Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy bántalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy bántalmazó kapcsolatban voltam?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy férfiak írtak rám ismerkedés szándékából, de inkább vissza se írtam egyiknek sem. Félek hogy valaki újra csak belém rúgna, meg éreztetné, hogy hozzá kevés vagyok. De egyfelől meg hiányzik az érzés, hogy engem is valaki végre szeretne, de nem akarok újra csalódni. Mikor látom hogy az exem aki bántott, milyen boldog az új barátnőjével, engem meg hogy lenézett, fáj számomra. De nem szerelemből, csak fáj hogy engem becsapott, mást meg nem.
2020. máj. 1. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jelen állapotban nem vagy alkalmas párkapcsolatra. Szerintem töltsd az időt barátokkal, családdal, hobbival, munkával, tanulással. Töltődj fel, szerezd vissza az önbizalmadat, és a józan ítélőképességedet! Ez idő...

Akár évek...


De amíg nem tudod önmagadat adni, addig nem állsz készen. Csak erőlködés lenne. Bizalom nélkül nem megy. Vissza kell szerezned magadban.

2020. máj. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!