Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van nagyon sok nő szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van nagyon sok nő szar párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megszámolni sem tudom, mennyien panaszkodtak már nekem, hogy milyen elégedetlenek a kapcsolatukkal. Ami valljuk be, nekem csak jó volt, hiszen rendszerint közelebb kerültem ezekhez a nőkhöz. Imádom, amikor egy nő panaszkodik nekem a pasijára, mert tudom, hogy onnantól csak az én ügyességemen múlik, hogy megcsalja-e velem azt, vagy sem. Nem kell mást tennem, csak megadni neki azt, amit a másiktól nem kapott meg.


Tehát végül is szeretem ezt a helyzetet. Ennek ellenére nem értem. Én azonnal szakítanék azzal, akivel nem megy. Ezek meg nem teszik, és van olyan, aki hónapok/évek óta benne van a szarban.


2020. ápr. 29. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Neked van barátnőd? Fel lábbal a pokolban vagy másikkal a föld felett! Kihasznalod a nők gyengeségeit úgy hogy közelébe enged intim szferajaba, elmondja a bensőséges dolgait és te erre vetodsz. Eléggé fura ember lehetsz, két személyiségűnek tűnsz. Neked mások panasza nyújt boldogságot akkor csináld. Egyedül maradsz mint a kisujjad! Öreg korodra.
2020. ápr. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Majd ő is megtaltalja ezt...

Meglatjuk milyen lesz neki a másik oldalról...XD

2020. ápr. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja hát igen.Már csak az a nagyszerű tézist kell közelebbről megvizsgálni ami igy szokott szólni:


Nekemabelső a fontosabb,én csak olyanpasival jövökössze aki megértő,szorakoztató,kedves,széparcuegzisztenciájavan,magabiztosérzelmesgondoskodóvicceséskomoly,és dúshaja van,izmos,de nem annyira,mackós,de nem kövér,igényes,ápolt és nem csak magávalfoglalkozik,hanemvelem.

2020. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Itt nem fogsz találni ilyet, az itteni nők mindegyike TÖKÉLETES kapcsolatban él...
2021. máj. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!