Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túl sokat várok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl sokat várok el, hogy egy kicsi figyelmességre vágyom?

Figyelt kérdés
20 éves házasok vagyunk és kezdem úgy érezni, hogy egy igazi rabszolga vagyok! Minden annyira természetes, hogy főtt ételt készítek minden nap, mosok, főzök, takarítok, nevelem a két gyerekünket és annyit várnék cserébe, hogy legalább nők napján vagy születésnapomkor, de ha ezeken a napokon nem is, akkor legalább anyák napján éreztesse és mondja ki, hogy jó, hogy vagyok neki és szültem neki 2 gyereket. Soha a 20 év alatt nem kaptam tőle egy szál virágot sem, mert szerinte az hülyeség és vegyek magamnak, ha kell. Miért annyira természetes ez neki, hogy neki mindez jár és miért nem érdekli, hogy nekem fontos lenne egy kis figyelmesség. Ha ezt megemlítem, annyi a válasz, hogy unatkozom ? Mit fantáziálok? Szerintetek?

2020. máj. 3. 17:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy te is tudod egy picit nevelni. Általában az ilyen viselkedés nem lezárt, lehet rajta változtatni.
2020. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!