Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a 40 éves nőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a 40 éves nőd szakitana veled, te felszednél egy 30 évest, majd visszajönne a vénasszony s kitalálná, hogy mégis szeret?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 22:58
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
49 csak egy szék. Az mégis miféle szék, aki hol velem van hol elhagy? Ulj akkor te ilyen széken ha neked ez ennyire jo.
2020. ápr. 30. 15:26
 52/66 anonim ***** válasza:
100%
Én a reagálásokból úgy látom, a kérdező 40. IQ-ban.
2020. ápr. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:
ehhez eleve nem kell magasszintu komplikálás
2020. ápr. 30. 19:54
 54/66 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a besértődött kisfiút, a szingli vénasszony meg írhat nekem :D
2020. ápr. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:
megérdemled
2020. ápr. 30. 20:45
 56/66 A kérdező kommentje:
persze jo kérdés van e pénzed, mert ennek a nőnek pénzes pasi kell ám.
2020. ápr. 30. 21:07
 57/66 A kérdező kommentje:

"Én megtehetem egyedülállóként hogy gyk-zok, de én nem azért gyk-zok hogy trollkodjak, hanem hogy ahol tudjak segítsek,"

És ugy gondolod, hogy ez a sok hulyeség amit itt összehordasz, segitség?


Már csak ez is hogy akinek nincs valakije az gyakorizhat, akinek meg van az nem.


Vagy ez a gyöngyszem:


"Ja és nem ártana az alvási szokásaidra is oda figyelned, ha nem éjszakai műszakból írtál, mert ezek alapján még mindig kattogsz a 40-esen és nincs 30-as mivel hajnali 3-kor írtál."


Ezekszerint valami olyasmit hiszel, hogy poénbol vagyok fent éjjel. Azért ahhoz hogy segits másokon némi észre is szükség lenne, nem gondolod? Meg esetleg gyakorlati tudásra is. Nem annak kellene párkapcsolati tanácsot adnia, akinem nincs senkije. Kérelten tanácsot meg annak se akinek van valakije.


Persze ha még az olvasás se megy...:

" A véleményünkre voltál kíváncsi"


Szó se volt arrol hogy bárkinek a véleményére kiváncsi vagyok, szoval kezd azzal a nagy tanács osztogatást, hogy elöbb megtanulsz olvasni és értelmezni.


"ezt a szemébe mondtad volna," és mikor amikor szakitott akkor kellett volna utána rohanni, vagy amikor visszajött akkor kellett volna mindent abbahagynom, felnézni a munkábol, és a rendelkezésére állni... Nem azért nincs véletlenul senkid, mert csicskának nézted a pasikat, de már nem nézel ki ugy hogy ezt balekokkal megtehetsd?


Ha volt szives otthagyni a francba, akkor legyen szives várni is a sorára, hogy mikor érek rá egy teljesen értelmetlen ügyre. És nem fogok azonnal ugrani, hogy a szemébe mondjak bármit. Ha egyáltalán megteszem valaha, ugyanis ezekután semmi dolgom vele. Azt elhiszem, hogy örülne a fajtátok egy egy baleknak aki ilyen húzás után is körülugrálna benneteket. Mondanám, hogy le lehet szállni a földre, de gyakran találtok balekokat.


Azt viszont nem te fogod eldönteni, hogy mivel foglalkozzak és más se. Ha nem vagy tisztában azzal,hogy mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy mivel foglalkozzon, az is egy válasz arra, hogy miért kell egyedul élned. És persze ez is hogy azt hiszed állandoan a másikkal (vagy még rosszabb, másik dolgával) kell foglalkozni. Jo ha tőlem tudod meg, érdemes a másiknak levegőt, teret adni, saját gondolatait meghagyni s nem állandoan a nyakán lenni és a tiédet ráeröltetni. Máskép ez lesz ami nálad már kialakult, egyedul kell boldognak lenned, és elhitetni magadnak, hogy neked ez jo. Persze ez is egy lehetőség.

