Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hihettem el hogy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hihettem el hogy majd neki jó leszek, mikor én senkinek se vagyok jó?

Figyelt kérdés
Igen tudom hogy hülye vagyok, de behálózott a látszatkedvességével. Azt mondta én vagyok élete szerelme, én meg bedőltem neki. Egy pillanatra is még én értékes embernek tartottam magam. De miután kiderültek hazugságai, összehasonlított az exekkel, megint egy senkinek tartottam magam. De nem csak ő éreztette azt hogy kevés vagyok, hanem mások is. Most boldog egy másik nővel, és neki megadta azt amiről én csak egész életemben csak álmodozhatok.
2020. ápr. 21. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Szegényke! Ezt a szemetet megkapta más! Tett neked egy szívességet! És nem vagy kevés!
2020. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Eljön a te időd, ne izgulj.
2020. ápr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Velem is volt pont ilyen de megkaptam hogy biztos azért mert lúzer vagyok. Érdekes, hogy amikor egy nő írja ki a kérdést mennyivel másabbak a reakciók.
2020. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

Valamit nem csinálsz jól, ez biztos. Hogy mit, azt ennyi alapján nem tudom megmondani.


F

2020. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát valamit biztosan nem csinálok jól. Ezért is kár megszületnem, mert én csak egy hiba vagyok, és én soha semmit se csinálhatok jól.
2020. ápr. 21. 16:56
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha másra nem is, arra jó vagy, hogy naponta 5 kérdésben sajnáltasd magad a gyakorin. Ebben már teljesen profi lettél.
2020. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Mikor mész már el pszichológushoz?

Itt senki nem tudja veled megértetni, hogy egy szar kapcsolathoz egy szemét pasival felesleges magadat ostorozni. Bár az is lehet, hogy a viselkedésed miatt szakított, már tragikus a heti önostorozásod.

2020. ápr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál, nem értem el vele semmit. Most meg amúgy se tudnék menni a karantén miatt. Most írtam ki erről kérdést.
2020. ápr. 21. 17:12
 9/15 A kérdező kommentje:
Persze biztos a viselkedésem miatt, mert ki más lehetne a hibás mindenben, ha nem én.
2020. ápr. 21. 17:13
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Írja már neki mindenki azt, hogy igen, egy senki, egy semmi és megérdemli a sorsát!

Minden nap azzal tölti az idejét, hogy átfogalmazza a nyomorát és ide kitegye.

Semmit nem akar változtatni, kár bele a szó, bármi tanácsot kap, meg az önsajnálat ezerrel!

Ezért nem jó senkinek!

2020. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!