Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van ilyen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen hogy valakinek épp nincsenek érzelmei?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy hatalmas volt a szerelem, boldogság minden. Oda-vissza. De én nagyon szamár voltam. Írtam az egyik kolegámmal. Amit a barátom meglátott. Hatalmasat csalódott. Azóta még együtt vagyunk de az a nagy szerelem a részéröl elmúlt.

Rengeteget sírtam neki sírok is. Néha ha többet iszunk mondja hogy még mindig ugyan úgy szeret de nemtudta még elfelejteni nekem ezt.


Most a vírus miatt hatalmas anyagi gondjai vannak. Kérdeztem szeret e még. Aztmondta ö neki most a pénzen jár az esze nem oldja a velem kapcsolatos dolgokat. Nincsenek is most semilyen érzelmei úgy érzi. Aztán néha ha iszunk persze rájön hogy hazidott imád még mindig csak a nagy csalódás.


Ma sírtam neki hogy nem akarom hogy szét menjünk, sajnálom azt a kis botlást ( nem csaltam meg egyébként, de sexröl is írtunk, puszilat küldözgettünk, valamikor smárolgattunk még a barátom elött). Soha többet irni se fogok így sebkivel. Csak öt szeretem és nagyon. Mondta hogy nagyon nyomom öt nem értem meg hogy semmi érzelme sincs csak gondjai. És minnél jobban nyomom öt aztàn kènyszerböl Fogja érezni hogy velem van.


2020. máj. 1. 00:04
 1/10 A kérdező kommentje:

Annó a baràtnöje 5 évig csalta öt. Azért akadt ki ennyire és csalódott. Mert azthotte en nem vagyok ilyen.

Nagyon sajnalom hogy csalodast okoztam neki. Nagyon!


És nagyon sokszor undok velem azóta. Én meg mondom mindog mennyire sajnálom stb.

Most még a pénz gondok. És mondta nagyon nyomom öt. Hogy a kapcsolatot oldja. Kényszerböl lesz így.

2020. máj. 1. 00:06
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már veszett dolog sajnos,sok esetben,ha valaki elveszti a bizalmat a parja fele,az bizony az érzelmek elvesztésével is jár. És smarolgattal ezzel a másikkal a baratod előtt és ezek után tartottad vele írásban a kapcsolatot ? Mert így teljesen érthető,hogy a parod miért gondolkodik így. Olyan meg nincs,hogy szeret csak most “épp nincsenek” érzelmei. Vagy vannak mindig vagy sosincsenek.

21N

2020. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hatalmas volt a szerelem. Hatalmas. Annyira bánom és szeretném a bizalmát vissza. Mondta a hatalmas pénzügyi gondok miatt is lehet érez így. Meg hogy úgyis tudja hogy együtt leszünk majd helyrehozzuk. Csak most nincs rá energiája.
2020. máj. 1. 00:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon bánom! Nagyon szeretem öt. Nemszeretném elveszíteni. Nagyon igyekszek. Mondta multkor hogy tudja és látja hogy igyekszek. De hogy akkorát csalodott.
2020. máj. 1. 00:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel, hogy lehet ez a hajó már elment. De miért csinálsz ilyet, ha van barátod? Ez számomra érthetetlen. Mindenesetre van arra is esély, hogy helyrehozd.
2020. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Folyton irkált legyeskedett. Nem akartam semmit se töle nem is engedtem. Csak annyit hogy írtunk.


Nagyon helyre szeretném hozni!

2020. máj. 1. 00:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor volt ez az eset? Jo jel, hogy meg veled van, te meg jo esetben tanulsz a dologbol. Nalunk is tortent ilyesmi, tulleptunk rajta, egyutt vagyunk. Viselkedj termeszetesen, meg mondjuk ne hozzatok fel mindig a temat, koncentraljatok egymasra. Nyilvan most a virus miatt is ha olyan helyzetbe kerultetek, akkor termeszetes, hogy feszultebb, ezt ki kell birni, ennyi. Nemsokara enyhitik a szigoritasokat, keressetek valami olcsobb wellness helyet egy hetvegere ahova elvonulhattok es kicsit lazithattok kettesben...
2020. máj. 1. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem tudnék megbízni olyanban,aki már eljátszotta a bizalmam. Oke,testi megcsalas nem történt,de szerintem a lelki sokkal rosszabb...ha részedrol is hatalmas szerelem volt,minek kellett a másikkal meg a szexről is dumálni? Elég egyértelmű,hogy valami nem volt rendben a kapcsoaltotokban. És van meg valami: hiába van nagy szerelem,az önmagában nem elég egy kapcsolat fenntartásához,ahhoz bizony kemény munka,bizalom és legfőképp hűség kell mindkét fel részéről.

Annyit tudok elmondani,hogy ha ezt a párom megtenne,magyon rövid úton szakitanek vele,mert nem tudnám megbocsátani neki,hogy egy másik lannyal beszéltek így a szexről... Lehet,hogy meg veled van,mert ragaszkodik hozzad (régóta vagytok együtt), de szerintem már nem fogja tudni ezt neked megbocsátani. Ha mást nem,tanulsz majd az esetből,és egy következő kapcsolatban nem koveted majd el ugyanezt a hibát.

21N

2020. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Van. Elba*sztad, fogadd el. Kiábrándult, jogosan. És amikor be van rúgva, akkor is a dühöt érzi és a fájdalmat, hogy te is kicsesztél vele, nem a szerelmet. Csak az állapot miatt nem beszél tisztán. Te itt már nem számítasz.
2020. máj. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ha olyan fene nagy volt a szerelem a részedről, akkor mi a bánatnak írkáltál egy olyan emberrel, akivel csókolózgattál a párod előtt? Tudtad hogy csalta a párodat az exe és hogy ezt rosszul viselte, nem tolerálja. Akkor miért tetted? Mert irkált az a valaki? És ? Nekem is irkálnak facen vad idegenek, azt sem tudom ki. Írjak nekik vissza? Minek? Ha ír valamelyik exem max azért hogy mizu? nem beszélünk szexről.

De nyilván benne lettél volna egy taliba egy szexbe, másképpen nem irtál volna neki ilyeneket.


Hagyd már szegény párodat egy kicsit békén.

Csalódott benne, gondja van a vírus miatt. Ezt te cseszted el,legyél egy kicsit türelmesebb.

És már bocsi, de mi az hogy mikor iszogattok? Az milyen gyakori? Mennyit isztok? miért? az nem megoldás semmire. Vagy azt gondolod ha berugik elcsábítod és akkor gyorsabban felejt? ezt nem hiszem.

2020. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!