Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Higyjek neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal 4 éve vagyunk együtt,van egy 16 hónapos kislányunk.

Ma reggel, felmentem párom e-mail fiókjába, mert egy fontos e-mail-t várunk. Láttam, hogy jött pár darab üzenet egy társkereső oldalról, és a rengetekg üzenet között azok vannak megnyitva. Felléptem a profilba, láttam, hogy ma írt egy csajnak meg 3 napja is egy másiknak, hogy " heló, lenne kedved ismerkedni? :)" ez a mondat így tipikusan ő. Egyből felhívtam és kérdőre is vontam. Azt mondja, hogy biztos valaki feltörte a profilját és ő nem is tud belépni, mert nem tudja a jelszót sem.. Mondtam hogy nem hiszem el, utána meg már én voltam szinte a szar, mert biztos én irogattam más lánynak, hogy csináljam a feszkót. (igen, elég vicces)

Mondtam neki szépen, hogy nem tudom miért nem tudja megmondani, hogy ő volt és talán még tudnánk beszélni, ha probléma van a kapcsolatunkba,de ő csak mondta, hogy nem ő volt stb..

Igen, szoktak lenni viták kettőnk között, de hol nincsenek? Eddig mindig meg tudtuk beszélni..

Én csak egy csajt említettem neki, mintha nem láttam volna a másikat.. Na mire letettük a telefont a másik csaj üzenetét törölte.

Szerintetek is hazudik? Nyilván való, igaz? Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre és hogy hogy tudnám rávenni arra, hogy vallja be.. Teljesen kétségbe vagyok esve..

25/L, párom 30/F


2020. ápr. 23. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy hazudik. Ha nem tudtok érdemben kommunikálni, a kapcsolatnak annyi.
2020. ápr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Elég egyértelmű, hogy hazudik. Kár volt rögtön szembesítened, mert most már mindent törölni fog, de szerintem ugyanúgy fogja folytatni.


33N

2020. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Jaj persze, feltörték a fiókot, meg nem is ő regisztrált, meg ő ott sem volt. :D

Most úgy őszintén, mi lehet ennél nyilvánvalóbb???

A saját szemeddel láttad a "párod" ismerkedni akar.

Mi kell ezen bevallani????

De most komolyan. Mi kéne neked hogy elhidd? Ha éppen előtted kúrna meg egy másik nőt?

Szerintem még azt sem hinnéd el....

2020. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Ennél jobb hazugságot is kitalálhatott volna.


Lépj be a társkereső oldalra és olvassad el az üzeneteket, mi mindent írt még, kivel meddig jutott el. Ha eltűntek mostanra, akkor az is csak bizonyítja, hogy időközben belépett ismét és takarított.

2020. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván való, hogy ő volt :D csak arra szerettem volna rábírni, hogy vallja is be.. De ha nem vallja be, akkor is tudom. Igen, amúgy kár volt rögtön rátámadn :(
2020. ápr. 23. 10:02
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Most igazából mi a kérdés???

A "párod" ismerkedni akart.

Teljesen nyilvánvaló.

Magyarázd már meg kérlek, miért kéne neki bevallania?!

2020. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lenne mindig ennyi hacker, akik pont anonim alakok fiókját akarják feltörni. Ócska duma. Tedd fel az Ardamax Keyloggert a gépre, ha nem bízol benne. Minden leutott billentyűt rögzít.
2020. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a párod rém szánalmas! Te meg képes vagy idejönni, és megkérdezni, hogy hihetsz-e neki? A saját szemednek meg a józan eszednek higgyél! Ez a feltörték a fiókom szöveg egy nagyon kényelmes, és ezért nagyon elterjedt kifogás, de az esetek töredékében igaz. Nézzük a realitásokat. Mennyire valóságos, hogy valaki feltöri az email címét, hogy azzal beregisztráljon egy társkeresőre, ahol a nevében ismerkedik titokban, és a párod kap róla értesítéseket, de eszébe nem jut, hogy szóljon neked, hogy feltörték a fiókját... A többit rád bízom.


Amúgy a "heló, lenne kedved ismerkedni? :)" szöveg nem olyan egyedi ám. Még így, helyesírási hibával sem. Sőt! :D

2020. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Előttem mindent leírtak

Te is tudod rá a választ. Ennek a kapcsolatnak annyi

2020. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem bizonyítható. Én hinnék neki. Simán előfordulhat.

Meg mist őszintén ebben mi rossz van ? Biztos csak barátkozni akart.

2020. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!