Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudod, hogy kiszerettél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy kiszerettél a párodból? Kezdesz kiszeretni?

Figyelt kérdés

Mik a jelek, ti hogyan vettétek észre magatokon? Ezt könnyű észrevenni, észlelni magadon?

Közömbös lesz a másik? Vagy hogy működik?

Majd kérlek azt is írjátok, hogy mennyi ideig voltatok együtt.



2020. ápr. 24. 01:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
tehát nem normális az ha fél valaki ettől? hogy nem akarja de fél, hogy ez történik?
2020. ápr. 26. 17:47
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy idegesít. A "cuki"rosdz tulajdonsága többi nem cuki hanem irritáló. Kellemetlen ha csókolózni kell,nem a csókot élvezed hanem fú " mikor mosott ez fogat gondolat". Más pasi/csaj rád mosolyog elolvadsz,ha ő kiteszi szívét lelkét,mi ez a "bénaság"gondolat.
2020. ápr. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem esett jól, ha hozzám ért, megcsókolt, a szexről nem is beszélve. Azt hittem, csak az az irgalmatlan stressz teszi, amiben akkor éltem, de amikor felfigyeltem a környezetemben lévő férfiakra, akkor már egyértelmű volt számomra, hogy a kapcsolatommal van a baj.
2020. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Például nem esik jól megölelni, megcsókolni, nem kívánom szexuálisan. Egyre jobban idegesítenek a beszólásai. Egyre jobban örülök, ha minél kevesebbet vagyunk együtt.
2020. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!