Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ha a haverjaival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ha a haverjaival van előjön belőle a bunkó paraszt! Másnál is előfordul?

Figyelt kérdés

Ha kettesben vagyunk nagyon cuki, barát-barátnősen viselkedik, de ha találkozunk a haverjaival kijön belőle az állat, nyomja a paraszt poénokat, beszólogatások mennek, folyamatos káromkodás,

Nem tudok rájönni, hogy most előttem játsza meg magát, vagy a haverjai előtt? 28/F, 25/L



2020. máj. 4. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a haverjai előtt nem akar a papucs szerepben tetszelegni(pedig nincs közte párhúzam) és azt gondolja,így majd nem veszít a férfiasságából és megmaradt az aki még az előtt volt, mielőtt megismerkedett Veled. Semmiképp se hagyd magad,hogy tiszteletlenül beszéljen, de azt gondolom, csak egy kis általános káromkodás ( ami nem Neked szól) az belefér.Próbáld Vele megbeszélni négyszemközt

Ha szeret Téged, változtatni fog azokon a szokásain, amik Téged zavarnak

2020. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Aaa tipikus...


Sztem meg nem nott fel csorikam, fel akar vagni a banda elott, megmutatni h kinek nagyobb es eresebb...


Tul sokat ad az ok velemenyukre, figyelj majd oda, nagyon rossz iranyba is elmehrt a dolog

2020. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Amikor nem vagy ott, előadja milyen pózban dolgoz téged meg és hogy mennyire vagy szűk és jóízű.... aki azt hiszi marhaságokat beszélek az nem volt még igazi tesztoszteronszagú késdobálós-krimós macho összeröffenéseken
2020. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem, nekem normális párom van. Hasonló a hasonlót vonzza.
2020. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem gondolom magam bunkó parasztnak, aki a trágárságon röhög ész nélkül.

Arra gondoltam én is, hogy csak a haverjai előtt van ez a "na ki a fa*zagyerek" stílus és majd kinövi, de már 1,5 éve együtt vagyunk és velük nagyon lealjasodik. Én meg nem akarok az a megmondós barátnő lenni, aki eltiltja a haverjaitól.

2020. máj. 4. 19:50
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Mi a bajod ezzel? A nők is másképp viselkednek szerintem a barátnőkkel, mint a férfiakkal... Múltkor megismertem egy csajt, vagyis hát ő akart engem, feszt magyarázott valami csajrol hogy megtepne, velem meg cukiskodott... Nem ugyanaz a kettő, de a lényeg az, hogy az ember máshogy viselkedik a szüleivel, haverjával, párjával, felettesével, alatta lévővel, paraszttal, vagy a királynővel. Ez tudatalatti dolog és vannak berögzött sémák, haver és haver közt is lehet különbség melyikkel milyen a viszony, hogy alakult. Ez minden embernél így van, csak neked nagy a kontraszt most, az érdekeljen veled hogy bánik, hozzád hogy viszonyul, nem az hogy mással milyen stílusban beszél.
2020. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Ne legyél a megmondós barátnő, ne tiltogasd.

Nálunk is hasonló a szitu, 2 éve együtt, én 22L ő 23F.


Mikor a srácok is ott vannak nyilván nem olyan nyálas, mint amilyen privátban, de mondjuk bunkónak meg parasztnak sosem mondanám. Max poénkodik, de szerencsére mindketten bírjuk a feketehumort. Volt olyan, hogy a haverokkal röhögtünk, mert mondtam egy vicces sztorit, barátom meg megszólalt hogy "nézd már, egy humoros mosogatógép" :D Én ezen is röhögtem, persze először vágtam egy ilyen fejet -_- aminek hatására adott egy puszit és röhögtünk egy jót :D Szerintem egy kapcsolatban gáz, ha baráti társaságban is megy a nyali fali és nem vagytok annyira jóban, hogy eltudjatok poénkodni egymással, de nyilván mindenkinek más az ingerküszöbe és más fér bele.

Nálunk ez sima liba, otthon úgyis egy bújós kis szeretetmaci, hagyom, hogy a srácok előtt jampizzon, otthon úgyis én parancsolok neki, ami valahol őt be is indítja :D


Szóval sztem adj neki teret, amíg veled otthon aranyos és a haverok előtt sem szid téged, vagy bánt, addig minden okés. :)

2020. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez olyan hatalmas probléma? Az, hogy beszólogat a haverjainak és jóízűeket káromkodnak, amikor együtt vannak?

Amúgy meg miért lenne megjátszás? Az emberek személyiségének nem csak egy oldala van. Veled kettesben ilyen, a haverjaival meg olyan. Ha ez nem tetszik, akkor ne nagyon menjetek együtt a haveri programjaira, teljesen jó lehet egy párkapcsolat enélkül is.

2020. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3 "Amikor nem vagy ott, előadja milyen pózban dolgoz téged meg és hogy mennyire vagy szűk és jóízű.... aki azt hiszi marhaságokat beszélek az nem volt még igazi tesztoszteronszagú késdobálós-krimós macho összeröffenéseken"

Na. Nekem igencsak trágár-tróger viselkedésre képes a haveri köröm, de a párunkat (és a másikét) tisztelni szoktuk.

2020. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ramos ökle ***** válasza:

Lehet, h nem kell megjátszania magát, mert mindkettő viselkedése valós. Vagy ez már neked nagyon összetett embernek tűnne?

Amúgy, a fiúk máshogy beszélnek egymást közt, ezt kb. mindenki tudja.

A lényeg, h ennyiből nem tudom, h a te barátod egy menőző csíra vagy esetleg egy átlagos srác, aki nem mindig cuki és nem mindig tahó. Ezt te tudod. Bár nem biztos...

2020. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!