Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen? Vagy jól gondolom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Vagy jól gondolom, hogy nem is szere? L

Figyelt kérdés

A barátomtól úgy kell kikönyörögni,hogy megcsókoljon.Csak szex alatt hajlandó normálisan megcsókolni.Alapból meg soha,nagyon max a számra ad puszit,ha erőltetem.De sokszor mikor megcsókolnám elhúzza a fejét,fejeket vág. Kérdeztem már erről,reggel azt mondja azért mert nem mosott fogat,délután azt mondja,mert neki frucsa megcsókolni csak úgy.

Kb mint az ünnepnapokat úgy várom,hogy basszus csókoljon már meg,de csak szex közben teszi,vagy ha éppen már nem bírom tovább és kifakadok,hogy nem normális ez akkor esetleg megteszi.

De öleléssel is ez van soha nem ölelne meg.Azt mondja én ölelgethetem,jól esik neki. (bár azt is ki kellett harcolnom,hogy ölelgethessem)

Szerintem nem szeret engem és azért ilyen...


2020. ápr. 28. 09:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha mondtad neki és nem változtat, akkor sztm ezt a kapcsolatot nem kéne erőltetni!

Párom is ezt mondta az elején, hogy jól esik neki és ezért is szeret, de ő nem bújós! Amióta beszéltem vele erről azóta sokat javult a helyzet! Már majdnem jobban igényli mint én.

N27

2020. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos az én párom is ilyen beszéltünk róla de semmi nem változott.
2020. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet már nem szeret más felé kacsingat vagy csak ilyen.
2020. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Párszor elsírtam magam tegnap,hogy már nagyon zavar,hogy ilyen. Kb semmit nem mondott rá,hallgatott és kérdezte jól vagyok-e?


most vagy megcsalom vagy szakítok...várok még pár napot ha nm változik döntök

2020. ápr. 29. 08:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a szeretetnyelv dumát, meg nem bújós stb.! Úgy őszintén az ember a párjával mit csinál? Nézik egymást, meg kezet fognak mint a haverok? Szerintem alap hogy megölelhetem, meg megpuszilhatom a páromat és ezt vissza is kapom, mert ez a természetes egy párkapcsolatban. Ennek meg könyörögni kell, hogy a kérdezőt megölelje, vicckategória.
2020. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!