Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen? Vagy jól gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Vagy jól gondolom, hogy nem is szere? L

Figyelt kérdés

A barátomtól úgy kell kikönyörögni,hogy megcsókoljon.Csak szex alatt hajlandó normálisan megcsókolni.Alapból meg soha,nagyon max a számra ad puszit,ha erőltetem.De sokszor mikor megcsókolnám elhúzza a fejét,fejeket vág. Kérdeztem már erről,reggel azt mondja azért mert nem mosott fogat,délután azt mondja,mert neki frucsa megcsókolni csak úgy.

Kb mint az ünnepnapokat úgy várom,hogy basszus csókoljon már meg,de csak szex közben teszi,vagy ha éppen már nem bírom tovább és kifakadok,hogy nem normális ez akkor esetleg megteszi.

De öleléssel is ez van soha nem ölelne meg.Azt mondja én ölelgethetem,jól esik neki. (bár azt is ki kellett harcolnom,hogy ölelgethessem)

Szerintem nem szeret engem és azért ilyen...


2020. ápr. 28. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
9%
Jajj nincs valami hobbid? Muszáj mindenáron cseszegetni szerencsétlen srácot? Unalomból van az egész.
2020. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem unalomból van...van dolgom nekem is. De egyáltalán nem érzem szeretve magam ,hogy soha se egy csók,se egy ölelés,se semmi tőle. Közben azért ő elvár tőlem dolgokat,mire hogyan reagáljak,mit mondjak neki stb...Nehéz jófejnek lenni,ha minden reggel mikor megcsókolnám húzza a fejét,meg este is meg akármikor.
2020. ápr. 28. 09:17
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Nézd a jó oldalát: minden csók egy ünnep ;) Ha öt percente megcsókolna, egy idő után elveszne a varázsa. Amúgy meg a csókot nem kéne kikönyörögni (mint ahogy semmit sem), az belülről fakad
2020. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is rosszul esne. Az én egyik szeretetnyelvem a testi érintés, gondolom neked is, ebből érzed, hogy szeretnek. A párodnak nyílvánvalóan nem ez.


Egyébként a nem szex közbeni csókolózás hiánya nekem minden kapcsolatomban jelen volt. Azt mondták erre a férfiak, hogy a csókolózástól felizgulnak és nekik rossz, ha utána nincs szex.

2020. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Fogmosás előtt én sem csókolok, sőt, ha beszélünk, nem fordulok teljesen felé. Ez szerintem alapvető figyelmesség a másik felé.


A többit betudhatod annak, hogy nem bújós típusú a srác; ha te másra vágysz, nem fogod tőle megkapni.

2020. ápr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, igazából te választottad őt és senki sem kötelez arra, hogy vele maradj. Csak erről az oldalról találnál kismillió férfit, aki agyon csókolgatna téged szex nélkül is (bár abban van valami, amit egyik írt, hogy rossz, ha felizgulunk a csókolózástól és nem lesz folytatás), hát még szex közben hogy nyalna-falna. Nem tudom komolyan venni az itteni nők sirámait. Feljonnek, kinyávogjâk magukat, majd visszamennek a gyökér csávójukhoz és minden megy tovább.
2020. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem szeret, vannak olyan emberek, akik nem rajonganak annyira az érintésért. Neki valószínűleg más a szeretetnyelve.

Nekem is volt ilyen párom, de 2.5 évnél nem bírtam tovább. Nekem igényem van arra, hogy átöleljen, megpusziljon, megcsókoljon. Ha ez hiányzik, akkor frusztrált, szomorú, depis leszek.

Szerencsére a jelenlegi párom ennek pont az ellenkezője.

2020. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Érthető ha úgy érzed hogy csak szexre kellesz.

Valószínűleg így is van.

Ha szeretek egy nőt akkor egész nap kívánom és ennek jelèt is adom. A szex nàlunk nem az àgyban kezdődik, hanem egész nap tart, csak ott teljesedik be.

2020. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5,igen ha rothadnak a fogadi,de akkor inkább menj fogrovoshoz...

sem nekem,sem neki nem árad bűz a szájából,mivel nincs rossz fog.Volt nekem is már olyan pasim,akinek nyákos,bűzös szája volt reggelente,de az más téma.

De oké amúgy azt elfogadtam ,hogy neki kellemetlen reggel ,mert fél hogy büdös,bár mondtam neki hogy szerintem nem az és nm is zavar,ha úgy csókol meg.

De fogmosás után sem jön ide sem soha.


Csak azrét gáz a helyzet,mert ő maga mondta,hogy exét azért is dobta,mert sosem volt semmi testi kontakt köztük ő meg igényli és ezt szereti bennem.Na de én hogy adjam meg,ha elég gyakran úgy regál rám hogy fintorog és elhúzódik ha ölelném csókolnám??


Amúgy kicsit lábfetisiszta ezért egyetlen szeretete amit kimutat,hogy a lábamat puszilgatja és simogatja.....


Többször mondtam neki,hogy mire vágyom,de semmi változás. Nem tudom hosszútávon ezt mennyire fogom tudni elvisleni,de így nem érzem magam szeretve.

2020. ápr. 28. 09:59
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az első fél évben, amig maxon lobogott a szerelem, volt csók, ölelés, utána ahogy telt az idő, és átment az egész szeretetté, ritkultak ezek a dolgok.

Ő meg is mondta, hogy nincs igénye az ölelésre, csókra annyira, mint nekem. Vannak ilyen emberek is, ahogy nagyon bújósak is, akár férfi, akár nő az illető.

2020. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!