Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy bántalmazó kapcsolatban voltam?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy férfiak írtak rám ismerkedés szándékából, de inkább vissza se írtam egyiknek sem. Félek hogy valaki újra csak belém rúgna, meg éreztetné, hogy hozzá kevés vagyok. De egyfelől meg hiányzik az érzés, hogy engem is valaki végre szeretne, de nem akarok újra csalódni. Mikor látom hogy az exem aki bántott, milyen boldog az új barátnőjével, engem meg hogy lenézett, fáj számomra. De nem szerelemből, csak fáj hogy engem becsapott, mást meg nem.
2020. máj. 1. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Válassz normális pasit.
2020. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előre nem tudom ki normális. Eddig nekem megjátszották eleinte a normalitást is.
2020. máj. 1. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak észreveszed ha bántanak. Ha bántanak szakítasz.
2020. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen észreveszem, de attól még én veszítettem.
2020. máj. 1. 13:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne félj nyitni mások felé. Nem minden ember egyforma. Az első házasságomban a volt férjem bántalmazott. Sok idő kellett mire ott mertem hagyni. Kellett egy kis idő magamra, hogy tudjam én mit rontottam el. Legyél bátor. De ne teregesd ki a múltad egy új kapcsolatban, akkor hamarabb kiderül ha egy pasi pl olyan mint az ex volt. Fel a fejjel
2020. máj. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak látom az exem mással nem bánik így. Nem értem hogy miért csak velem csinálhatta ezt. Emiatt pedig egy senkinek érzem magam, hogy mást ő sem néz le, mint engem. Egyszerűen nem tudom túltenni magam ezen.
2020. máj. 1. 13:57
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha akarod, észreveszed. Ha nem akarod, akkor nem. Lehet jönni azzal a szöveggel, hogy megjátsszák a dolgot, de valamiért a nők egy része soha nem jön össze ilyen pasikkal, a másik részük meg folyamatosan. Akkor azért mégiscsak lehet látni, hogy milyen lesz az illető...
2020. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt hiszed hogy a mostani párjával nem bánik úgy mint veled, vagy hogy nem fog úgy bánni kis idő után. Egyet jó ha megtanulsz, senki nem lát bele a másik kapcsolatába, nem látja mi történik a négy fal között! Szóval nehogy már a barom exed miatt magadat kezdd el okolni! Az én véleményem az hogy ismerkedj nyugodtan, viszont hideg fejjel. Ha látod hogy rosszúl bánik veled valaki , azzal rögtön szakítsd meg az ismerkedést.

Nem vagy kevés, ezt is jó lenne ha elfelejtenéd....senki sem kevés...

Csak nem mindenki kompatibilis mindenkivel.

F37

2020. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ladislavdeal ***** válasza:
100%
Légy óvatos, figyeld az apró jeleket és ahogy elkezd ilyet bárki is azonnal le kell lépni, ne aggódj a tudatalattid majd megmondja kitől kell futni (24/F).
2020. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha az exed nem bántalmazza az új barátnőjét, akkor te nem voltál bántalmazó kapcsolatban! Valoszínűbb, hogy ugyanúgy bánik vele, ahogy veled, csak te nem látod. Egy bántalmazó mindig áldozattípust keres! Ha ő az volt, akkor valószínűleg az utódod is áldozattípus. De vigyázz, mert jelenleg te is az vagy! Mivel ez náluk ismétlődik, nagyon könnyen felismerik, hogy kiből lehet "jó áldozat." Most nagyon könnyen bevonzanál egy újabbat. Erősítsd meg az önbizalmad, csinálj olyasmit, amit szeretsz, éld az életed egyedül. Közben járj utána a bántalmazók jellemzőinek Nagyon sok könyv van a témában. Ha magaddal rendben leszel, és szerzel ismereteket ahhoz,hogy könnyebben felismerd, akkor lesz értelme társkeresésnek. Addig csak cseberből vederbe juthatsz.(Van tapasztalatom a témában.)
2020. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!