Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat akarok vele lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat akarok vele lenni? Baj ez?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, az elején mindenhova csak ketten mentünk rólunk szólt minden. És én ezt is szeretem csak ketten romantikusan. Bár annyira nem sokszor volt hogy mentünk valahova a munka miatt, meg aztán jött a rossz idő. Szóval két kezemen meg tudom számolni hányszor voltunk valahol ketten. Viszont most ki találta és mindig azt hozza fel hogy ő szeretne másokkal menni de úgyhogy én is mennék, szóval kirándulni, túrázni vagy vásárolni stb. az ő barátaival együtt. Ami nekem elég furcsa mert akkor hova lesz a romantika? Mintha nem akarna velem lenni már. De azt mondja hogy neki a szülei is mindig együtt mentek mindenhova a barátokkal meg mikor ő kicsi volt akkor is. És neki nagyon tetszett úgy. Viszont nekem teljesen máshogy volt csak a családdal mentünk mindenhova nem jöttek velünk a család barátok se rokonok. Ezért sokat veszekszünk nagyon.

Nyilván nekem is kell hobbi vagy bármi külön, de az hogy mikor szabadidőnk van és velünk jön más is én azt nem birom elfogadni,főleg hogy nem igazán szeretem a legjobb barátját. Rossz lennék ezért vagy nem vagyunk egymáshoz valóak?


2020. ápr. 19. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kellenek az ilyen kimozdulások hogy frissen tartsátok a kapcsolatotokat es a masokra egy kulonallo szemelykent tekintsetek ne csak mint egy csaladtagra. Nekem sokat ad ha latom a paromat mas kozegben mondjuk ehhez az kell higy figyelembe vegyen es ha masokkal vagyunk is ereztesse h fontos neki h ott vagyok. Nem azt jelenti hogy nem szeret viszont a korlatozo viselkedés idegesito
2020. ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? milyen gyakran iszik? pl hetente mennyit?
2020. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"bár mondta sokszor ha lesz gyerek akkor máshogy lesz"


Így van, máshogy lesz. Mégtöbbet járkál majd el, és mégtöbbet fog inni, mert otthon egy állandóan síró csecsemő, és egy fáradt, leélt asszony várja majd. Majd reménykedsz, hogy változik amikor már tud játszani a gyerekkel, mert hogy biztos az a baj, hogy nem tud mit vele kezdeni, mert túl pici. Persze akkor sem fog változni semmi.

2020. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!