Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolatban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolatban élők, Heti hány alkalommal szexeltek a párotokkal, s ilyenkor melyikőtök a kezdeményezőbb?

Figyelt kérdés

Sok éves kapcsolatban vagyunk. Eleinte első 2 évbem napi 3-4 alkalommal is összebújtunk, manapság jó esetben minden 5. napon, mert hogy ekkora a libidója. Sőt, adott testrészeit hónapok óta nem láttam, mert nem elégedett vele, undorodik tőle, viszont számomra fontos a vizuális inger és törödni is szeretek a melleivel. Ő ezt nagyon nem szereti, így ha van is szex, az olyan mint a filmekben, amiktől már gyermekkoromban is rosszul voltam, felül melltartó, póló, esetenként pulcsi.


Ez a normális? Heti egy alkalom? És ettől legyek kielégült és boldog? Gondolatban sokszor félrekacsintottam már, lett volna alkalmam dögivel, de van tartásom... nem tudom meddig.

Ő nem kívánja többször, így ha engedne a vágyaimnak, az szerinte kb erőszak, mivel nem igényli.


Nem megoldást kérek, hanem eszmecserét. Köszönöm



#probléma #párkapcsolat #libidó #párkapcsolati gond #kevesebb szex #libidóhiány #ellaposodott szexuálitás #kezdeményezőbb partner
2020. máj. 2. 10:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Ohh így már gázabb a helyzet, hogy kezdetek óta tudod, hogy van problémája magával és még le is buktál. Nyilván ez a dolog még jobban azt súlykolta belé, hogy nem csak magának, de neked sem elég jó.

Nem hinném, hogy csak ennyi lenne,ha az elején olyanok voltatok, mint a nyulak. Hibáztál sajnos és ez csak tovább ront a helyzeten. Írtad volt jobb időszak is. Gondolom segítettél elfogadtatni saját magát. Amennyiben tényleg mellette akarsz maradni ülj le vele beszélgetni. Hallgasd meg, hogy mi bántja... Majd őszintén mondd el neked mi a problémád ezzel, esetleg még azt is, hogy milyen jó volt mikor nem takargatta magát stb

Nyilván az, hogy leültök megbeszélni még nem garancia,de kezdetnek megteszi, hogy együtt tudjatok a problémán dolgozni.

Viszont az elsőnek is igaza van, ha ezek után sem lesz javulás, akkor ilyen téren nem illetek össze. (bár ha tényleg helyre akarod hozni, akkor adj erre kis időt)

2020. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

5-8-9:


Szerintem kicsit eltértünk a tárgytól és lényegtelen részleten rugózunk ^^

2020. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem tűnik annyira lényegtelennek.

Napi 4-ről heti 1? Mindig is baja volt magával, de régen azért napi 4-szer is volt, most meg semmi? Ugyan már.

Nem az az egyetlen baja, hogy szégyellős. Mert akkor a kapcsolat elején sem lett volna ennyi szex.

És mint mondta, oké, hogy csökken a libidó, de azért na...ha valakinek heti egyre van igénye, akkor az elején sincs igénye napi 4-szer.

Nekem itt marhára sántít valami.

Ha meg tablettát szed, akkor az is simán lenullázhatja ám a libidóját. De gondolom ez még a kérdezőnek nem jutott eszébe...

2020. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Azt írtad nem megoldást keresel, hanem eszmecserét. Pedig nálatok megoldható probléma van.

Hiába írnánk, hogy heti 2-3, ezt te nem mutathatod fel igazolásként neki. Szerintem az 5 napontát is nyűgként éli meg, ha képtelen elengedni magát.

2020. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

5 eves kapcsolatban tippre azt mondanam, atlag minden harmadik nap szexelunk. Tehat van, amikor ot napig semmi, van amikor meg aznap is meg masnap is. Szerintem minden nap szexelni faraszto, bar a baratomnak biztos menne, de nem gondolom eletszerunek, hogy sok eves kapcsolatban tenyleg minden egyes nap kepes az ember minosegi szexet osszehozni.

Szoval nalatok szerintem tok normalis a heti egy a baratnod onbizalomgondjait figyelembe veve, amin nyilvan kellene dolgozni, de utana se vard, hogy majd olyan lesz, mint a legelejen, a noi libido eleve mashogy mukodik (altalanossagban) mint a ferfiake, nekunk nem eleg siman csak ragondolni a fszra, vagy mesimizned picit a laba kozott, stb hogy beinduljunk egy sok eves kapcsolatban, hanem a ferfi “dolga” ezt elintezni, rendesen felizgatni.

2020. máj. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Én ismertem ilyet, a vége az lett, hogy én is bezárkóztam elég hamar, nem is tartott valami sokáig.
2020. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Van olyan férfi aki csak napi 1 et bír, én is ilyen voltam 20 meg 30 évesen is, és most 34 évesen is. Volt több barátnőm, aki ezt sérelmezte (ki is dobtak), hogy hogy nem akarok 2-3 szor egy nap. Mert van akinek kell 24 óra regeneráció a teljes merevedéshez ismét, különben nem kívánom a nőt totálisan.
2020. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
41%

Hát akkor csapd ki a lompost apukám. Aztán heti párszor meg lesz huncutkodás is. Már ha kedve lesz hozzád, nekem is volt olyan pasim aki messengeren tette a fejét mindenkinek, aztán csodálkozott hogy én így nem akarok vele lenni. A szex azért lelki síkon is elég intim dolog, gondolom nem kacsintgattál félre amikor voltak “szabadabb időszakok”, most hagyok egy kis időt, megvárom míg összeáll a fejedben :)

Addig plusz gondolkodni való: te gyönyörűnek tartod a testét? Ha igen, érezteted vele? Rajtad van valami (esetleg minden..?) amit imádni lehet és tocsogni kell tőle, vagy esetleg eresztettél az elmúlt években egy kis pocakot, ritkábban szőrtelenítesz, kevesebbet bókolsz... én is szorongtam a melleim miatt, 30 kg fogyás nem tett jót nekik. Egyrészt a műtét be van tervezve, csak ugye korona, másrészt el is múlik akció előtt minden, mert látom a párom szemében az őszinte csillogást amikor rám néz. Na ha valami hasonlót te nem tudsz produkálni, ne csodálkozz ha nem esnek hasra tőled és nem pattannak a fszodra egyből. Esetleg azt az energiát amit más nőkkel való flörtbe teszel, tedd a pároddal valóba. Ha meg ennyire nincs kedved energiát beletenni és csak napi 4x jó lenne valakibe élvezni, hagyd ott, még találhat rendes embert :)

2020. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
70%

#18


Na, itt az őszinteség a legnehezebb dolog, nem a szituáció miatt, hanem alapból őszintének lenni az nagyjából lehetetlen, ha nem tudsz érzelmeket kifejezni (én nem tudok pl.) Előnye, hogy kiismerhetetlen vagyok és valószínű pókerben nyernék emiatt, de a magánéletben szar, mert senki nem ismer én se ismerek igazán senkit.

2020. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

17.


Volt már kifejezetten szép barátnőd? Mert nálam ez egy elég fontos mérce, azt vettem észre.


Volt már pár olyan szép barátnőm, hogy legszívesebben egész nap csak szexeltem volna velük. De túlzások nélkül mondva, sokkal gyakrabban volt rájuk erekcióm és sokkal szívesebben és gyakrabban csináltam velük. Egyszerűen rájuk néztem és egyből a szex jutott eszembe.


Hozzájuk képest voltak átlagosabb barátnőim (akik még mindig rendben voltak) és velük nem kívántam annyiszor a szexet.

2020. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!