Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a 40 éves nőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a 40 éves nőd szakitana veled, te felszednél egy 30 évest, majd visszajönne a vénasszony s kitalálná, hogy mégis szeret?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 22:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

"de én nem kérdeztem semmit ellenben veled"

dehogynem elöbb kérdezted hogy vagyok.

a te tanácsaid pedig ugyanugy kéretlenek, ugyanis ha kérdezte is, egészen mást válaszotál, miközben magára a kérdésre nem is válaszoltál. de ha te kéretlen tanácsot adsz mégis mi más járna vissza, mint ugyanez? vagy kenyérrel dobjalak tán meg? ez nem a vallás csoport.


nem talált? talán nem diktálni akarod mikor kivel mit (hánykor!!!) tegyek???


akkor irok amikor akarok s ha ugy gondolod diktálnod kell mikor legyen valaki ébren s mikor ne, akkor keres egy papucsot aki ezt elviseli.

ő talán a kéretlen tanácsaidat is elviseli amiknek az osztására olyan hatalmas igényed van.

"engem f*kázol" nem tetszik, hogy visszanyalt a fagyi?


"és ha valaki tényleg igazán objektívan akar tanácsot adni" akkor az inkább foglalkozzon a saját életével.


"csak a saját döntésed próbáltam jelezni." köszi de nélküled is észeveszem, hogy mi a saját döntésem.

"kivetítés" kicsit le vagy maradva mert ép te teszed ezt a kezdetektől. én csak rámutattam hogy inkább a saját dolgoddal kéne foglalkozod.


"ha az exedet is ugy hívnák ahogy engem akkor biztos borítékolhatnám hogy én egy szörny vagyok" jaj nekem, ez viszont már fájt.


"minden 40 éves nő egy sz*r alak" de csak a kereken 40 évesek, a 39 és 41 évesek pl. már nem.


"Nem baj ha lesz*rom?" nekem nem de neked igen mert ezek a hulyeségek benned vannak, s rád lesznek rossz hatással, ha nem kezelteted ki. engem az is aggaszt hogy egyre többet gondolsz a szarra. szar ügy.


"Én nem tudom mi az igazság" ahhoz képest elég határozotta állapítasz meg ezt azt s utasitgatsz erre arra.


"rejtett agressziód és dühkezelési problémáid vannak" mégsem én adok erőszakosan tanácsokat másnak és vulgárissá se én váltam, én max csak akkor ha idéztelek.

ezek divatos fogalmak, egyesek szemében okosnak tunhet aki ezeket használja, de ne feled, akiről irod az pontosan tudni fogja mennyire lősz mellé, ezzel inkább harmadik embert probálhatsz meg elkápráztatni.


"miért foglalkozol még mindig vele gyk-n" ez megint a szövegértelmezési probléma ugyanis az eredeti kérdés nem vele foglalkozás volt, ép ti, te tereltetek efelé a téma felé, a kérdés az, hogy miért. erre a választ viszont ugy lehetne megtalálni ha benneteket elemeznénk ki, nem engem. én max azért foglalkozom vele mert az eredeti kérdésről elefé tereltétek a témát.


"Nem osztogattam kéretlenül a tanácsaimat mivel nem írtál semmi érdemlegeset," tegnap még tanácsot adtál, ma már hirtelen nem? gyorsan változnak nálad a dolgok. de nem csak tanácsokat adták hanem utasitást is abbol is rengeteget. te még azt se érted meg amit te magad irsz le?


"ugyse fogod abbahagyni és értelmetlen" ha értelmetlen akkor miért kezdted el? honnan a bubánatbol kéne tudnom, hogy te nem azért kezdesz párbeszédbe mert értelmesnek tartod, hanem azért mert értelmetlennek tartod s alig várod hogy abbahagyd?


akkor legyen az, hogy kérdeztem, te is beirtad a válaszod, s annyi. akkor minden más amit azota irtál felesleges. Így én is kiemelem:



"Mit tennél, ha a 40 éves nőd szakítana veled, te felszednél egy 30 évest, majd visszajönne a vénasszony s kitalálná, hogy mégis szeret?"



