Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátom miért akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátom miért akarok mással lenni?

Figyelt kérdés

Az elején tisztázzuk, mielőtt támadtok 100-an: nem arról van szó, hogy félre akarok lépni és konkrét ember/ek után epekedek, hanem: 3. éve vagyunk együtt a barátommal, sajnos nem lakunk együtt mert igazából nem lenne hol, most fejeztem be az egyetemet, félretett pénzem nincs albérletre, egymásnál lakni nem opció, mert az anyja mindenbe beleszól, amit nem akarok, nálunk meg nem férnénk el.


Felhoztam már neki, hogy én is szeretnék házat, házasságot, gyerekeket... De ,,ő még nem áll készen"


Sorba jönnek a barátnőim lagzijai, nyárra lett volna 5 is, de le lettek mondva a vírus miatt. Olyanok mennek férjhez, akik 1-2 éve járnak, nekem meg csak jön a beszólogatás, hogy mikor lesz lagzi, én se leszek fiatalabb. Szönrnyen kellemetlen ez, mert nem csak rajtam, sőt egyáltalán nem rajtam múlik.


Sokszor érzem azt h szakitani szeretnék, mert semmi értelme igy elmenni egymáshoz 1-2 napra, vagyis kizárólag hozzánk.


Örülnék, ha betoppana valaki, akivel új életet lehetne kezdeni és komolyabban haladni. Mert ebben a kapcsolatban úgy érzem hiába hozom fel szépn, nem hallgat rám a barátom, ha hisztisen akkor meg az a baja h mit forszírozom a témát, mikor kezdőfizunk van....


2020. máj. 2. 21:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat.én 25, ő 28
2020. máj. 3. 11:13
 12/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor pláne lépj le, csak az idődet pazarlod.. Aki 28 éves férfi létére így gonodlkodik, azzal nem érdemes tervezni. Elveszi a legszebb éveidet, amikor nagyobb eséllyel találhatsz normális férfit. Azonnal hagyd ott..
2020. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!