Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bizarr dolog derült ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bizarr dolog derült ki a barátnőmről. Ti ezek után tudnátok folytatni? ⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokat itthon töltöttem a home office miatt és úgy döntöttem hogy kitakarítom a lakásom. Van egy beépített szekrényünk, aminek egyik részén az én dolgaim, a másikon a barátnőm dolgai vannak. Gondoltam kitakarítom ezt is, ezért kiszedtem minden holmit hogy rendet is tudjak tenni. A kezembe került egy névtelen boríték, benne pedig egy első ránézésre szerződésnek tűnő valami. Először nem foglalkoztam vele, kb. pár órával később néztem meg hogy mi is az. A tartalma megdöbbentő volt:


4 évvel ezelőtt a barátnőm és én még nem voltunk együtt. Ekkor ő még csak 20 éves volt és egy akkori kollégája, egy 50 éves pasas nagyon rá volt állva a munkahelyén. Nem kamu, pontosan 1 millió Ft-ot ajánlott fel a barátnőmnek egy egyhetes közösen együtt töltött időért cserébe, amikor a pasi szexelhet vele gond nélkül. A levélből nem derül ki hogy mi lett belőle, de amikor a barátnőm számonkértem, bevallotta. Egész pontosan 1,3 milliót kapott és egy héten keresztül a pasas nyaralójában voltak és vadul szexeltek, konkrétan a férfi bármit megtehetett vele.


Eléggé lelombozott ez. 4 éve volt ugyan, de most szíven ütött.


Ti mit tennétek a helyemben?


27F


2020. ápr. 16. 20:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
75%

Kamcsatka, kamara, kameleon, karacsony, kamera, ka ka ka ka...



KAMU.

2020. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%

Kamu, ki a halal rejtegetne ezt negy evig a szekrenyeben? :DDDD En kidobtam volna azonnal, miutan megkapom a penzt aztan le van tudva. Egy kozos lakasban nincs olyan, hogy valamit el lehet dugni.

Meg olyan se nagyon van, hogy valaki a csavoja mellett elmegy egymillioert venemberekkel dugni. Tudod akik ezt muvelik, azoknak ez eletvitelszeru dolog, nem egyszeri alkalom, illetve ott is bukik a dolog, hogy akinek a szulei fizetnek mindent, annak fizetik a bulikat is. Es egy normalis lany nem fog bulikak kedveert lefekudni oregemberekkel, ja, vannak ilyen lanyok, azok akik 25 evesen mar 40-es kielt prostinak neznek ki.

Senkinek nem fogod beadni, hogy a lany akivel negy evig egyutt elsz, semmi jele rajta a krrvalkodasra valo hajlamnak, azt hiszed hogy normalis es kozben ilyenek derulnek ki rola, mert ezek szerint meg egy hatalmas hulye is, aki a lakasban rejtegeti a bizonyitekot. Nyilvaan...

Ezt csak a retard incel haverjaid veszik be itt is.

2020. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
94%

Kösz,feldobtad a napomat!Nem láttad te túl sokszor A szürke 50-et? :)

Egy 50 éves tehetős fazon SZERZŐDÉST köt szexre!(amivel zsarolhatóvá válik),gondolom két tanúval igazoltan,közjegyzővel hitelesítve,különben a hajára kenheti.A csaj kb. 5000 huf órabérért bevállalja a dolgot(úgy hallottam,lakásos prosti óránként 20.000),majd MEGTARTJA a szerződést!,mikor a pasija rákérdez,simán beismeri az egészet! és hozzáteszi,hogy amúgy kapcsolatban is volt akkor!

A legviccesebb az egészben,hogy van aki ezt komolyan veszi! LOL

Nekem mára elég is a netből,mégegyszer kösz,nagyon röhögtem!

2020. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
34%
Kamu szag. Ha mégsem, egy oriasi lúzer vagy.
2020. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 peca1000 ***** válasza:
19%

Nyugaton teljesen bevett szokás ilyen esetre szerződést írni.


Ez a normális, csak itt még sokan nem tudnak róla.


Ez egy üzleti kapcsolat, pénzért szex.

2020. ápr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24%

4-essel egyetértek! Hiába hogy akkor még együtt sem voltatok ez tényleg elvi kérdés! 20 eves fiatal szinte lány egy 50-es pasival ráadásul pénzért egy hétig bármit... ez nekem mésszel tul sok már kb 20x átment a határon eset... de ez a te döntésed ha te neked ez megfelel ha el tudod fogadni ha az érték rendedbe bele fér! Akkor oke

De amugy pont ezért van az ismerkedesi szakasz... hogy tisztában legyünk egymás múltjával a későbbi komplikációk végett! Ezért sem lehet azt mondani az már múlt... meg hogy egymás múltjába ne vajkaljunk mert a jelenre kell koncentrálni

Na jaaa csak az a gond hogy a multad mutassa meg igazán hogy te kivagy!

2020. ápr. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%
És ő évekig őrizgetne egy ilyen "szerződést"...ahham...mai kamu off.
2020. ápr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
75%

Kamu, mint a fene.

De ha nem lenne kamu: 1 hétért 1,3 millió? Az még a hülyének is megéri. A papa címe nem volt véletlen a levélen?😃😃😃

2020. ápr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
81%
1.3 milláért még tán én is lefeküdnék vele hetero férfi létemre :D :D
2020. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#29 olcsójános vagy, én 1,31 alatt nem adnám magam férfi létemre :D
2020. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!