Reagáltam én is ezen kérdésre csak pasi verzióval az elején, amit csak röviden jelzek: ha jó ember megbeszélném vele ha bántott és nem hagy békén, zaklatna feljelenteném.



Ha nem akarsz választ akkor pedig ne irj többet ennyi. Vagy az egész arra megy ki, hogy irsz aztán engem is feljelentesz, ha válaszolni merészelek? Az eddigikbe amit itt alkottál, még bele is férne.



"Ellenben veled én nem kérdeztem itt párkapcsolati problémával kapcsolatos kérdést" ha megteszek akkor sem kell kéretlen tanácsokat adni más téren. Ha pedig adsz, akkor ne csodálkozz ha te is azt kapsz. Aki kardot ránt, kard által vész el, ha a kenyérrel nem dobálják meg. "azóta írtál millió kéretlen tanácsot" annyit sajnos nem tudtam amennyit te irtál. s azt se szabtam meg mikor aludj mikor legyél ébren, stb stb. de majd gyakorlok, hogy mélto legyek hozzád mester.


"nekem nincs párkapcsolati problémám" neked nincs, de aki a te partnered lenne, annak lenne...


"elmondtam a véleményem a kérdesedre reagálva" én meg a válaszodra mondtam el a véleményemet. 1:1


"próbáltam mint egy kis felugró ablak tanfolyam feliratkozásnál eléd hozni a saját válaszod" és bevált valaha valahol a lekezelő magatartás, vagy annak ellenére erölteted még mindig hogy nem vált be? ezt is pszichologiábol tanultad? probáld meg feltételezni valakiről, hogy észreveszi a saját válaszát. persze ha te magad nem tudod értelmezni a saját válaszodat, akkor az nehéz lesz. kis segitség az egészhez: már a kérdésben is benne van hogy a részemről megvan a válasz, ezért kérdezek mások viselkedésérol, nem pedig a sajátomrol. ja hogy még ezt se sikerult értelmezni, már itt elakadtál? lehet addig nem kellett volna elkezdeni pszichologiát tanulni, amig az olvasás és értelmezés nem megy.


"de idézgethetnék és elemezgethetnék én is több mindent" kezdettől fogva ezt teszed, max idézés nélkul, csak utalva erre arra.


"30-as barátnőddel kéne foglalkozni és aludni éjszaka nem pörögni egy ismeretlen 40 évesen már" mondom ez csak rajtatok mult, ha nem tereltek akkor végig az eredeti kérdés lett volna a téma. ez valamiért nektek volt fontos.


"és véleményem szerint kevés info hogy érdemleges választ kapj" aki megértette a kérdést annak minden infoja megvan ami a válaszhoz kell. Aki terel és más kérdésre válaszol, annál ez nyilván attol fugg, hogy milyen kérdésre válaszol az eredeti helyett..


"elkezdtél engem is sértegetni" ha ez probléma neked, akkor máskor viselkedj ugy amire az adott reakcio nem sértő rád nézve. ismered a mondsát, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.


"tehát offolni lehetett volna"

na de miért offoljak egy olyan témát ami nektek annyira fontos, hogy az eredeti kérdéstől is eltértek?

"már itt a kérdésed amit próbáltam neked jelezni, hogy megadtad saját magadnak a választ"

még mindig a kérdés egértése a gond. a kédésre sose adtam meg a választ. olyasmire megadtam a választ amit te értettél félre a kérdésről, de erre már magában a kérdésben is benne van a válasz.


"mert borítékolható lesz itt egy ugyanilyen kérdés egy 30-as 20-as számváltozással" jol értem hogy azt problod elhitetni mindenkivel, hogy ha valaki rajtad kivul használja a gyakorit annak lehet egy ilyen kérdése? (kivéve persze ha nincs senkije mert neki ugy jo)

"elfogod hanyagolni a lelki dühöngésed miatt a szegény 30-ast" azzal, hogy használom a gyakorit...

"koncentrálni a kialvatlanságod miatt" pontosabban azért mert nem az áldalad diktált időszakban alszom ???!!!


