Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gondolom rosszul vagy ő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul vagy ő?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban szeretek mindent megosztani a párommal. De ö néha soknak érzi és a tudtomra.adja.

Pl. El akartam mesélni ma neki hogy az egyik közös ismerősünk kavart régebben az egyik munkatársával.

Úgy kezdtem, hogy képzeld x mit mesélt, de nem mondd tovább senkinek (mert volt rá példa sajnos)

Erre azt válaszoltq, ha titkos ne is.mondjam el, egyrészt nem érdekli másrészt titok... Szal ha nem akarom h direkt elmondja másnak akkor ne is meséljek..


2020. ápr. 5. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom rohadtul nem érdekli a rosszindulatú pletyka, főleg olyan dologról, amihez semmi közötök.
2020. ápr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Atyauristen. No vagyok, de eskuszom, elhatarolodom minden tekintetben. Szerintem te nem ertened, ha meg is magyaraznak neked.
2020. ápr. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ö... Hát az a helyzet, hogy van különbség minőségi beszélgetés és pletyka szintű fecsegés között. Az utóbbi csapatba tartozó embereket, ha tudok kerülöm, mert fárasztóak. Vigyázz ezzel, nem minden minősül jóminőségű beszélgetésnek, sok a felesleges információ, ami inkább fárasztja a beszélgető partnert. A pasinak van igaza egyértelműen.
2020. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Erre vannak barátnőid, nem?:) bocs de ez engem se érdekelne, pedig nő vagyok.

Ha olyan infóm van, amit mindenképp megakarok osztani de tudom, hogy barátomat nem feltétlen érdekelné, elmesélem barátnőknek.

(és ez nem probléma, engem se érdekel minden sztorija, pl mikor a star warsos lego összerakásról dumál, imádom őt, de erre vannak a haverjai :D)

21L

2020. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, mi szeretunk mindenfele ures baromsagot IS megbeszelni egymassal, a minosegi beszelgetesek mellett. Mivel a parommal elek, ot szeretem a legjobban, alap, hogy o az elso aki eszembe jut, ha valamit hallok, latok, legyen az valami vicces pletyka, hulye mem vagy erdekfeszito, ertelmes cikk. Ezzel o is igy van. Nem erdekel pl konkretan a legujabb gagyi mobilos jatek, amire epp rafugg, de ha ki akarja magat “duhongeni” rola, hogy eppen mi nem megy neki benne, meghallgatom.

Mondjuk mi rengeteg idot toltunk egyutt, ha valakinek ennel limitaltabb az ideje a parjaval, abban az esetben megertem, hogy nem mindegy, mirol beszelnek es mennyit.

2020. ápr. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez erős pletykálkodás, van amit lekéne hasítani a kommunikációtokról. Érthetően nem érdekli és nem olyan típusú ember aki mások dolgaival foglalkozik (helyesen), úgyhogy ezt elkéne engedni vagy mással megbeszélni. Nem az a lényeg a barátoddal hogy mindegy miről, beszéljetek, hanem ha beszéltek, akkor annak legyen valami értelme és lehetőleg minősége. Hogy ki kivel kavart és mikor, az messze van ettől.
2020. ápr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Párodnak van igaza.
2020. ápr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Így van, nem érdekli, nem akar résztvenni a pletykák terjesztésében és ezt őszintén közli veled.


Probléma..?

2020. ápr. 6. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem érdekli a párodat a hülye pletykálkodás. Neki van igaza. Neked is le kene vele állni.
2020. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem fura ez... most komolyan, mégis kit érdekel, hogy az ismerōsötök régebb mit csinált? Ez úgy hangzik, mintha erōsen számon tartanád, hogy ki mikor mit csinál a mùltban és a jelenben.. számomra kissé ijesztō is lenne, mert én sem mások életével nem foglalkozok, sem a múlttal, tehát baromira nem érteném, hogy tud ez valakit foglalkoztatni.
2020. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!