Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolatban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban élők, Heti hány alkalommal szexeltek a párotokkal, s ilyenkor melyikőtök a kezdeményezőbb?

Figyelt kérdés

Sok éves kapcsolatban vagyunk. Eleinte első 2 évbem napi 3-4 alkalommal is összebújtunk, manapság jó esetben minden 5. napon, mert hogy ekkora a libidója. Sőt, adott testrészeit hónapok óta nem láttam, mert nem elégedett vele, undorodik tőle, viszont számomra fontos a vizuális inger és törödni is szeretek a melleivel. Ő ezt nagyon nem szereti, így ha van is szex, az olyan mint a filmekben, amiktől már gyermekkoromban is rosszul voltam, felül melltartó, póló, esetenként pulcsi.


Ez a normális? Heti egy alkalom? És ettől legyek kielégült és boldog? Gondolatban sokszor félrekacsintottam már, lett volna alkalmam dögivel, de van tartásom... nem tudom meddig.

Ő nem kívánja többször, így ha engedne a vágyaimnak, az szerinte kb erőszak, mivel nem igényli.


Nem megoldást kérek, hanem eszmecserét. Köszönöm



#probléma #párkapcsolat #libidó #párkapcsolati gond #kevesebb szex #libidóhiány #ellaposodott szexuálitás #kezdeményezőbb partner
2020. máj. 2. 10:27
1 2 3
 21/26 Barnabas333 ***** válasza:
Már csak évi egy van, de nem tudom ez most kinek segítség... 42f
2020. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%

Mi 3 éve vagyunk együtt a párommal. Eleinte mi is naponta többször is együtt voltunk, amikor csak lehetett. Számomra ő nagyon vonzó, imádom, ahogy kinéz, a szemeit, a széles vállát, az illatát, és mindent, amit csinál velem. A mai napig attól be tudok indulni, ahogy rám néz.

Viszont az utóbbi hónapokban megváltoztak körülöttem a dolgok. Babát várok, a közös babánkat, ami azzal jár, hogy rosszulléteim vannak, és megváltozik a testem. Alapból vékony típus vagyok, és tudom, mennyire szereti a lapos hasamat, a kiálló medencecsontomat, a vékony derekamat...

Na most ezek egyre inkább nincsenek. Egy lufi van a pocakomban, és hiába piszilgatja továbbra is lelkesen a hasam, hiába tudom, hogy mennyire örül annak, ami történik, mégsem érzem kívánatosnak magam. Látom a lapos hasú csajokat a számítógépe hátterén, fiatalok, a legtöbb jó, ha van 18, és kevésnek érzem magam. Így aztán jó, ha heti egy alkalom összejön mostanában, mert rágörcsölök, ő pedig nem erőlteti, mert szerencsére nem olyan.

Sosem volt gondom az önbizalmammal, új nekem ez az egész, ráadásul ez már nem az első babám, és régen nem ereztem ilyet. Igaz, akkor nem ő volt az apa, és az előző párommal sosem volt megfelelési kényszerem...


Szóval a nőknél a szex fejben dől el, kérdező, és ha nem érezzük, hogy vonzóak vagyunk, akkor lefagyunk, még akkor is, ha akarnánk. Szerintem valami történt nálatok is, ami neked talán fel se tűnik, de benne fájdalmat, és korlátokat csinál.

2020. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Minden nap én se szeretek szexelni, na de h takargatja magát, meg ilyenek az gáz. Akárhogy is néz ki, gondolom neked tetszik szóval nem értem. Nekem amúgy a heti 2, 3 alkalom az ideális. Nyilván ha a férjem kívánja akkor engedek neki, de akkor rajtam annyira nincs a dolog. 13 éves párkapcsolat.
2020. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
21-es. Milyen a minősége annak az egynek? Miért nem vagy aktívabb?
2020. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok most. Van az a szint amikor már nem fogod bírni és szerintem teszel egy próbát másnál, megbeszélni látom nem lehet és így igazából ő se várjon csodát. Persze ha bízik benned nem szép dolog megtenni de neki sem óriási teher néha a kedvedben járni és nem erőszak csak ferdít hogy neked rosszabb legyen neki pedig könnyebb. Megoldásra ötletem sincs meg merem kockáztatmi nincs is. Én is ugyanebben szituban vagyok úgyhogy kitartás.
2020. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
54%
Legyetek sötétbe... Ez nekem segített később oldottam már nem zavar... Vegyél neki virágot dicsérd meg többszőr hogy milyen jól néz ki... A férjem sokszor romantikázott bókolt... Dolgozni is kell egy kapcsolatért nem csak elvárni hogy az asszony széttegye a lábát... Ha előtted szégyeli magát annak oka és előzménye van... Gondolkodj el ezen is mielőtt a másikat hibáztatod
2020. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!