"és a kérdéseden való pörgésed miatt a jelenlegi párkapcsolatodra." aj jaj, ugy érted ha valakit foglalkoztat valami akkor ez kihat a párkapcsolatára? akkor már értem miért magányos sok feltalálo. na de kutatást, feltalálást gyakorin kédezéshez hasonlitani egy kisit meredek. hogy az kihat a párkapsolatra ha valaki gondolkozik? mondjuk ha valaiki egy saját gondolattal akarattal nem biro papucsra vágyik, akkor annak a párkapcsolatára valoban kihaz, ha a másik nem ilyen. és a jelek szerint te is ilyen pasira vágysz s azért vagy egyedul mert ilyent nem találtál. pedig van ilyen is bőven.



"Nem reagálok a rám vonatkozó sértegetéseidre mert nincs értelme "


tőled se volt értelme hasonloaknak az én irányomba, de talán most ezt felesimerted igy. bár ebben annyira nem vagyok biztos mert az már nagyon lejött, hogy felettem állonak képzeled magadat.


"hogy nem vetítettem ki semmit" biztos hogy j ötlen ebben hinned? magadat csapod be.


" csak a nem értésem fejeztem ki, hogy szerintem hülyeségeken lovagolsz még mindig."


inkább az a kérdés, ha te hulyeségnek tartod akkor minek lovagoltál rajta ennyit? mert engem érdekel a téma, még kérdést is tettem fel a témárol, oké ez magyarázat, de te ha nyiltan bevallod hogy szerinted hulyeség, akkor miért teszed? hogy diktálhatsd hogy ai téged nem érdekel azzal más se foglalkozzon? vagy miért? ha hulyeség és nem érdekel akkor miért kell rola oldalakat irni? ennyit arrol hogy én vetitek ki...



"Ha játszmázott akkor tudni kell rövidre zárni a dolgot"

már a kérdésben is leirtam, hogy megtörtént. az hogy érdekel mások viselkedése az már nem ehhez a nöhöz kapcsolodik hanem ehhez a női viselkedéshez. vajon miért jo neked, ha ezt a női viselkedésmintát egy egy férfi nem érti meg? ez megint arrol szol, hogy egyel több férfi legyen a világban akit irányithatnál...


"jól félreértettétek egymást" mégis mit lehet azon félreérteni, hogy valaki szakit majd ha nem nyuszitenek utána akkor vissza akar jönni? jo lehet számtalan más oka is, elfelejtette, hogy van házassági szerződés s azt hitte a fele vagyonnal távozhat, de még az is lehet hogy azért akar visszajönni, mert őt dobták amikor ez kiderult, esetleg ő végig emlékezett a házassági szerződésre csak naivan elmondta a harmadik félnek s repult. de ezeknek mindnek semmi köze hozzám, ezek rajtam kivulállo dolgok és a legfontosabb: a döntésemet semmit se változtat hogy mi a pontos oka ennek a helyzetnek az ő részéről. a lényeg az, hogy nem lehet rá számitani, nem társ akár játszmázás van a háttérben akár anyagi érdek, főleg ha az ráadásul harmadik fél anyagi érdeke, de bármelyik is, vele kapcsolatban miről is beszélunk? és legfőképpen miért? részemről azért mert titeket érdekelt annyira hogy efelé tereltétek a szot. de ha szerinted hulyeség az egész akkor magadban kéne rendet tenned, hogy miért is ez a témád.


"testbeszédük különböző, ami a macskának jót jelent az a testbeszéd a kutyának támadást" azt hogy kutya macska barátsághoz hasonlitasz egy párkapcsolatot... egyes kapcsolatok esetében találó, de ugy adod elő mintha ilyennek kellene lennie egy kapcsolatnak... valo igaz, hogy egyes nők azért futnak el, hogy kergessék őket, de nekik azt javaslom, kezdjenek valami - igény szerint - rövid- vagy hosszutávfutoval. és nem árt ha azt is tudják az ilyen nők, hogy ha elfutnak azelől akivel el akarják kapatni magukat, nem jo ötlet elfutni egy másik préda mellett... itt most az okoktol fuggetlenul ez történt.


" kb olyan kérdés ez mint egy alap html kód sablon amin nincs semmi csak title se css" a hasonlat találo, azokat is a felhasználonak kell feltölteni, de ti puskázni, sőt plagizálni akartok.


