Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek? Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek? Szerintetek ez mennyire probléma egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátommal 1 éve vagyunk együtt. Az én problémám az, hogy lefekvéskor, amikor külön vagyunk nem képes néha messengeren elköszönni.

Annyira megbánt vele. Mintha nem érdekelné. Pedig mindig várom, meg szeretem tudni mikor fekszik le.


Két dolog. Kérlek ne írjátok, hogy ez nem a felnőtt témához tartozik. Tudom, hogy ez nem hatalmas bűn. De egyszerűen bánt.

A másik dolog pedig, hogy megbeszéltem vele 100x,hogy ez mennyire bánt. És ezért zavar annyira. Mert nem értem, hogy ha tudja hogy nekem ez rossz miért nem képes.


Mindig azzal jön hogy bealszik. Megértem 1-2x oké. De ő sokszor csinálja. Ha tudja ilyen miért nem tudná mindig automatikusan mondjuk esti fogmosas után elköszönni...nem fogom fel.


Tényleg tudom, hogy nem hatalmas probléma.


Sajnos nekem magammal van problémám. Kapcsolatokban nem vagyok a legjobb.

Ezért érdekelne, hogy mit gondoltok erről a dologról. Ez olyan dolog, amit lazán el kellene engednem? Vagy érthető ha heti 1-2x bealszik és nem ir. Vagy esetleg jogos hogy leszar a erzem magam emiatt?


Köszön előre is a válaszokat!



2020. ápr. 18. 00:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Ez annyira probléma, amennyire problémát generálsz belőle.

Nekem volt egy barátnőm, aki sokszor bealudt és először zavart. Aztán kb. 2 hónap után már nem. Akkor voltam 15-16 éves.

2020. ápr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%

Tudod, hogy hülyeség, tudod, hogy tinis probléma, tudod, hogy csak feszültséget gerjeszt köztetek, mégis erőlteted.

Akarod te ezt a kapcsolatot?

2020. ápr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
44%

Hát itt mindketten buták vagytok...Az autóm szervízben, munkahelyen én 50+ emberért felelek, szüleim beegek, de nem mehetek, mert ugy evírus.. neked meg ez a legnagyobb problémád hát b++++.


Szerintem ilyeneken nem kellene problémáznod, így szokta meg, ez a messenger csak egy buta kis gépezet, inkább személyesen legyetek együtt, annak az időnek ninsc párja, ne várd már el, hogy még a wc-n culázás közbe is neked irjon, volt ilyen baratnom és hamarabb ki lett vágva, mielott elgondolkodtam volna rajta....


Viszont ha elmondtad neki, hogy neked ez mennyire fontos, akkor én sem értem miért tud 17 órakor irni h helo joéjt :D bosc ha bealszom ze olyna mintha semmibe venne teged, igazabol egy kapscolat két emberről szól te kis dolgokon problémázól, ő pedig lehetne figyelmesebb ha ezt megbeszeltetek..

2020. ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
81%

Kicsit olvasgass lejjebb. Emberek, akiket a parjuk megalaz, megcsal, kihasznal, vagy nem is tudnak part talalnk.

Te meg hisztizel.

En is bealszok messengeren, ha ugyeletben vagyok es nyugi van ejszaka, akkor bealszok dumcsizas kozbe. Megse kaptam meg zold husnagot erte itthon...

Nem arra nem figyel, hogy rendet tegyen maga utan, vagy ilyenek. Elalszik...tudod, szoktak emberek akudni.

