Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak- e a párommal?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 4 éve vagyunk együtt, és 1 éve már össze is költöztünk. Mondhatni minden klappol, kivéve az együttlétek. Beszéltünk már erről és látom, hogy próbálkozik, viszont nem “érződik” a változás. Emiatt egyre feszültebb vagyok, mert vele szeretném leélni az életem és egy ilyen testiségi probléma miatt hülyeségnek tartanám elhagyni, azonban így 22 évesen eléggé nehezen veszem, hogy nem tudom a barátommal élvezni a sexet.


Mielőtt bárkiben is felmerülne, nem egyszer beszéltünk erről és már régebb óta tart.



2020. ápr. 30. 17:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem azért nem érzel semmit, mert extrém kicsi mérettel rendelkezik, akkor véleményem szerint mással sem fogsz érezni semmit.

Maszturbálsz? Magadnak tudsz orgazmust okozni?

2020. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom miota elsz szexualis eletet de az elejen nekem a szex csak egy kenyelmetlen feszulo erzes volt. 3 evvel azutan kezdtem el eloszor elvezni a mostani parommal. Sztem ennek csak reszben volt a partner oka a masik az en hozzaallasom a szexhez pl hogy a vaginanba nyuljak vagy megfelelően ellazuljak. Sztem ido is kellett hozza es a parom hozzáállása akinek fontos hogy felizgasson es hogy en elvezzek, meretileg nem kulonbozik az exektol. Egyik volt parom kb ot percet szant az elojatekra. Az is fontos ebben hogy kell a psziches izgatas de a huvelyedben a csikloi izgatas fog erzodni, igy nem csak hogy az kene hogy hosszu elojatek legyen hanem az is hogy kivulrol izgasd magad szex közben. De megertem hogy ki akarod próbálni massal
2020. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Rizokós ,ok vele nem jó a szex, kipróbálsz mást 3 esélyes: emberileg rossz/ ő vele se jó/ jó lesz minden. Vagy addig mész f-rol f-ra még ájulósat nem élvezel?
2020. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt ilyen időnként,de rájöttünk,hogy főleg a nem megfelelő pozíció vagy a túlságosan nedves “környezet” miatt van. Keressetek olyan pozíciókat,ahol a behatolás a lehető legmelyebb,pl ha misszionárius póz közben a vállára teszed a labaid,akkor azért már érezni fogod hidd el. Illetve ha túl nedves vagy,vagy sikositot hasznaltok,akkor ez utóbbit érdemes elhagyni,ha meg nagyon nedvesedsz,akkor egyszerűen csak toroljetek meg magatokat :)

21N(volt nagyon nagy és átlagos peniszu partnerem is,és ez utóbbival volt a lehető legjobb)

2020. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!