Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért fogadják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért fogadják el könnyebben a nő gyerekét mint fordítva?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom a nők nem nagyon tudják elfogadni,szeretni párjuk előző házasságából származó gyerekét. A férfiak jelentős részben jóval könnyebben elfogadják az idegen gyereket. Mi ennek az oka?
2020. ápr. 21. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ennek az ellenekezője igaz. Eleve a legtöbb szingli férfi nem is kezd gyerekes nővel pusztán a gyerek miatt,ha elvált férfi gyerekkel, még azok is többségben egy gyerektelen nőt keresnek, hogy új családot alapíthassanak és ne kelljen más gyerekét nevelni. Egyszerúen azért mert a férfiak birtokló természetűek és időt, pénzt, energiát csak a sajátra pazarolnak, más gyerekére nem. Legtöbbjük pont ezért még az örökbefogadástól is elzárkózik. De az a kevés férfi aki mégis normális és nem csak azért kezd gyerekes nővel mert nincs szingli csaj, akkor az azért fogadja el, mert érett, jellemes ember. Pont.
2020. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Te szoktad itt olvasni a kommenteket? "Én nem fogom más kölykét nevelni, utánfutós nő, nem fogom más pujáját eltartani, felcsináltatta magát egy alfával, gyerekes nő csak dugni jó." Ezeket a kommenteket kapják a gyerekes nők. Hol itt az elfogadás? Mindenkinek szíve joga eldönteni, kivel áll össze, de ezek a megnyilvánulások...
2020. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ősi beidegződés.

Az mindig biztos, hogy ki az anya. Az anya-gyerek kapcsolat mindig szoros, és ezért is természetes, ha egy pár szakít/válik, akkor a gyerek az anyjával marad. Az apa személye meg az őskorban sem volt biztos. Aki viszont nőhöz akart jutni, az kénytelen volt elfogadni, hogy egy egészséges, 16 feletti nőnek van már gyereke. Bármilyen hihetetlen, de még 100 éve se volt fogamzásgátlás, aki dugott, az gyereket csinált. Csak ezt ma sokan elfelejtik.

Egy anyának a másik gyereke mindig idegen marad. Mindig előnyt fog élvezni vele szemben a sajátja. Jó esetben tudatosan probàl egyenlőséget tenni köztük. De legtöbb esetben csak egy betolakodót lát benne, aki a saját (leendő) gyereke elől veszi el az erőforrásokat.

2020. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A szingli anyukák életében ritkábban marad a férfi. A szingli apukáknál meg valahogy mindig képben van az a tetves nő, még a kelleténél is jobban általában.
2020. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es ezt hogy érted?
2020. ápr. 21. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy frászt kerülgetem más kölkét. F
2020. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És erre neked milyen statisztikád van? Ugyanis szerintem nemtől függetlenül sokan nem fogadják el a másik gyerekét, van aki csak megtűri és olyan is van aki elfogadja, esetleg szereti is. Én láttam már mindenre verziót mindkét nemnél. A saját kis személyes tapasztalatodból nem lehet ilyen messze menő következtetéseket levonni, erről pedig még tanulmány nem készült.
2020. ápr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
a mert a nő gyerekével punci is jár. árukapcsolás. sok megkeseredett férfi van, akik ezt is benyelik, csak hogy nőhöz jussanak. tudják jól, hogy makulátlan nő már nem jut nekik, ezért nevelgetik és dolgoznak a kakukkfiókára.
2020. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, amit feltettél a kérdésedben, az kb. még húsz évvel ezelőtt megállta a helyét. Most már egyáltalán nem, mert most már a férfiak SEM fogadják el a nők gyerekét.
2020. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az az oka hogy a gyerekekkel a nőknek sokkal több a dolga, és mert a férfiak kerülik a felelősséget. A felelősség kerülés szempontjából egy nem saját gyerek előnyös, ez boritékolja hogy neki nem kell csinálni egyet ami iránt felelősséget kéne vállalnia....
2020. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!