtt töltöttetek... A férfiak hosszútávon nem nagyon viselik el ezt, mondom ezt úgy, hogy én is péntektől vasárnapig a páromnál vagyok és már hétfőn hiányolom.
2020. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%
Örülj, hogy egyáltalán átmegy. Ilyen hisztigéphez át sem mennék ilyenkor.
2020. ápr. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!