Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezet emelt rám?

Figyelt kérdés

Megütött a párom. Soha nem gondoltam volna.


Alkatrészt rendelt az autóhoz, és nem azt kapta amit rendelt. Átverték.


Mondtam neki hívja fel az illetőt, erre megütött hogy ne avatkozzak bele. Megrángatott majd pofon csapott és nem érzi hibázott.


Ti is szakítanátok?


2020. ápr. 21. 18:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Idegbeteg barom. Hagyd el!
2020. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

te hibád....édes fszom... :D

Nárcisztikus barom.


Azonnal költözz haza és ne vedd fel a telefont, ne állj szóba vele soha többet!

2020. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
csak ennyit mondtál, hogy hívja fel az illetőt éa ezért pofán vert?... úgy, hogy eddig soha? mióta vagytok együtt?
2020. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok rossz indulatú ember van, de hidd el kérlek hogy nem rossz indulatból mondom de ez nem normális!
2020. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, mind a párod, mind az ősei nagyon beteg gondolkodásúak. Én tennék ilyet a párommal, a saját anyám törné el a gerincem, abbam biztos vagyok! Eszembe se jutna ilyet csinálni!

Helyedben azonnal pakolnék!

34f

2020. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!