Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátom miért akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátom miért akarok mással lenni?

Figyelt kérdés

Az elején tisztázzuk, mielőtt támadtok 100-an: nem arról van szó, hogy félre akarok lépni és konkrét ember/ek után epekedek, hanem: 3. éve vagyunk együtt a barátommal, sajnos nem lakunk együtt mert igazából nem lenne hol, most fejeztem be az egyetemet, félretett pénzem nincs albérletre, egymásnál lakni nem opció, mert az anyja mindenbe beleszól, amit nem akarok, nálunk meg nem férnénk el.


Felhoztam már neki, hogy én is szeretnék házat, házasságot, gyerekeket... De ,,ő még nem áll készen"


Sorba jönnek a barátnőim lagzijai, nyárra lett volna 5 is, de le lettek mondva a vírus miatt. Olyanok mennek férjhez, akik 1-2 éve járnak, nekem meg csak jön a beszólogatás, hogy mikor lesz lagzi, én se leszek fiatalabb. Szönrnyen kellemetlen ez, mert nem csak rajtam, sőt egyáltalán nem rajtam múlik.


Sokszor érzem azt h szakitani szeretnék, mert semmi értelme igy elmenni egymáshoz 1-2 napra, vagyis kizárólag hozzánk.


Örülnék, ha betoppana valaki, akivel új életet lehetne kezdeni és komolyabban haladni. Mert ebben a kapcsolatban úgy érzem hiába hozom fel szépn, nem hallgat rám a barátom, ha hisztisen akkor meg az a baja h mit forszírozom a témát, mikor kezdőfizunk van....


2020. máj. 2. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Istenem... Megint egy megfelelési kényszeres nagyon nagyon kislány aki azt hiszi jó ötlet egy 1 éves járogatásba házasodni mert az ostobábbnál ostobább magamutogató barátnőcskéi ezt csinálják...

Huszonévesen egy nagy nulla kapcsolatban ahol még együtt se éltünk semmi de semmi keresnivalója házasságnak! Majd jó pár év együtt élés után. Amit az ismerőseid csinálnak az egyszerű csordaszellem, megfelelési kényszer és naív butaság. Meg lehet nézni ahogy majd 1-2 éven belül szépen válnak is amikor rájönnek, hogy abszolút nem ismerték azt akivel összeházasodtak.

Könyörgöm ha együtt élni sincs még pénzetek akkor hova sürgetnéd? Majd ha legalább 2-3 éve együtt éltek és még mindig tökéletes a kapcsolat, van SAJÁT pénzetek finanszírozni a lagzit akkor el lehet gondolkozni házasságon. Addig egyszerűen csak felelőtlenség és 90%-ban szar döntés lesz.

A barátnőcskéid amint vége lesz 3-4 év után a fullos rózsaszín ködnek máris az elváltak táborát fogják erősíteni. 1-2 év után a leghalványabb fogalmad sincs, hogy milyen a pátod valójában. Nem tudod, hogy tudtok-e azonos irányba fejlődni, fogalmad sincs, hogy tud-e hosszú távon energiát fektetni egy kapcsolatba.

2020. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

én azt látom,hogy te lépnél feljebb,de ebben ő nem partnered úgyhogy csak elvagytok a langyos kakiban

lehet,hogy nem kellene tovább erőltetni ha még megbeszélni sem tudod vele a problémát.. vagy a másik megoldás,hogy tovább vársz és majd lesz valami

2020. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
éltünk együtt egyetem alatt kb 1 évet, csak ugye most a virus miatt nincs munkánk, és nem tudjuk kifizetni az albit.
2020. máj. 2. 21:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

és ha netán összeházasodtok, akkor lesz munkátok?


miből lesz az esküvő megtartva?

2020. máj. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
valamennyink van persze
2020. máj. 2. 22:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, hány évesek vagytok? Esküvőt tartani úgy, hogy 1-2 éve ismeritek egymást csak, és nincs pénzetek, tényleg nem a legszerencsésebb. Biztosabb egy kicsit később, ha már ismeritek egymást a pároddal.


Egyébként azt megbeszéltétek, hogy a párod szeretne-e egyáltalán (nem most, hanem valamikor később) házat, házasságot, gyereket? Mert ha nagyon nem passzolnak össze az igényeitek ezen a téren, akkor lehet, hogy jobb különválni. A kapcsolatotok egyébként milyen? Elégedettek vagytok benne?

2020. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudod vrle akarsz e élni, de azért sütgetnéd a házasságot. Még vagy 60 évig kéne vele élned, jóban-rosszban, inkább azon gondolkodj, ő-e a megfelelő ember erre, mint hogy az ostoba barátnőidnek akarj megfelelni.
2020. máj. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Életkor megint nem lett írva. Tippelek, 21-23 évesek vagytok.

Ha tudnád mennyi olyan 27-33 férfi van aki nem ilyen komolytalan és 1 év után elvenne... De támogatom az előttem szólókat nem vagy biztos a srácban és nincs pénzetek ősszeköltözni, de a barinők már tolják a Lilaakác-köz Luxuskivitelben-t, ez megint valóban megért egy kérdés-kiírást. Ezeknek egy alternatív szála a “De aranyosak a pici babák, akarok én is.” - Lilla, 21 éves, telefonja részletre van, a barátja Golf-jára még van 400.000 hitel, minden hónapban megvan a műköröm 5.000-ért (tudom hogy nem ez a száz-ezres tétel de olyan vicces), a Profilképek mappában 84 kép van 5 év alatt.

Nyugodj meg még egy picit. Betoppanni max úgy fog valaki ha (fair-playyel) dobod a mostanit. Leülsz vele, elmondod ezt amit nekünk leírtál.

2020. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de iszonyat gyerekes a gondolkodásod. Ahogy kiírtad ezt a kèrdèst, úgy tűnik belőle, mintha valami 30+ os nő lennèl vagy 10 èves kapcsolattal a hátad mögött, ami nem haladt előre. Na akkor jogos lenne a hisztid. De így nem az. Most vègeztetek az egyetemen, szóval a 20-as èveitek első felèben járhattok, nincs stabil munkahelyetek, hisz most is egyből vissza kellett költöznötök a saját szüleitekhez. Akkor szerinted ezek most időszerű kèrdèsek? Ès tök normális, hogy a barátod nem áll mèg erre kèszen, pláne amíg ennyire instabil lábakon álltok.

Az meg mióta szempont, hogy hány barinőd tervezett most fèrjhez menni? Az az ő èletük, ez meg a tièd, nem verseny. Amúgy is megnèznèm èn azt a házasságot meddig fog tartani, ahol már 1-2 èv után rohantak az anyakönyvvezetőhöz...Nehogy már ez legyen a követendő pèlda.

Engem az is meglep, hogy már alig 20-on èvesen már ezzel csesztegnek, hogy mikor lesz lagzi. Nem tudom, de mikor èn voltam ennyi idős, nálunk egyáltalán nem volt ez tèma, ès senki nem űzött ebből versenyt.

Azon meg gondolkodj el, hogy te most a barátodat szereted, vele tervezés a jövőd, vagy most mindenáron csak valami fèrjjelöltre van szüksèged, nehogy lemaradj a barinők mögött?

2020. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Láthatólag nem vagy elégedett a kapcsolatoddal. Szakíts, csak úgy nem fog betoppanni valaki, ha nem adsz lehetőséget és másvalakire koncentrálsz.
2020. máj. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!