Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menstruálok, fáj mindenem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruálok, fáj mindenem. Megkértem páromat valamire és ezt kaptam válasznak. Jogos a hisztim?

Figyelt kérdés

Mikor vérzek rettentően görcsöl a hasam, fáj a hátam, rosszul vagyok. Ma jött meg, párommal még külön élünk de pénteken találkoznánk. (utoljára kedd reggel találkoztunk, mikor eljöttem tőle 4 együtt töltött nap után)

Megkértem, hogy jöjjön át ő pénteken, én elég rosszul vagyok.

Erre azt írta, hogy átjön szívesen, de csak este 7-8 fele, mert majd meló után lehet kicsit lepihenne, meg összepakolna előtte stb.

5.30-ig dolgozik amúgy, simán 6ra átjöhetne. Nekem ez rosszul esik hisz tudja, hogy ilyenkor mennyire fáj mindenem és én fordított helyzetben azonnal indulnék amint végzek.


Jogos?


Én 24L, ő 25F.


2020. ápr. 15. 19:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%
Én is nagyon szarul tudok lenni, de utálom, ha valaki olyankor ott van és még nézi is meg vele is foglalkoznom kell. Szóval ha csak nem kell mentőket beengedni vagy gyógyszert vinni neked, nem értem, nem leszel vele előrébb, csak rossz kedve lesz neki is. Egyébként tényleg vizsgáltasd ki, okozhatja endometriózis vagy hormonális eltérés, ha olyan szintű, hogy fájdalom csillapító sem használ. Ha meg igen, szedj rá.
2020. ápr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, miért nem lehet ezt normálisan kommunikálni felé, hogy szarul vagy, és nagyon sokat jelentene neked, ha sietne hozzád. Nem beteg vagy, ahol alap lenne, hogy az ember siet hozzád, hogy ápolni tudjon, hanem menzeszed van, ami minden hónapban megtörténik, így nem evidens, hogy neked akkor arra van szükséged, hogy ő siessen. Próbáltad ezt neki elmondani higgadtan, normálisan? Mert lehet, tökre megértené, és akkor neked sem kellene emiatt rosszul éreznie. Az emberek nem gondolatolvasók, hogy kitalálják, neked mire van igényed.


Amúgy voltál már magad kivizsgáltatni? Ha ennyire rosszul vagy ilyenkor, akkor lehet, valami komolyabb áll a háttérben, amit kezelni kéne.

2020. ápr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
Hiszti. De én is azt mondom, amit egy korábbi válaszoló, ha rendszeresen ennyire fáj ilyen hosszú ideig, keress fel egy orvost, ha ennek a korona mizériának vége. Nekem is nagyon tud fájni, de nem minden alkalommal és max 2 napig. Volt, hogy öklendezésig fajul nálam a rosszullét, ez akkor szűnt meg, amikor ezeken a napokon elkezdtem kólát inni. Vicc, de tényleg jó. Illetve emelt magnéziumot és kálciumot szedek előtte, azóta a fájdalom sem vészes, bár néha azért random felkáromkodom :D De haladás a remegéshez, hidegrázáshoz és fájdalomtól bőgéshez képest, mikor úgy érzed egy alien akarja kirágni magát.
2020. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Jeeeezus. Nem, nem jogos. Tök normálisan reagált, otthon mindenki jobban pihen. Minta számitana az az egy óra....
2020. ápr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Hülye p.csa vagy! Komolyan
2020. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Én olyankor szeretek kicsit magam lenni.

Szerintem ne akadj ki ezen.

Én is home office-olok, szerencsére kevés munkát adnak, de annak ellenére jobban elfáradok, mintha egyetemen lennék. Ebben az esetben csak mentálisan fáradsz el, ami rosszabb, nem tudsz annyira kikapcsolni. Nem lehet, hogy elmegy futni?

2020. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!