Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a 40 éves nőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a 40 éves nőd szakitana veled, te felszednél egy 30 évest, majd visszajönne a vénasszony s kitalálná, hogy mégis szeret?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 22:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:
mutass példát. te miért nem a csajoddal foglalkozol a válaszolgatás helyett? neked még értelme sincs hisz semmi szerepe annak ha valaki értelmeset válaszol..
2020. ápr. 29. 18:00
 42/66 anonim ***** válasza:

Mert mondjuk egy 40 éves nő vagyok. :'D


Kezdj el foglalkozni a jelennel és a 30 éves barátnőddel, mert most se vele foglalkozol, hanem az egod-dal!


Nyugi nem a volt csajod vagyok, de én is csak egy "vénszatyor" vagyok aki élvezi egyedül is az életet. :D


Jó legyél!

2020. ápr. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:
ez nem válasz arra hogy miért nem a pasiddal folalkozol. aki nem tudja, az tanitja?
2020. ápr. 30. 03:28
 44/66 A kérdező kommentje:
ja értem már ezt az ego ugyet. a te kis egodba gázolt bele ez a vénasszonyozás... és azért kell másokba belekötnöd. és azt is értem már, miért egyedul kell az életet élvezned.
2020. ápr. 30. 03:31
 45/66 anonim ***** válasza:

Nekem nem kötött bele az egom-ba, én jól érzem a bőrömben magam 40 évesen is, bár néztek már 20-nak és 30-nak is, amin én is meglepődtem.


Te vénasszonyoztad a volt barátnődet, és mivel szerinted a 40 éves vényasszony, akkor valószínűleg minden 40 évesre ezt gondolod :D, ezért írtam amit írtam, hidd el én ilyen helyzetbe nem mentem volna vissza és nem is könyörögtem volna. Én csak nem értem, hogy miért beszélsz úgy ezen nőről akinek valószínűleg a "kedvesem" jelzőt osztogattad rózsácskával fűszerezve az elején. Ezért gondoltam, hogy sérti az egodat, hogy nem te szakítottál vele, hanem ő szakított veled, és itt akarod kibeszélni milyen vénasszony. Egy igazán bánkódó pasi nem itt próbálja lejáratni a nőt, akit szeretet és aki szerette, de mondjuk pl., direkt írom, hogy például: a nő azért szakított vele, mert küzdött a saját félelmeivel, de van egy olyan érzésem, hogy te nem 40-es vagy, 30-asnak se mondanálak a szép kedves szavaid miatt, nem épp diplomatikus, őszinte embernek se mondanálak, mert nem hiszem, hogy ezt a szemébe mondtad volna, vagy ha igen akkor nyilván meg is van az indok miért szakított, szóval nem épp intelligens a másikat tisztelő emberre valló reakciókat csillogtattál itt meg, se nem úriember reakciók, de ha 20-as vagy úgy elképzelhető, hogy vívódott a korkülönbség miatt és a generációs különbség miatt, és több minden miatt és amiatt, hogy majd a fentebb említett "vénasszony" jelző minden aspektusát kiokádod magadból majd rá évekkel később hogy miért ilyen ráncos mindenhol majd 50 évesen annak ellenére, hogy nem lesz ráncos,mert egy 50 éves se idős ember, de tudom, hogy a gyk-s nagy többség már szotyizik a 40-esre és az 50-esre is :D, de amúgy lehet attól félt, hogy lecseréled majd újabb rendszerre és aztán meggondolta magát, most azért mert közbe te tényleg beújítottál egy 30-asra vagy attól függetlenül, hogy nem tudta, hogy már neked új rendszered van, önállóan jutott idáig ezt passz nem tudom, de vannak sokan akik az old timereke-t szeretik, a te szavaidat idézve, és lehet majd te akarsz vissza menni hozzá, ha ő is megjelenik egy másik jó pasival,nem az én dolgom ezeket mérlegelni, de nem is olvastam minden válaszod, ezért kérdeztem mennyi éves vagy, meg azért, mert saját magad döntését nem tudod elfogadni, mert itt kérdezgetsz minket, közbe meg mint egy 5 éves sértődött óvodás morogsz, hogy így járt, mert neked a 30-as kell, de ha a 30-as kell mit keresel még mindig itt, és miért nem vele foglalkozol?


