Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzás tölem?

Figyelt kérdés
Röviden szeretném leírni, most a karantén alatt nemtalálkozok a párommal, legalábbis én nem szeretnék mert nem akarom haza hozni a szüleimre a vírust... Igy már jó ideje nemláttam a párom.. Viszont ő szokott találkozni a barátaival, rövid időre de most egy másik barátját látogatja meg, és igazábol minden este szoktunk video csetelni, hogy ezzel csökkentsük a hiányt de most ugye nemtudunk mert a *barátaival" van. És féltékeny vagyok a barátaira hogy ő velük van velem meg nem lehet :( és azis szarul esik hogy miért éjszaka kozepén kell talalkoznia hajalig. 2-3ig.. Oke ehhez szokott hozzá... De ez titteket zavarna? Föleg a mostani állapotban? Vagy tényleg egy őrült pics.. vagyok? :(
2020. ápr. 24. 22:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként messzebb lakunk egymástól azért nemtalálkozunk... Buszt nem akarok használni se ő..
2020. ápr. 24. 22:48
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha van esze, akkor már rég olyan nőt kúrogat akinek kifejlődött az agya...
2020. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Autót is feltalálták már...
2020. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha elmúltál már 18, akkor igen, erősen túlzás. Ha még nem, akkor no para, mert egy tini szintjén mozogsz.
2020. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Gyerekesen viselkedsz, ő meg nagyon felelőtlen, ha buszra nem száll, de az nem jut eszébe, hogy bandáznia sem kellene a haverokkal.
2020. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

#2-es, pont annak nincs agya, aki a jelenlegi helyzetben komolyabban érintkezni kezd egy kívülállóval!

Én 32 évesen azt mondom, hogy egyáltalán nem vagy gyerekes, személyes tanúja voltam egy ilyen dolognak, egy kolléganőm 11 és fél év után pont ezért dobta ki az élettársát, aki félrelépett! Mindketten a cégnél voltak, és a csaj realista, óvatos ebben a helyzetben, gondolom a srác meg már únta az érintések hiányát, ezért lépett félre egy másik kolléganővel! Míg a csaj a gyártócsarnok egyik felében dolgozott, addig az élettársa a csarnok másik végében, a gépek mögé bújva ölelkezett és csókolózott a másik kolléganővel, aki akkor kb. 8 hónapja volt már szingli. Persze a srác meg akarta tartani az élettársát, mert szerette, a másik kolléganővel pedig jólesett Neki a titkos románc, viszont aztán a csaj mindössze 1 hónap után megtudta a dolgot, és azt is, hogy addigra Ők ketten már háromszor le is feküdtek egymással, amikor éppen "valamilyen ürüggyel" egyikük sem ment be dolgozni!

Szóval előfordulhat szitu, hogy esetleg csak túlreagálod a dolgot, nem kizárt, de az sem, hogy mégis jogos lehet a félelmed! A tömegközlekedés valóban kockázatos, és ha Neked esetleg nincs jogsid/kocsid, de a családból, rokonságból valakinek van, aki ráadásul gyakran fent van éjjelente, akkor kérd meg, hogy vigyen el, és titokban figyeljétek meg a párodat, lehet hogy őrültségnek tűnik, de jobb ötletem nincs, és mégiscsak jobb ez, mint a bizonytalanság!

2020. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó férre érted bizok benne 100%osan csak zavar hogy mikor én alszom itthon vagyok, ő ejszaka van kint... Mert szerintem a normális baráti találkozok delután vannak... Nem vagyok féltékeny mert bízom benne és tudom nem csalna meg
2020. ápr. 25. 00:15
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Ha esze van fèlrekúr. Idióta aki a pàrjàtól fél.

De sok hülye van ebben az orszàgban.

2020. ápr. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Igen, valóban sok hülye van az országban, mint a kérdező párja is ugye, aki láthatóan nem képes felfogni, hogy vilagjarvany van és indokolatlanul baromira nem kéne eljarkálni!! Márpedig haverozni baromira nem életbevágóan, halaszthatatlanul fontos, ami miatt mindenáron ki kéne menni otthonról. Barátod rendkívül felelőtlen!
2020. ápr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hülyènek nèz a pasi. Tuti hogy nővel van.
2020. ápr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!