Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek lejjebb?

Figyelt kérdés
Kényszeres féltékeny vagyok. Ott tartok, hogy olyan szinten mardos a dolog, hogy lassan a Tiszába megyek! Apró dolgokkal aláásta a bizalmam és végem. Kitettem pár napja szétszakadok a fájdalomtól. Mit kell tennem, hogy jobb legyen?
2020. ápr. 22. 12:10
 1/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
74%
Köszönjük, ez igazán érthető volt.
2020. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennél!! Ideges vagyok remegek!
2020. ápr. 22. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Van persze.
2020. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Van. Amikor a zártosztályon az ágyhoz leszel szíjjazva, vagy TÉNYLEG a Tiszának mégy. De ha egy nő/férfi miatt képes vagy rá, akkor meg is érdemled.
2020. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

MINDIG van lejjebb, szóval fel a fejjel.



Amúgy ha 0 a bizalom, akkor mindegy mennyire vagy féltékeny, nagy jövője nem lesz a "kapcsolatotoknak".

2020. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha van nyugtatód, vagy a családban valakinek akkor most kérj egy szemet és vedd be. Ilyen állapotban nem tudsz gondolkozni.


Ismertem ilyen embert aki mindent magára vett, aki azt hitte mindenki róla beszél és, hogy mindenki az ő életével foglalkozik.

Közvetlen munkatársam volt és láttam, hogy ez az élet így darabokra tépi.


Kérdező kezdj bele valamibe ami elveszi a felgyűlt energiáidat.

Keress egy csendesebb helyet ahol lehet futni és nincs sok ember és kezdj el futni.

De ne csak kocogni hanem futni. Rakd bele az összes haragodat ami benned van és ezzel a haraggal fuss ahogyan és ameddig csak bírsz.


Ez majd segít, ha újra érzed, hogy sok a gond ismételd újra és újra.

Egy idő után a részeddé válik és könnyebben fogod az életet is kezelni.

2020. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!