Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éve nem tudom elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve nem tudom elfelejteni, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Még 15 éves koromban összeismerkedtem egy fiúval, ő jóval nagyobb volt, mint én, randizgattunk párszor és nagyon egymásra voltunk hangolódva. Ő ismertette meg velem a szexualitás alappilléreit, de amúgy nem szexeltünk soha,azóta sem. Úgy gondolom, hogy 15 évesen annyira mély benyomást tett bennem, hogy azért nem tudom még most sem kiverni a fejemből, pedig már 5 éve kapcsolatban élek mással. Az 5 éves kapcsolatom alatt jópárszor beszéltem az illetővel, sőt még egyszer találkoztunk is, de egy ideje letiltottam minden felületen, mert gondoltam így el tudom felejteni. Hát nem ment. Minden nap eszembe jut. Kezdek teljesen tanácstalan lenni.

2020. ápr. 19. 08:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

EZ valami mánia nálad, még csak nem is szexeltetek.

Valami hiányzik a jelenlegi kapcsolatodból és azt vetíted ki a másik srácra. Ideálnak tekinted alap nélkül.

Az biztos, hogy a jelenlegi kapcsolatodban nem vagy szerelmes és egyáltalán nem működik olyan jól, mint ahogy te azt gondolod.

2020. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell elfelejteni, de ha minden nap gondolsz rá, az nem normális. Egy idealizált fiú, akivel nem jött össze, de ha a mostani kapcsolatod rendben lenne, akkor néhány havonta bevillanó emlék lehetne, nem naponta foglalkoztatna. Inkább ezen gondolkozz el!
2020. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A fejedben ezt a férfit rendbe kéne raknod. A megfelelő polcra kéne felraknod és azzal letenni a "mi lett volna ha" jellegű kíváncsiságod. Mert ez hajt, hogy abból sose lett kapcsolat és van egy misztikus kép róla a fejedben, amit te ruháztál fel rá, holott lehet élőben nem sok köze van a személyiségének ehhez.

Akér szakembert is igényelhetsz ehhez segítségként.

2020. ápr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelem (még ha nem is volt igazi szerelem) mindig mély nyomot hagy az emberben. Közel 50 felejthető kapcsolatom volt, mielőtt megismertem a nejemet, sokukra már nem is emlékszem, de az első (akivel voltaképpen nem történt semmi9 örökké élni fog bennem.

+60F

2020. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!