Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet úgy boldog egy párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy boldog egy párkapcsolat ha szegénységben kell élni?

Figyelt kérdés

Számolgatni a pénzt hónap végén nincs megtakarítás meg kell nèzni mit mennyiért kell venni és stb.


Mindketten dolgoznak csak sajnos rossz környék...


2020. ápr. 30. 15:21
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem alkalmas rá a férfi. De van akiknek jó ez az ötlet.


Én sem elek nagy jómódban és sjanalom hogy emiatt menne tönkre a kapcsolatuk.

2020. ápr. 30. 15:43
 12/31 anonim ***** válasza:
48%

Nekem ezek egyszerű kifogásoknak tűnnek. Ezt ezért nem lehet, azt azért meg sem próbálom. Akinek ilyen a mentalitása, hogy minden megoldásra van egy kifogása annak sosem lesz boldog élete.

Munka annyi van mint a szemét. Én senkinek nem hiszem el, hogy nem talál normálisat vagy ne tudnának két fizetésből rendesen megélni. Ha olyan környéken élnek ahol rosszul fizet a munka akkor a megélhetésük, lakhatásuk is sokkal olcsóbb. Azt se hiszem el, hogy valaki diplomás de mégis nulla kapcsolati tőkét alakított ki az egyetemen. Ha valamire jó a diploma akkor az pontosan az, hogy gyakorlat alatt, ilyen-olyan órák, előadások folyamán megismer egy csomó céget. Minden egyetemnek van kismillió partnerségben álló cége akik tárt karokkal várják a diplomásokat.

Az a baj ezzel a mentalitással, hogy a párkapcsolatra is ki fog hatni. Ugyan úgy mint az anyagiak tekintetében ott is ugyan ez lesz, minden megoldásra van egy probléma.

2020. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Itt tényleg nagyon nehéz munkát találni,nagy szerencse kell vagy jó ismeretség. Tényleg így költözni vagy máshova menni pénz nélkül nem lehet. Vagy ha valaki tud munkaügyi és tb igazgatási végzettséggel munkát jelezze legyen szíves.Helyileg Miskolc környéke.
2020. ápr. 30. 15:47
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Ahol nincs pénz ott túl sok kompromisszumot kell kötni és túl sok lemondással jár ahhoz hogy hosszú távon kiegyensúlyozott maradjon az egyén nemhogy egy párkapcsolat.

Az én szüleim is számolgattak hó végén, hát nem sok jó emlékem van abból az időből (alkoholizmus, verés, sírás, kiabálás, veszekedés, öngyilkossággal fenyegetőzés, bűntudat stb.).

Egyszóval lehet gazdagság nélkül boldognak lenni, de hosszú távon szegénységben nehéz.

2020. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%
Lehet boldog, de tapasztalatból mondom sajnos, hogy nagyon nehéz. Ha mindketten éjjel-nappal dolgoztok, hogy megéljetek, akkor sem időtök, sem energiátok nincs a másikra. Ráadásul nem mindenki bírja ezt lelkileg. Mi egy idő után kikészültünk, hogy állandó stresszben, spórolásban éltünk, és minden hirtelen kiadás egy villámcsapás volt számunkra. Szerintem az anyagiak is hozzájárultak ahhoz, hogy tönkrement a kapcsolat.
2020. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném, hogy Budapesten élünk, több diplomások vagyunk mindketten (állami szférában dolgozunk...)
2020. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Igen lehet.
2020. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy párt, tényleg nagyon jól megy nekik. De iszonyatosan élnek. Nem kifejezés rájuk, hogy nem boldogok. (A fickó anno csak azert vette el a nőt, mert jött a gyerek. Apóspajtás, hogy a lánya ne nélkülözzön a pasast betette egy helyre, ahonnan köztudottan mindenki kivesz saját zsebre is. Hát ebből indult a nagy vagyon. Viszont a gyűlöleten kívül semmi sincs köztük. A nő pokollá teszi a pasas életét, bosszúként, mert tudja, hogy csak a gyerek miatt vette el, tönkrement a fiatalsága stb.Megy az oda-vissza adok-kapok.

Szóval, vannak akik így élnek. Persze nem ez a standard, de inkább számolnám a fillért, mintsem a kék foltjaimat.

2020. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

#7

A nettó garantált bérminimum az 140 ezer forint. Tehát 280 ezer minimum azaz összeg, ami az ő bevételük havi szinten.

Mennyi a hitel és a számlák összege?

Miért nem lehet plusz munkát vállalni? Sok embernek van másodállása.


Nem a kifogásokat kell keresni.

2020. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

19 a férfi keresete Nemtudom mennyi én a lánnyal vagyok jó viszonyban.

De csak az albérlet 70 ezer plusz rezsi azt tudom.

2020. ápr. 30. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!