Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menstruálok, fáj mindenem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruálok, fáj mindenem. Megkértem páromat valamire és ezt kaptam válasznak. Jogos a hisztim?

Figyelt kérdés

Mikor vérzek rettentően görcsöl a hasam, fáj a hátam, rosszul vagyok. Ma jött meg, párommal még külön élünk de pénteken találkoznánk. (utoljára kedd reggel találkoztunk, mikor eljöttem tőle 4 együtt töltött nap után)

Megkértem, hogy jöjjön át ő pénteken, én elég rosszul vagyok.

Erre azt írta, hogy átjön szívesen, de csak este 7-8 fele, mert majd meló után lehet kicsit lepihenne, meg összepakolna előtte stb.

5.30-ig dolgozik amúgy, simán 6ra átjöhetne. Nekem ez rosszul esik hisz tudja, hogy ilyenkor mennyire fáj mindenem és én fordított helyzetben azonnal indulnék amint végzek.


Jogos?


Én 24L, ő 25F.


2020. ápr. 15. 19:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos a kiakadásod. Csak pihenni szeretne egy kicsit. Lesz még ideje szeretgetni teged ha ott van... Az lenne kissé bunkó ha atse akarna menni.
2020. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
98%

Nem jogos a hisztid.

A) Igaz én férfi vagyok, de ha fájdalomtól fetrengnék, egyáltalán nem szeretném, hogy bárki lásson. Nem szeretném ráterhelni senkire, főleg olyanra nem, akit szeretek.

B) Ha ezen az 1-2 órán kiakadsz, nem vagy normális

C) Nem tudom, hogyan viselkedsz, amikor fájdalmaid vannak. Vannak emberek, akik ilyenkor nagyon durván rájátszanak a szenvedésükre, így próbálják magukat tudatosan, vagy tudat alatt sajnáltatni. Nálam ez pontosan az ellenkező hatást, dühöt és undort vált ki.

D) Ez nálad egy rendszeresen ismételődő probléma, ha jól sejtem. Éveid voltak, hogy megtanuld kezelni és méltósággal viselni. Senkitől sem várhatod, hogy életed végéig minden alkalommal, amikor megjön a ciklusod, mindent hátrahagyva megpróbál a kedvedben járni és enyhíteni a fájdalmadat. Ha éppen nincs párod, akkor kivel sajnáltatod magad? Elég probléma az, hogy téged ennyire megvisel a menstruáció, nem kell még hisztivel tetézni.

2020. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Legalább elgondolkoztál most ezen, ezért írtad ki a kérdést, már ez is valami... Ilyen hisztivel csak elveszed mástól hogy kedve legyen hozzád, engem nem érdekelnél már a mai napon egyáltalán, az biztos.
2020. ápr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos. Hisztizel.

Kedvesen, normálisan reagált a párod, semmi kivetnivalót nem látok benne.


33N

2020. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

"irodai munkát végez home officeból, nem értem miben lehet ennyire kifáradni mondjuk...."

Mondjuk a MUNKÁBAN. Én attól bírok kiakadni, hogy az otthoni munkát mindenki úgy képzeli el, hogy koktéllal a kezemben ülök, miközben fűszoknyás hawaii zenészek gitároznak és Jason Momoa masszírozza a talpam.

2020. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és nem értem miért kell ezen kiakadni, hogy 1-2 órával késöbb menne. Nem azt mondta, hogy nem megy, meg szenvedj egyedül, hanem hogy még van 1 kis dolga, majd utána megy. Nem mindenki akarja minden szabadidejét a másikkal tölteni, van valami dolga, megcsinálja, ahogy neki jó. Oké, hogy most szenvedsz, de vele is ugyan annyira szenvednél, nem ezen az 1-2 órán fog múlni.
2020. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ez szörnyű.

Nem ertem attól, hogy menstrualsz mi ez az extem hisztizes?

En is szoktam de a budos életbe nem hisztiznek igy :D

Mi lesz veled ha valami nagyobb problema akad majd?

2020. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kevesbe faj, ha azonnal ugrik? Hagyd elni. N
2020. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelmű,hiszti. Jó, hogy azt nem várod el, hogy vegyen ki szabadnapot, hogy téged sajnálhasson. Örülj, hogy megy, amikor megy, és lehetőleg ne cs.szd le azért se, mert neki nem fáj😀 Egyébként, ha ma jött meg és pénteken még mindig ilyen erős fájdalmaid vannak, az azért megérne egy kivizsgálást.(Én is nő vagyok.)
2020. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Eleve miért kell a hiszti? Anélkül nem lehet élni? Nekem egyszer hisztiznél, utána max a bnőidnek h otthagytalak.
2020. ápr. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!