2020. ápr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Ezt lazán el kéne engedned. Ne várd el a másiktól, hogy bejelentse, mikor megy aludni. Mi fog jönni? Mikor ebédel? Mikor megy wc-re?
2020. ápr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Mióta egyre szélesebb körben elterjedt a chat, úgy veszem észre, egyre kevesebben veszik figyelembe, hogy ez a beszélgetés megfelelője. Köszöntjük egymást, beszélgetünk, elköszönünk. Az SMS kB a távirat, az e-mail pedig a levél. Ezeket vagy keverik vagy xarnak bele, ahogy esik, úgy puffanik. Nem feltétlenül téged xar le, hanem azt, hogy mi a műfaj.
2020. ápr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem leszek népszerű, de vállalom. Én veled értek egyet. Jó, ha heti 1-2x fordul csak elő, akkor nem. De ha sűrűbben, akkor igen. Nekem a volt főnököm IS művelte azt, ha írtam neki messengeren vagy smst, egyszerűen nem ismerte a köszönést, se elején, se végén. Nettó parasztságnak tartom ezt emberektől. Mivel adott szituációban nincs más kommunikációs csatorna vagy mód, marad ez, viszont szerintem ugyanúgy illik be és elköszönni, ha "jön/megy" az illető a beszélgetésben. Mint említettem, ha ez rendszeres részéről, akkor nem ismeri a netikettet. Ha 1-2/hét, akkor engedd el a drámát!
2020. ápr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Fruzs33 ***** válasza:
90%

Nekem is ugyanez volt a problémám egy időben.

2x annyi ideje vagyok vele,mint te.

Együtt élünk,nem mindig vagyok itt,mert imádok csavarogni.

Nem mindig köszön el tőlem se.

Fáradt,dolgozik,megérthető,ha nincs mindig már arra ereje,hogy írjon egy üzenetet,mert elfárad,emberek vagyunk,előfordul.

Elfogadtam ahogy van,az összes rigolyájával meg az összes tulajdonságával.Idő ez mindenkinél,de ha ez a pasi kell neked,akkor el fogod fogadni,hogy nem ír minden este köszönést.Gondoltok egymásra elalvás előtt gondolom...

2020. ápr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Én elég sokáig ragadtam a 20. században, személytelennek tartok mindenféle kütyüt. Aztán egy idő után megadtam magam és vettem egy okostelefont. Én mondjuk messengert nem, csak vibert használok a barátaimmal.(Nincs most párom.) Először nekem is fura volt, hogy épp beszélgetek valakivel, aztán egyszer csak eltűnik, akar másnapig, aztán megszoktam. Rájöttem, hogy én úgy próbálom használni, mintha offline beszélgetés lenne.(Ott ugyebár nem fordulhat elő ilyesmi). Mások meg nem vonnak semmi hasonlóságot. Egyszerűen élik az életüket, és amikor épp ráérnek, írnak, ha meg dolguk van/bealszanak, otthagyják és később folytatják, ahol abbahagyták. Szerintem az első inkább az idősebb generációra jellemző, akik még életük nagy részét offline élték, azt szokták meg és ahhoz építették be a kütyüzést. A második pedig fordítva. De persze vannak átfedések, nem ilyen éles ez a különbség. Viszont én magamon azt látom, hogy minél jobban előtérbe kerül életemben az online felület(sajnos a karantén miatt ez most nem meglepő), én is észrevétlenül kerülök át a másik csoportba. Ez nekem nem tetszik, de ez van. Szerintem ne csinálj belőle nagy ügyet. Gondolom, te is inkább az első csoportba tartozol, a barátod meg a másodikba. Természetesen ezzel nem azt akarom mondani, hogy "öreg" vagy, biztos vagyok benne, hogy mindketten jóval fiatalabbak vagytok nálam. De ez most egy különbség köztetek. Szerintem meg fogod szokni, csak most még nagyon magadra veszed, de később rájössz, hogy ennek az égvilágon semmi jelentősége nincsen. Nem ellened szól, ő egyszerűen ezt szokta meg. Amúgy megértem, hogy téged zavar, de ha egyébként jó a kapcsolat, akkor azért csak nem "válóok".
2020. ápr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
31%

Az en parom is szokta ezt csinalni, engem is zavar.

Viszont nalunk mostanaban van az is, hogy elkoszon, viszont utana meg fent van 40-50 percekig...na hidd el, higy az sokkal rosszabb :(

2020. ápr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!