Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok amiatt, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok amiatt, mert az anyutok szerint nem illetek össze?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, én 1l, ő 22f.


Anya valamiért a kezdetek óta nem kedveli a barátomat. Gyakran kérdezi, hogy hogy vagyunk, milyen a kapcsolatunk, és amikor ez feljön, sokáig szoktunk beszélni róla.


Amit rólunk tudni lehet, hogy a barátom egyetemre jár, jogot tanul. Hétköznaponként nem szoktunk találkozni, csak telefonon beszélünk esténként. Péntek délutántól vasárnap estig szoktunk együtt lenni.

Nekem sajnos nem sikerült jól az érettségim, egyetemre nem vettek fel, egy OKJ-t kezdtem el.

Vitáink nem szoktak lenni, néha előfordul, hogy én igényelném, hogy ne csak hétvégén találkozzunk, de mivel nem ér rá, nem megoldható, részéről pedig féltékenység szokott lenni a vita alapja.


Egyébként nagyon szeretem, és érzem, hogy ő is engem. Minden nap megnevettet, ha rossz napom van felvidít, mindig remek programokat talál ki. Gyakran meglep apró dolgokkal, Amikor rosszul sikerült az érettségim, akkor csak ő vígasztalt engem, ő segített okj-s tanfolyamot keresni nekem, ami érdekelhet. Mindenben nagyon figyelmes.


Anya szerint nem illünk össze, felesleges egymással húzni az időt. Mindig mondja, hogy jól gondoljam át, hogy meddig akarok vele maradni. Amikor még csak ismerkedtünk, a legjobb barátnőim is le akartak beszélni róla, de összejöttünk, rá két hónapra szakítottam vele, mert kezdtem elhinni az érveiket. Egy hónap múlva újra összejöttünk.


A barátnőim azóta nem próbáltak lebeszélni róla, de annyiszor hallgattam végig anyát, higy megint kezdem elhinni, hogy ha talál egy jobb lányt nálam, el fog hagyni miatta.

De lehet, hogy csak bebeszélem magamnak. Ha megint szakítanék vele, lehet, hogy végleg elveszíteném, és soha nem békülne ki velem mégegyszer


2020. ápr. 17. 21:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy.
2020. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem, ez a te döntésed.

24L

2020. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

Nem.

Egyszer már elkövettem azt a hibát, hogy anyu véleménye miatt nem jöttem össze valakivel, többször nem szeretném.

2020. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Biztos, hogy nem.

És mik azok az érvek? Mert a leírtak alapján nem csak boldoggá tesz téged, de foglalkozik is a jövőjével. Éppen ideális, nem? Anyád ilyet mond, hogyha talál egy jobbat úgyis elhagy? Kedves anyuka....

2020. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem ismerem a körülményeket és azt sem, hogy miért gondolják róla, hogy elhagy, meg ilyenek, az anyukád szerint miért nem illetek össze.

Viszont egy ilyen anyós nagyon meg tudja keseríteni a ffi életét és meg is fogja, mert sosem akarja majd, hogy együtt legyetek.

Rögtön az is kérdés az anyukád részéről, hogy miért is szakítana veled a ffi egy jobb nő miatt? A lánya meg barátnők pletykái miatt tette meg mindezt, ellenben a ffi-vel. Akkor hogy is van ez? Ez nem a szálka, meg a dorong hasonlatra mutat egy kicsit?

A lényeg az, hogy alaptalanul sosem szabad senkit sem vádolni semmivel, de nyugtotok csak akkor lesz, ha már teljesen önállóan tudtok majd élni.

2020. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%
Biztos hogy nem
2020. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk anyád sokra tart téged ha szerinte egy jobb miatt fognak dobni. De szerintem inkább sima féltékenység, hogy van egy pasi aki rendes, tanul, jogász lesz és még szeret is, törődik veled... Na nehogy már boldog légy bakker ebben a szar világban.. Hogy jössz te ehhez?

De különben meg én sosem hagynám el de neked azt javaslom igen, hagyd el. Ha egyáltalán ez benned már másodszorra felmerult akkor a pasid tényleg jobbat érdemel nálad. Anyád meg majd osszehoz téged valami prolival az való a ti csaladotokba ezek szerint.

2020. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért valami lehet benne, ha már többen is óvva intenek valakitől. Lehet, hogy téged elvakít a rajongás, de ők látnak valami problémát kívülállóként. Kérd meg őket, hogy fejtsék ki az aggodalmukat. Ha ezek után úgy gondolod, hogy a véleményükben nincs igazság, akkor folytasd nyugodtan a kapcsolatot.
2020. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
23%
ömmm te 11 a barátod meg 22 mert? akkor tényleg nem vagytok egymásnak való... ":D
2020. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

először is nem írtál semmi konkrétumot anyud miért nem akarja ezt!!!

talán rossza a srác családi környezete? vagy cigány? vagy pedig ilyen ténylegesen rossz fiú (tolvaj, betörő, verekedő-kötekedő stb)???


vagy talán más vallású vagy pl fekete vagy ázsiai vagy egyéb dolog ami miatt sem ő sem a barátnői nem akarják hogy együtt legyetek!


amíg nem írsz semmi konkrétumot addig nem lehet eldönteni hogy jogos vagy sem!!!

2020. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!