Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
A barátommal közel négy éve vagyunk együtt. Már szinte a kapcsolatunk elejétől fogva tudom, hogy különböznek a nézeteink ami a szexualitást illeti. Ő poligám felfogású én pedig monogám. Sosem csalt meg, apróbb kihágásokat elkövetett, de ezeket elnéztem neki, inkább magamba temettem a dolgokat ( tudom,hülye vagyok,lehet oltogatni nyugodtan) Azt is tudom, hogy napi szinten Tinderezik, ismerkedik lányokkal, abban a reményben hogy egyszer én is megnyílok majd egy harmadik fél felé. Ez az amiben nem vagyok biztos, hogy eljön valaha is. Tegnap bevallotta, hogy amikor a napokban videkre ment dolgozni, akkor felszedte az egyik ilyen Tinderes csajt és levitte magával. Állítólag nem történt semmi, csak egymás lábát simogatták egy kicsit ( A csaj külföldi és szintén poligám beállítottságú) A barátom nagyon megbánta a sztorit, én pedig nem tudom mit csináljak, mert nagyon régóta nem csinált ilyen " rosszaságokat" De a régi rossz emlékek rögtön feltörtek,és a hozzájuk tartozó rossz érzés is. Az egyik részem menekülne ebből a kapcsolatból , másik viszont azt mondja, "hagyd francia, ez is csak egy semmiség, végülis nem csalt még csak kellett neki az izgalom" Semmiképp sem akarom börtönbe zárni, ezt neki is mondtam. Nem tudom mi legyen. Köszi a válaszokat!
2020. ápr. 22. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért szenvedsz négy éve egy olyan ember mellett, akinek teljesen más az értékrendje, mint neked, akiben teljes joggal sosem bízhatsz meg és akinek soha nem lesz elég az, amit te jó szívvel nyújtani tudsz? Mi olyat tud, hogy így feláldozod magad az idióta szerelem oltárán? De komolyan, az elejétől fogva tudtad, mi a helyzet, mégis mi a szent szarra számítottál?
2020. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Egymást szopatjátok, te meg még jól be is hunyászkodsz. Hagyd ott, attól hogy valaki poligám, nem lehet ilyen phasz!
2020. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

"Ő poligám felfogású én pedig monogám. "


Mi az isten faşzáért jössz össze egy başzógéppel, aki úgyis csak rongyként használ, amíg te a szaros kettenörökké álmaidat dédelgeted? Szokj hozzá a nyitott kapcsolathoz vagy legyél szingli, ha ez nem fekszik. Ennyire egyszerű.

2020. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem a nyűglődésed. A kezdetek óta tudod, hogy ő mindenkit megdug. Te ezt elfogadtad, most meg idejössz nyávogni.

Igazán összeszedhetnéd magad!

2020. ápr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent megbocsájtok, de semmit nem felejtek el. Teljes lelki nyugalomban, harag nélkül, és békésen hagynám ott a 'csába.
2020. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Beállítani életformának a morális lustaságot a legnagyobb találmány a 21. Században.

Aki tényleg poligám beállítottságú az nyilván ilyen partnert keres.

Mennyivel hangzik szebben a párod szájából hogy más lányokkal akarok ismerkedni mert poligám vagyok vagy más lányokkal is akarok ismerkedni. Fontos az ok ha egyszerűen nem egyezik a felfogásotok??

2020. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem csak egymás lábait simogatták, azt elhiheteted. :) Ahogy már írták a többiek, teljesen más értékrenddel rendelkeztek, abszolút nem illesz mellé és folyamatosan csak magadnak okozol fájdalmat. Olyat látsz a srácba, ami nincs ott, valószínűleg csak van benned egy olyan érzés hogy érted majd megváltozik és az milyen jó lesz. Ez nem így megy, ahogy az legutóbb is tapasztalható volt.
2020. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azok a rosszaságok, amik kiderültek... ami meg nem, arról jobb ha nem is tudsz.
2020. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha két ember egy ilyen fontos dologban nem egyezik akkor ez egy értelmetlen kapcsolat.Én sem zárom be a férjem de tiszteljen már meg annyival hogy nem aláz meg azzal hogy lányokkal ismerkedik.De te ebbe a kapcsolatban fogsz maradni és szenvedni mellette mert valamiért amit én nem értek annyira szerelmesek vagytok hogy minden megaláztatást eltűrtök csak mert a pasid nem bir elköteleződni melletted és nem bir a farkával merthát ő poligám.......De akkor olyan nő kell neki aki ebben partner.
2020. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as jól írja. A poligám a pol.korrekt kifejezés a b..ógépre. Ne haragudj Kérdező, de ő ezt az elején megmondta neked és te ennek tudatában mentél bele a kapcsolatba.


Számomra ez rém megalázó lenne, sose mennék bele ilyenbe.

Neked kell eldönteni, hogy ez így jó-e neked vagy sem, mert úgy látszik, hogy neki ez megfelel.


Szóval a kérdésedre válaszolva, én össze se jöttem volna vele, nem pazaroltam volna egy 4 évet, de ha már így alakult, úgy ba..nám ki, mint macskát sz.rni.


33N

2020. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!