2020. máj. 1. 00:02
 58/66 anonim ***** válasza:

Jó reggelt! Hogy aludtál? Én jól! Köszönöm szépen a jó tanácsaidat, nagyon kedves vagy, de én nem kérdeztem semmit ellenben veled szóval ezen helyzetben a tanácsaid és az elemezgetéseid nem talált, és nem is kértem, továbbra is éjszaka írogatsz csak észrevételként írtam, ami aggasztó, ha nem dolgozol akkor azt sugalja nem tudsz aludni valami miatt, ahelyett hogy aludnál már engem f*kázol mert nyílván azért mert nem vetted észre hogy a logikai készletbe két különböző elemek vagyunk a volt 40-es barátnőddel és semmi közünk egymáshoz. Bár szerintem az információ amiket írtál kevés, általánosságokat írtál és ha valaki tényleg igazán objektívan akar tanácsot adni ugy a másik oldalt is ismerni kéne, ezért nem tudom hogy észre vetted-e csak a saját döntésed próbáltam jelezni. De azóta szépen tanúbizonyságot tettél arról a pszihológiai tényről amit úgy neveznek kivetítés ezt már csak az tetézné ha az exedet is ugy hívnák ahogy engem akkor biztos borítékolhatnám hogy én egy szörny vagyok 🙂, de most nálad duli fuli üzemmód van, mert most szerinted minden 40 éves nő egy sz*r alak. Nem baj ha lesz*rom? Én nem tudom mi az igazság de a válaszaidból nekem az jött le hogy rejtett agressziód és dühkezelési problémáid vannak és a válaszaid alapján kivetítesz, azért az egy mondatomért aminél jeleztem hogy ha nem érdekel akkor miért foglalkozol még mindig vele gyk-n rám kivetítve a sérelmed. Nem osztogattam kéretlenül a tanácsaimat mivel nem írtál semmi érdemlegeset, amire tanácsot lehetne adni a semmire meg nem fogok. De idézem, de csak ezt az egyet és aztán nem foglalkozok már ezzel a kérdéssel, mert ugyse fogod abbahagyni és értelmetlen:


"Mit tennél, ha a 40 éves nőd szakítana veled, te felszednél egy 30 évest, majd visszajönne a vénasszony s kitalálná, hogy mégis szeret?"


Reagáltam én is ezen kérdésre csak pasi verzióval az elején, amit csak röviden jelzek: ha jó ember megbeszélném vele ha bántott és nem hagy békén, zaklatna feljelenteném.