Én megtehetem egyedülállóként hogy gyk-zok, de én nem azért gyk-zok hogy trollkodjak, hanem hogy ahol tudjak segítsek, én csak próbáltam jelezni, hogy te már adtál magadnak választ, és most már a jelennel kéne foglalkoznod, mielőtt belemerülnél a mocskolodás tengerébe, a 30-as barátnőd biztos szomorú mert nem vele chatelsz, és az is lehet, hogy x hónap után látunk itt egy ugyanilyen kérdést, csak a számok változnak, a 30-as meg a 20-as jön című, ha nem kezdesz el foglalkozni a 30-assal és itt pazarolod az idődet. A véleményünkre voltál kíváncsi, mivel te döntöttél, vele kéne foglalkoznod szerintem, de a te szabad akarati jogod pazarolni az időd hülyeségekre a gyk-n, de jót mosolyognék, ha a 40 éves barátnőd is regisztrálva lenne és reagálna a kérdésedre, és megkérdezné, hogy ez mi ez? :)

2020. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
*szeretett javítva
2020. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:

Ja és nem ártana az alvási szokásaidra is oda figyelned, ha nem éjszakai műszakból írtál, mert ezek alapján még mindig kattogsz a 40-esen és nincs 30-as mivel hajnali 3-kor írtál.


De hogy szépen fogalmazzak, bánt téged hogy szakítottak veled, de akkor miért nem beszélted meg vele, ahelyett hogy játszod a sértődött óvodást, hogy de neked a 30-as kell így járt.


És ha nem éjszakai munkázol ha elfogadsz egy jó tanácsot aludjál, mert a kialvatlanság okozhat problémákat fizikálisan és lelkileg is, pl. ilyen kérdéseket. Ne kattogj rajta, kezdj el sportolni, hobbiz stb.

2020. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
tul sok lesz már az üres tanácsokbol
2020. ápr. 30. 14:40
 49/66 anonim ***** válasza:
100%
És Te mit fogsz csinálni, mikor rájön a csajszi, hogy mégsem akkora buli egy vén pasival járni és lelép? Két szék közül a pad alá tipikus esete.
2020. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:
"De hogy szépen fogalmazzak, bánt téged hogy szakítottak veled, de akkor miért nem beszélted meg vele, ahelyett hogy játszod a sértődött óvodást, hogy de neked a 30-as kell így járt." Attol hogy neked hiányozna egy olyan aki otthagy még nem biztos hogy mindenkinek ez hiányozna. Legyen már egy kis tartásod. Nekem nem kell az ilyennel megbeszélni semmit. Ha szerinted igen, akkor nosza, kezdheted is az exeiddel. Én azonban ehelyett valoban inkább a jelenlegi barátnőmmel foglalkozom, és valahogy engem nem bánt én nem sértödöm meg, ha egy 40 éves vénasszonybol 30 éves lesz. Fogalmam sincs miből olvastad ezt ki, mert az irásaimban nem volt ilyesmi és magában a kérdésben se. Talán benned van sértődés egy hasonlo helyzet miatt, amikor te voltál a hunyó? És lehet, hogy valaha kedvesemnek szolítottam, de csak azért mert nem tudtam, hogy cserben fog hagyni pusztán valami játszma kedvéért, ami ha nem jön be akkor vissza akar jönni. Ha szerinted egy ilyen ember szakitása bánt akkor elég furcsa a gondolkodásmodod. Ilyennek inkább örülnie kellene hogy annélkul szabadulhattam meg tőle hogy bármit kellett volna tennem, mert ő maga lerendezte. Javaslom inkább neked is ezt a hozzáállást. Persze a korrekt az lenne a részedről, ha inkább a saját tanácsaidat fogadnád meg.
2020. ápr. 30. 14:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!