"most akkor az ember automatikusan kódol hogy hogy érthette a másik és hogy is nézhet ki ez az egész szituáció." vagy válaszol az eredeti kérdésre. csak rajta mulik.



"menj szakemberhez ahelyett hogy másokat sértegetsz ismeretlenül." neked magasabb a sorszámod.



végezetul pedig, ha nem akarod hogy válaszoljak, akkor ne irj többet. akkor majd beszélek másokkal, természetesen csak akkor, ha megengeded.

2020. máj. 1. 10:15
 62/66 A kérdező kommentje:

Amúgy a válaszaid olyanok mintha valami órán csücsülnénk és f*kázol mindenkit mert nem azt a választ adta amit te vártál,"


mert nem arra a kérdésre válaszolt amit feltettem. a válaszok vagy helyesek vagy nem, te magad fejtetted ki hogy ahhiz kevés a info. de jogos a fikázás a részemről, ha ahelyett hogy arra a kérdésre válaszolnának amihez minden info a rendelkezésukre áll, olyan kérdésre válaszolnak amihez nem s még panaszkodnak is a kevés infora....


nekem volt egy tanárom, aki amikor a diák félreértette a kérdést, s másra válaszolt, agyba főbe dicsérte, hogy amiket mondott mennyire helyesek, jok, igazak, majd közölte: - de mivel nem ez volt a kérdés, egyes.


most ti jártatok így. velem ilyen nem történt de tanuja voltam s tudom milyen rossz. máskor majd talán jobban figyeltek.



"Nem írok már többet a jövőbeli sértegetéseidre se ha válaszolnál netalántán. Megyek tovább! Jó legyél és aludjál is, de te tudod a te szabad akaratkád!"


Végre egy jó ötlet. Ha neked ez ekkora teher akkor nem kellett volna ennyit irnod. Ha meg irni, párbeszédet folytatni szeretsz akkor azt ugy kellett volna hogy az arra adott válasz ne legyen sértő. Persze ha azt akarod hogy sértegedet a másikat az pedig bárgyun tűri s ilyen pasit keresel, akkor valoban ez a legjobb amit tehetsz, mert igy beleakadhatsz ilyen pasiba. most nem jött össze, de fel a fejjel, a nagy számok törvénye alapján elöbb utobb menni fog. de azt kérhetem, hogy ha elfutsz akkor ne gyere vissza? ez az elődödnél se működött. hány éves is vagy? csak hogy tudjam, hány évesnek kell lennie a nálad 10 évvel fiatalabbnak...

2020. máj. 1. 10:23
 63/66 A kérdező kommentje:

"Kérdező, ha nem érdekel más véleménye, akkor minek kérdezel egy fórumon?"

mert mondjuk a kérdésre adott válasza érdekel.


"Arról meg, hogy ki ír ide: te kerdezted fentebb, hogy miért ide írogat valaki, s nem a pasijával foglalkozik."

Pedig jogos igény hogy valaki a másnak adott tanácsát saját maga is megfogadja. Milyen anács az ami neki magának nem jo?


"Az írásaid alapján tuti, hogy max 15 vagy, agyban meg olyan 6." akkor te 10? vagy 1? mert én legalább veled ellentétben - megértem a kérdéseket amire válaszolok. most jön nálad is a panasz hogy miért kapsz sértésre sértést s miért nem bárgyu mosolyt esetleg egyetértést?

2020. máj. 1. 10:28
 64/66 anonim ***** válasza:

Senki nem kerdezett tőled semmit. Fenntartom, hogy efy idióta vagy, hülye a nő, aki vissza akar hozzád menni.

Le is állítom a követést,nem érdekelnek buta kisfiúk szófosásai.

2020. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
a görbe felkiáltojel azt jelenti, hogy kérdeznek. kulön neve is van, kérdőjel.
2020. máj. 1. 21:48
 66/66 anonim válasza:
Nem csak a kor számít. És valóban egy 30 éves is lehet igénytelen és ronda és egy 40 éves is igényes. Bár nem lehet intelligens, ha vissza akar menni hozzad, válaszd a 30 évest.
2020. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!