Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
A barátommal közel négy éve vagyunk együtt. Már szinte a kapcsolatunk elejétől fogva tudom, hogy különböznek a nézeteink ami a szexualitást illeti. Ő poligám felfogású én pedig monogám. Sosem csalt meg, apróbb kihágásokat elkövetett, de ezeket elnéztem neki, inkább magamba temettem a dolgokat ( tudom,hülye vagyok,lehet oltogatni nyugodtan) Azt is tudom, hogy napi szinten Tinderezik, ismerkedik lányokkal, abban a reményben hogy egyszer én is megnyílok majd egy harmadik fél felé. Ez az amiben nem vagyok biztos, hogy eljön valaha is. Tegnap bevallotta, hogy amikor a napokban videkre ment dolgozni, akkor felszedte az egyik ilyen Tinderes csajt és levitte magával. Állítólag nem történt semmi, csak egymás lábát simogatták egy kicsit ( A csaj külföldi és szintén poligám beállítottságú) A barátom nagyon megbánta a sztorit, én pedig nem tudom mit csináljak, mert nagyon régóta nem csinált ilyen " rosszaságokat" De a régi rossz emlékek rögtön feltörtek,és a hozzájuk tartozó rossz érzés is. Az egyik részem menekülne ebből a kapcsolatból , másik viszont azt mondja, "hagyd francia, ez is csak egy semmiség, végülis nem csalt még csak kellett neki az izgalom" Semmiképp sem akarom börtönbe zárni, ezt neki is mondtam. Nem tudom mi legyen. Köszi a válaszokat!
2020. ápr. 22. 13:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha poligan fix h félre ment, naiv gondolat azt hinné h érted szembe megy a saját lényének és válojanak. Biztos persze csak simogattak egymás lábát.... Szakíts vele mert csak magadat járatos le és veszed semmibe. Hidd el ez a sok kis semmiség gyulemlik és ha egyszer elég lesz akkor kiborul és megkattansz.
2020. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos hogy már félreqrt csak Te nem tudsz róla. Időpocsékolás. Te sem leszel fiatalabb.
2020. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Ez nrm tudom miért megbocsátás kérdése, adott 2 ember, akik nem illenek egymáshoz. Ha most elvitt egy körre egy Tonderes csajt máskor is megteszi, az hiú ábránd, hogy nem csalna meg. Minek pocsékoljátok egymás idejét, energiáját, és a boldogság lehetőségét?
2020. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Időhúzás...
2020. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%

Az egy dolog, hogy neked mit mesél, az meg egy másik, hogy mi a valóság.

Én tudnám, hogy mi legyen, de téged nem szórakoztatlak vele.Értelmetlen lenne. Az ilyen típusú nők, mint te is, sosem tanulnak semmiből sem, annyira buták. És szeretnek szenvedni, mert azt hiszik, hogyha ők szeretnek, akkor a másik fél is csak kizárólag ezt érezheti feléjük. Pedig nagyon nincs így. Beburkolják magukat egy álomvilágba, és hiába zajlik a valóság a szemük előtt, akkor is ragaszkodnak a meséjükhöz.

2020. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Magamnak nem bocsátanék meg, hogy évek óta tűröm, hogy fix puncinak használ a másik, számtalan másik mellett.
2020. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Nincs mit megbocsátani, mivel csak azt csinálja, amit előre megbeszéltetek.
2020. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezzel a bejelentésével tkp. jelezte feléd, hogy beindított egy folyamatot. (Ami aligha tetszik majd neked....)

Ffi.

2020. ápr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!