Ellenben veled én nem kérdeztem itt párkapcsolati problémával kapcsolatos kérdést és azóta írtál millió kéretlen tanácsot, csöndben jelzem nekem nincs párkapcsolati problémám és köszönöm szépen de élvezem az életet, de idézgethetnék és elemezgethetnék én is több mindent de csak reagáltam és elmondtam a véleményem a kérdesedre reagálva, hogy megadtad magadnak a választ ami szerintem sértettséget is árasztott, de válasz volt, hogy észre vetted-e a saját válaszod az elején nem tudom de csak próbáltam mint egy kis felugró ablak tanfolyam feliratkozásnál eléd hozni a saját válaszod, de hasztalan 🙂 és ez alapján a válaszod alapján az a véleményem, hogy szerintem talán így megérted egy szóba a lényegét a 30-as barátnőddel kéne foglalkozni és aludni éjszaka nem pörögni egy ismeretlen 40 évesen már, aki csak próbálta eléd hozni a tudatos vagy nem tudatos sértettség érzetét sejtető válaszod. Ezt az egy válaszod még idézem a következő kommentbe. A valós vagy nem valós sérelmeidről, amiről csak egy kérdést írtál ami szerintem ráadásul nem épp EQ gazdag kérdés volt és véleményem szerint kevés info hogy érdemleges választ kapj, de már ez az egy kérdés többmindent mond a gazdájáról szerintem és ezt igazoltad is, pláne hogy elkezdtél engem is sértegetni 🙂, azért mert mertem jelezni, hogy minek foglalkozol még mindig vele és te egyre szebb jelzőket használtál ismeretlen emberekre. Bár nem meglepő ezen az oldalon pláne hogy nagyjából a kérdező dühében nem veszi észre hogy az a 40 éves nem provokálja hanem jelzi hogy mit írt saját magának a kérdező válaszként. Próbáltalak kibillenteni a válaszaimmal de értelmetlen mert pörögsz mostmár engem sértegetve ismeretlenül. 🙂 És azt is jeleztem hogy nem értem miért bizonygatod nekünk, hogy neked a 30-as kell de azóta is éjszaka is csak ezen az egy kérdésre adott véleményeken pörögsz. Csöndben jelzem nem én írtam neked privátot mielőtt ez a vád is érne, gyorsan megelőzöm, én csak a válaszodat emeltem ki amit az elején írtál mert ezzel mindent elmondtál magadnak is tehát offolni lehetett volna már itt a kérdésed amit próbáltam neked jelezni, hogy megadtad saját magadnak a választ és hogy mostmár kezdj el foglalkozni a 30-assal mert borítékolható lesz itt egy ugyanilyen kérdés egy 30-as 20-as számváltozással, de most azért mert elfogod hanyagolni a lelki dühöngésed miatt a szegény 30-ast és nem fogsz tudni koncentrálni a kialvatlanságod miatt és a kérdéseden való pörgésed miatt a jelenlegi párkapcsolatodra. Írtam hogy ezek alapján elképzelhető az elhanyagoló magatartás.

Nem reagálok a rám vonatkozó sértegetéseidre mert nincs értelme de csak annyit reagálok megnyugtatásul hogy nem vetítettem ki semmit csak a nem értésem fejeztem ki, hogy szerintem hülyeségeken lovagolsz még mindig. Ha játszmázott akkor tudni kell rövidre zárni a dolgot de ezt sem írtad és a reakcióidból én már nem is tudom mit higgyek szerintem a szép válaszaid alapján nem bizta hogy úgy volt valószínűbb szerintem hogy jól félreértettétek egymást, mint a macska és a kutya mivel a testbeszédük különböző, ami a macskának jót jelent az a testbeszéd a kutyának támadást és fordítva ezt most nem részletezném, de lehet hogy tévedek én merem azt mondani sőt mivel ide dobtál egy kérdést aminél nem fejtettél ki semmit csak kb olyan kérdés ez mint egy alap html kód sablon amin nincs semmi csak title se css most akkor az ember automatikusan kódol hogy hogy érthette a másik és hogy is nézhet ki ez az egész szituáció. De ha a valós sérelmeidet nem tudod feldolgozni menj szakemberhez ahelyett hogy másokat sértegetsz ismeretlenül.

2020. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

"ezekután mégis mit vár? ráadásul a 30 éveshez képes vénasszony. késő bánat"


Linkelve a válaszod saját magadnak. Magadtól magadnak.


Amúgy a válaszaid olyanok mintha valami órán csücsülnénk és f*kázol mindenkit mert nem azt a választ adta amit te vártál, és várod a helyes választ. Csak a válaszaid olvastam egymás után olyan mintha egy vaskalapos tanár bácsi írta volna bár tudom hogy nem vagy tanár. Csak ez jutott eszembe ahogy olvastam.


Nem írok már többet a jövőbeli sértegetéseidre se ha válaszolnál netalántán. Megyek tovább! Jó legyél és aludjál is, de te tudod a te szabad akaratkád!

2020. máj. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, ha nem érdekel más véleménye, akkor minek kérdezel egy fórumon?

Arról meg, hogy ki ír ide: te kerdezted fentebb, hogy miért ide írogat valaki, s nem a pasijával foglalkozik.

Az írásaid alapján tuti, hogy max 15 vagy, agyban meg olyan 6.

2020. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!