Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a 40 éves nőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a 40 éves nőd szakitana veled, te felszednél egy 30 évest, majd visszajönne a vénasszony s kitalálná, hogy mégis szeret?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 22:58
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
8%

hát bátya én nem tudom mi van ezekkel a vén szatyrokkal de ezek minél öregebbek azt hiszik annál jobban kellenek bárkinek is, szerintem belehülyültek az öregedésbe, gyk komment szekció jó példa erre


munkahelyemen is megy egy ilyen 50es szatyor a lógó hasával, nyávogva beszél mint egy 20 éves meg látszik rajta hogy ő elhiszi, hogy mekkora jó csaj, hát nem normális


múltkor linkelt valaki egy femináci oldalt valami she.hu vagy mi a rák ott volt egy nagy kam habi interjú egy 40 éves prostival hogy ő milliókat kereső luxusprosti és mindenki a 40es éretteket keresi a szakmában


ez az amikor valaki belehülyül, hogy elment felette az idő

2020. ápr. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
95%

Na megjöttek a férfiak, akik szerint a szottyadt golyókkal meg "ikerterhes" sörhassal kezdődik az élet :D ismerek ilyet, aki előadja, hogy mit tudna kezdeni velünk, fiatal nőkkel, aztán olyan a feje, mint egy bulldognak és beáll a dereka, ha lehajol. Valami mázlista kiscsaj bekísérheti a balesetire.


Amúgy kérdező, akkor örülj, hogy nincs már "vénasszony". Tedd meg neki a szívességet, maradj ki az életéből, hátha talál normálisabbat.

2020. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
nehéz kimaradni annak az életéből aki már nincs benne
2020. ápr. 29. 01:02
 24/66 anonim ***** válasza:
75%

Maradnék a 30-assal.Nem hiszek az ilyen "próbáljuk meg újra"kapcsolatban.

Ja és nem minden 40-es vénasszony🙄

2020. ápr. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
14%

Mi lenne?

Az én példámból:

Most 48 vok.

18 év házasság után a "vénasszony"ugy döntött,hogy változatosság után néz.

Ez elég válóoknak számított nálam.

A jelenlegi bnőm 35éves.

Aldom a jóistent,hogy így jártam!

XD

2020. ápr. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező te mennyi éves vagy? :'D
2020. ápr. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
93%

Már csak azért is kérdem, mert egy helyen megadtad saját magadnak a választ! :'D


Jól el kommunikálsz magaddal! :D


A vénkisasszony nyilván sértette az egódat mikor szakított veled, azért egy szakításhoz okok kellenek, és annak mi értelme hogy egy 40 éves fiatal nőt itt tárgyalsz ki?


Szerintem te jóval fiatalabb vagy, tippem szerint 20-as, de ha tévedek akkor tévedek. A stílusod a sértett egod az egyik válaszodban ezt sejteti.


Szóval generációs különbségek és stb.


A következő kérdésednél borítékolom, hogy ez lesz:


"Mit tennél, ha a 30 éves nőd szakítana veled, te felszednél egy 20 évest, majd visszajönne a vénasszony s kitalálná, hogy mégis szeret?" :)


Mit kell ezen tenni, te leírtad, hogy így járt ego válaszodba, mert a 30-as kell, na és? Akkor miért nem fogadod el a saját válaszod? Hm? Ja mert azért mégiscsak egy vénasszony volt a párod anno, és most fusztrál hogy nem úgy alakult ahogy te szeretted volna? Vagy ennek a kérdésnek mi az értelme? Visszajött és neked a 30-as kell akkor beszéld meg szépen vele. Ennyi!


Én amúgy nő vagyok, de ha szakítana velem egy 40 éves fiatalember, aki jó ember, nem azért mert bármi oka lenne, csak ellaposodott pl, elfogadnám, mert pl. ellaposodott, vagy nem illünk össze, de nem mennék a gyakorira bőgni egon, kibeszélve, hogy így járt. Ha ez az ember nem jó ember lenne, és folyamatosan zargatna, akkor feljelenteném zaklatásért. De szerintem neked nincs is 30-as nőd, miért pont 30-as :), ez csak fiktív kérdés tippem szerint.

2020. ápr. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
93%
Feltehetően te meg még vénebb vagy. 😅😅😅
2020. ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
52%

szívemre hallgatnék és úgy választanék, de úgyis te fogsz választani helyettünk és nem mi!

Amúgy 3. választási lehetőség nincs? Sztem dobd mindkettőt, keress egy 20 évest :D

2020. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
0%

26# vok

Kedves lepontozó társaim!

Már csak azon röhögök,hogy nem hiszitek el,amit írtam.Pedig ez, vagy sajnos,vagy szerencsére-mindenkinek a meglátására van bízva,-szóról szóra igaz történet!!

Sajnos, azzal viszont nem tudok mit kezdeni,ha valakinek ez nem tetszik.A szterotip gondolkodásnak az a hátránya,hogy nehéz elfogadni olyan dolgokat,ami nem illik a sémába,ettől viszont még igaz!!

:D

2020. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!