Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha a barátom más lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a barátom más lányok képeit lájkolja Instagramon?

Figyelt kérdés
Allítása szerint csak barátok, de engem mégis zavar. Hogyan emlîtsem meg ezt neki? Ugyanis kis kutatással jöttem csak rá erre, nem követem egyébként ezeket a lányokat.

2020. ápr. 29. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

De nehogy mar egy szaros like miatt... Én is lajkolgatom barátaim képét, mert a barátaim.

El is megyek velük talalkozni, bulizni. Szerintem ezen aggódni hülyeség. Neked nincsenek férfi barátaid? Volt osztálytársak? Te is lajjkolod őket,nem?

2020. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
32%

#10

Komoly önértékelési problémáid vannak (vagy nagyon fiatal vagy még) ha szerinted megalázó ha a párod belájkolja egy ellenkező nemű fényképét. Van olyan pasi aki szerint ez normális, hogy a barátnője megtiltja? Én ha a párom ilyesmivel előállna, hogy ő nem lájkol nőneműt, mert nem akar megalázni kinevetném, hogy miről beszél? :D Bár én felnőtt párt keresek. A kérdező ez után kutatja uhh mindegy, irigylem a problémáitokat meg hogy ilyen hülyeségekkel ráértek foglalkozni. Én ha van párom megbízom benne és azért vagyunk együtt, mert mindketten egymással szeretnénk lenni, ettől függetlenül még lehetnek lány barátai is, nemhogy egy like.

25N

2020. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
39%
Komolyan, egy like, egy annyira semmitérő kis mozdulat, 2020-ban még mindig tud valakinek számítani?
2020. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!